LCD40 cali

Murza68

New member
Film z karty SD lub SDHC

Witam,
Zbieram informacje o możliwości oglądania filmów z kart SD na odbiornikach Panasonica. Sam sprawdziłem na TX-P42S10E. Kosztowało to trochę wysiłku, ale opłacało się. Filmy 1080pięknie chodzą nawet z kart SD 4GB (wg. instrukcji SD nie więcej niż 2GB, a SDHC max. 32GB). Jesli ktoś ma jakieś doświadczenia przy innych modelach, to proszę o komentarz.
 

mlynnas

New member
LUPO78 napisał:
tomi-pops może nie na temat,no ale jak nie wnosi?Dowiedzieliśmy się że gość jest palaczem i alkoholikiem w jednym tak więc ma problemy.Zawsze możemy poświęcić część wątku nie na temat i wspomóc gościa paroma radami(polecam esperal-ponoć dobry i skuteczny,ale wytrwali potrafią go przepić z tego co słyszałem).Ewentualnie jest druga odsłona tego gościa osobowości (bajkopisarz erotoman entuzjasta oświeca nas swoją głupotą)

Kolego LUPO78 , a moze LUPA 78 bo na bank masz problemy ze wzrokiem jeśli nie widzisz róznicy w obrazie między japończykami a LG , co do esperala to raczej ty powinieneś sie zaznajomić z tematem bo niemożliwym jest na trzeźwo nie dostrzec różnicy a więc wnioskuje że musisz spozywac więcej niz ja za moje 50 zł, a po spożyciu nawet LG ci pewnie pasuje . Zastanawiam sie skąd sie biora tacy ludzie ? fanatycy szajsu z koreii, pewnie ze wsi no ale cóz , kończe wątek , bo nie ma sensu , generalnie z żółtymi nie rozmawiam
 

LUPO78

Banned
Jak już to esperalu,a nie esperala.To wychodzi na to że duża część Polski to wiocha twoim zdaniem,a Kielce to miasto sexu i biznesu może?Szkoda że wcześniej nie spojrzałem dokładniej na profil,39lat i się wozić ile to się niby nie wypija,w tym przypadku to chyba ty masz żółte kwity.Wątpliwa sprawa byś komuś tu zaimponował,małolaci nawet takich bzdur nie piszą i nie gadają że ponad 50 dych przepijają dziennie ;) ;) .Jeżeli chodzi o Koreę czy Japonię to i tak większość jest robiona w Chinach,lub podzespoły.Nie pomijając Tajwanu i innych państw http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/917 .Tak więc nie mów że Japońskie lepsze bo Japońskie,obraz widzisz chyba dlatego lepszy po przeczytaniu znaczka na obudowie wiesz że to firma Japońska hehe ;) ;)
 
Do góry