LEDy - czyli co wybrać by nie dać się oszukać?

KolejowyGłos

New member
Rzeczywistość zweryfikowała moje plany i teraz liczę tylko i wyłącznie na obniżkę czegoś pokroju 37D6100 i jemu podobnych, czyli modeli zeszłorocznych. 2000-2100 byłoby bardzo ok.
 

KolejowyGłos

New member
W tym tygodniu muszę podjąć decyzję, kwiecień się zbliża a presja w domu coraz większa, mówiłem że do 1-go coś będzie :)

Odległość po małym przemeblowaniu to 1,8-2m.

Wybór CHYBA padł na 37LV5500/5590 lub LV570s.
Tego pierwszego mogę mieć za ok.1950 zł i wystarczy budżetu na adapter wifi(oryginał LG 20 euro).
Odpadł D5500 ze względu na 50hz, a na dokładkę do 6100 mnie jednak nie stać(telewizor tej klasy także nie ma wifi w zestawie, skandal).

Chciałem coś nietypowego stąd pomysł grafitowego LV570s, niestety Euro RTV nie ma go w moim regionie, a gdzie indziej jest za drogi, zbliżony cenowo do D6100, więc odpada. Czy na pewno jestem skazany na czerń? :(

Chyba już nie warto czekać, prawda Kiki?
Oczywiście jeśli ktoś inny również ma propozycje to zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:

greg64

Member
Poczekaj na test Panasonica E5 od kikiego. Ja też coś będę kupował więc czekam, chociaż już właściwie byłem zdecydowany na E30.
 

KolejowyGłos

New member
Jak jest z odbiorem kanałów i DVB-T w Tv pochodzącym z Niemiec? Chciałem sprowadzić LV5590, bo byłbym na plusie jakieś 250zł, ale kompletnie nic w tej kwestii nie wiem. Jak z uznaniem gwarancji?
 

Kpc21

New member
Wygląda na to, że na rynek niemiecki trafiają dokładnie te same telewizory, co na rynek polski (taki wniosek można wysnuć po dostępnych językach), ale pewne to nie jest. Najlepiej napisz w tej sprawie do LG.
 

KolejowyGłos

New member
Wracamy do tematu, niemiecka gwarancja nie obowiązuje na terenie naszego kraju, przynajmniej wg konsultantów na infolinii, także wznawiam poszukiwania krajowe. Powoli mam dość ;)
 

monry

New member
Witam, chciałbym kupić telewizor do ok. 2000 zł, przekątna 40-43 cale. Odległość oglądania ok 3.5-4.5 m, średnio 4 metry. Chciałbym odświeżanie prawdziwe 100 Hz, tzw. fullHD (1920x1024), usb, no i przede wszystkim dobry obraz. Do tej pory znalazłem Panasonic'a G30 (to akurat plazma), LG 42LK530, SHARP 42LE510E. Ten G30 jest na Allegro za niecałe 2200 zł, czy ktoś może kupował z Allegro?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie powinieneś pytać czy z Allegro tylko od konkretnego użytkownika. To nie Allegro sprzedaje telewizory a użytkownicy zarejestrowani. Więc musisz mieć większą wiedzę bo trafiają się też niezłe "kwiatki"

Co do warunków to do tych przynajmniej co podałeś kłania się wielkość 46" i model G 30 będzie dobrym rozwiązaniem.
 

monry

New member
Na Allegro jest sprzedawca: bienko7 z Pięknej Góry (Tomasz Tomaszewski firma Transtom), który ma w ofercie sporo telewizorów. Czy jest godny zaufania?
Też tak mi chodziło po głowie, że jednak większy ekran byłby bardziej wskazany... Obecnie mam telewizor crt 25'' w którym obraz z cyfrowego dekodera najczęściej jest jeszcze obcięty z góry i z dołu, co w efekcie daje jeszcze mniejszą przekątną. Wzrok już nie taki dobry i często mam problem, aby przeczytać napisy np. w relacjach sportowych.
Panasonic G30 jest bardzo chwalony, tylko mam dwa problemy:
- buczenie / czy będzie przeszkadzać
- zużycie prądu / będzie spore przy 46 calach... :-(
 

kamail

New member
Na Allegro jest sprzedawca: bienko7 z Pięknej Góry (Tomasz Tomaszewski firma Transtom), który ma w ofercie sporo telewizorów. Czy jest godny zaufania?

Gość ma też drugie konto tomiks249 i też sporo sprzętu w ofercie. Znalazłem u niego dość taniego samsunga ue40es6800, niestety gość jest jakiś podejrzany...
Na stronie gizycko. wm .pl /62158,42-latek-oszukal-klientow-na-5-mln-zlotych. html znalazłem komentarz
Ma dużo szczęścia, już otworzył 4 sklepy w Giżycku i sprzedaje na allegro jako tomiks249, wszystko jest zarejestrowane na byłych pracowników.

Oczywiście mogła to zostawić konkurencja, ale sprawdziłem firmę w krs i jest napisane że firma TRANSTOM jest zarejestrowana na Krzysztofa Tomaszewskiego i firma ma siedzibę w Bydgoszczy. Pewnie jakoś sensownie można to też wytłumaczyć, ale ja dla bezpieczeństwa, odpuszczę sobie zakup na jego aukcjach i innym też radzę się dwukrotnie zastanowić...
 

Mixmich

New member
za 3200 zł można dorwać panasonica 50 gt30. Do twoich warunków będzie świetny. Ma dodatkowo 3D i wentylatory tutaj niż nie są takie uciążliwe.
Co prawda bez obsługi dźwięku w dts'ie ale filmy w nietypowych foramatach typu .rmvb lub w nietypowych rozdzielczościach to toshiba 46tl838.
 
Ostatnia edycja:
Do góry