Lg 42ld450 usb

amka1

New member
Pomocy!

Wczoraj użyłam pilota serwisowego Thomson ROC 3205 w celu odblokowania Divixa. Po odblokowaniu Divixa po ok. godzinie telewizor stracił dźwięk. Nie ma głosu na żadnym z kanałów. Nie pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych ani inne cuda. Wydaje mi się, że chyba pozmieniałam niechcący numery przy Tool Option, obecnie są takie:

Tool Option1: 24617
Tool Option2: 10798
Tool Option3: 34462
Tool Option4: 26892
Tool Option5: 32

Błagam pomóżcie! Może ktoś mi odczytać swoje numery przy Tool Option od 1-5?
pozdrawiam
 

sebzen

New member
Wczoraj użyłam pilota serwisowego Thomson ROC 3205 w celu odblokowania Divixa. Po odblokowaniu Divixa po ok. godzinie telewizor stracił dźwięk. Nie ma głosu na żadnym z kanałów. Nie pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych ani inne cuda. Wydaje mi się, że chyba pozmieniałam niechcący numery przy Tool Option, obecnie są takie:

Tool Option1: 24617
Tool Option2: 10798
Tool Option3: 34462
Tool Option4: 26892
Tool Option5: 32

Błagam pomóżcie! Może ktoś mi odczytać swoje numery przy Tool Option od 1-5?
pozdrawiam
Może koleżanka napisze jak uporała się z problemem-przyda się innym w razie w:razz:
 

sebzen

New member
Trafiłam na bardzo uprzejmego, miłego i uczynnego pana, o dobrym sercu, który wybawił mnie z opresji i któremu jestem za to bardzoooooo wzdzięczna :)

:oops:Chodziło mi "Kwiatuszku"-o odpowiedź na problem.
Ale w razie czego walcie jak dym do mnie na priva lub @amka1 -napewno pomożemy.
Moda proszę o nie usuwanie tych postów,pozdro for all.
 

mmdl

New member
Na 42LD450, bez problemu odblokowałem "Filmy". Mam nadzieję, że nic się nie stanie, ale obecnie wyszedł identyczny tv 42LD465 (różniący się tylko tym, że odtwarza filmy) więc wszystko powinno być ok.
Działają pliki .avi, .mkv + napisy polskie.
Tak jak pisali koledzy/koleżanki wcześniej:
1. Strona http://lgusb.wikispaces.com/IR+Hack , ściągnij wersję trial.
2. Zmieniamy w Tool Option3 opcję DivX na 1.
3. Koniec.
 

bamc

New member
czy komus dziala pilot thomson roc3205 na innym ustawieniu sygnalu niz 0119?
bo mi nie "widzi" tv, ale jak robilem automatyczne szukanie sygnalu to zdarzalo sie ze cos tam znajdywal tylko stopowac nie zdarzylem :/
 

Rambok

New member
Witam
Czy udało się komuś odblokować usb przy pomocy pilota logitech harmony 300i. W internecie są instrukcje jak to zrobić przy pomocy starszych wersji tego pilotów tej serii. Ten sposób nie działa jednak z nowszymi pilotami.
Pozdrawiam
 

madmark

New member
Pojawił mi się problem po próbie odblokowania filmów przez usb, za pomocą pilota uniwersalnego udało się wejść w menu serwisowe, następnie używając oryginalnego pilota wpisałem hasło 0413 i próbowałem wejść w "tool option 3" za pomocą przycisku "ok", niestety nie dało się. Przez nieuwagę kliknąłem na tej pozycji przycisk numeryczny na pilocie, nie zapamiętałem niestety zestawu cyferek jakie tam były, wydaje mi się że 5844 lub 50844 ale nie jestem pewny. Wpisałem w każdym razie najpierw 5844 i wyszedłem z menu serwisowego, zauważyłem że sejwowanie się wtedy włączyło i telewizor utracił ustawienia, po ponownym ustawieniu wszystkiego chciałem sobie posłuchać muzyki z pendriva, włożyłem go w wejście i zdziwiłem się nieźle bo w opcjach pokazała się możliwość oglądania filmów pomimo tego że nie dałem rady przestawić tej opcji.
Odpaliłem jeden film i bez problemu się uruchomił, nawet napisy były czytane.
Niestety po chwili okazało się że brakuje dźwięku, myślałem że problem dotyczy tylko filmów ale nie działał też na odtwarzaczu mp3 a nawet w zwykłym już oglądaniu TV z anteny.
Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
Wygląda jakby odłączone zostały głośniki, w zwykłym menu sprawdzałem i jest wszystko włączone a pomimo tego dźwięku brak.
Nie znalazłem do tej pory nikogo z podobnym problemem, więc będę wdzięczny za każdą sugestię.
 

madmark

New member
Wielkie dzięki kolego, zadziałało. Już myślałem że ugotowany jestem a to taka pierdoła się okazuje. Jak widać wystarczy parę cyferek pozmieniać i solidny problem się robi.
Nie znalazłem nigdzie, że po prostu wystarczy zmienić numerki żeby odblokować filmy, wszędzie było że głębiej należy wejść i tam przestawić. Dlatego wielce byłem zdziwiony że nie mogłem głębiej w menu zejść.
W każdym razie jeszcze raz wielkie dzięki, przynajmniej jeden kompetentny człowiek się znalazł bo na kilku forach pisałem i nikt nic nie wiedział.
Duże piwo stawiam :). Pozdrawiam serdecznie.
 

p_s_

New member
Witam wszystkich;)

Wczoraj nabyłem ld550, czytam forum, ale dochodzę do wniosku, że 1. nie mam tyle kasy, żeby inwestować w logitecha, nie mam komórki z symbianem i nie wiem jak sobie poradzić:) może ktoś jest z Wawy i chciałby pomóc nieogarniętemu w temacie technologii? oferuję 40%;)
 

sierpek

New member
odblokowanie usb lg32ld420

To może i mnie ktoś pomoże tyle, że proszę bardzo szczegółowo strasznie jestem lewy w tych sprawach.

Z góry dzięki.
 

KaKaEF

New member
32ld350

Witajcie! Tak się zastanawiam czy jest możliwość odblokowania USB z innego pilota firmy LG?? Posiadam takich pilotów 3.
 
Ostatnia edycja:

scorpius40

New member
lg32ld420

Dotyczy lg32ld420 a nie ma jakiejś możliwości odblokowania oryginalnym pilotem od tego telewizora divx, bo gdzieś czytałem że inne modele można odblokować
 
Do góry