lcd do 2500zł 32"

bgalka

New member
No właśnie ja oglądam tv po ciemku, po godzinie 20 i wtedy puściłbym sobie film na dvd, a co to za frajda oglądać film jak jest jasno. Dlatego wolałbym teraz kupić dobry tv bo później nie będę go sprzedawał po 2 miesiącach jak wyjdzie jakiś lepszy model, albo po krótszym czasie jak wykryje u niego wady które mi się nie podobają.
 

Holt_

New member
Bez reklam
masz małe szanse na uniknięcie bądź jednego bądź drugiego.

Na pewno po dwu miesiącach pojawi się coś lepszego i takie rozumowanie prowadzi do obłędu, czyli albo do zmieniania TV co chwila (są tu tacy maniacy na tym forum :) ) albo do nie kupowania niczego w strachu przed zmarnowaniem pieniędzy. Trzeba się pogodzić z tym, że telewizory przeszły z grupy towarów na długie lata do grupy towarów na krótsze lata.

Ukryte wady? Też cięzko uniknac, w zasadzie jedynym rattunkiem jest zamówienie prezentacji, choćby u Kikiego. Oglądanie obrazu w sklepach typu MM czy Saturn w gruncie rzeczy mija się z celem z powodów wielokrotnie tu omawianych, jeśli chce się obejrzeć rzeczywiste możliwości TV.

Ja swojego LX70 kupiłem na takiej zasadzie, że obejrzałem go w sklepie na słabym sygnale z dachu - i obraz był powiedzmy niezły. Stwierdziłem, ze na moim kablu z Astera będzie znacznie lepiej....i się nie pomyliłem. :)
 

przemoks

New member
Holt_ napisał:
powiem tak - LX70P to bardzo dobry LCD. Naprawdę.

Jeśli więc LX85P nie jest jakimś potwornym krokiem w tył, to przy swoich przewagach wyposażeniowych powinien być naprawdę dobry przed duże D.
To teraz albo brac zaufanego i sprawdzonego LX70, albo ryzykowac LX85 :D
 

bgalka

New member
Czy Sharp LC-32X20E jest lepszy od nich?
Czy Panasonic 32LX85 ma 100hz bo jakoś nie doczytałem.
Jakie jest porównanie kontrastu bo np. w Panasonicu LX85 jest kontrast 10000:1 a ten Sony v4500 ma 33000:1 kontrastu, widać jakąś różnicę?
 

przemoks

New member
A ze tak jeszcze porusze temat, ma sie rozumiec, ze jesli 32LX85 jest dobrym wyborem to wersja 37 calowa tez? Z gory dzieki za odpowiedz ;)
 

Medicate

New member
Hmm..

Czytałem kilka opini urzytkowników na temat panasonicow, w kilku znalazl sie problem z nierownomiernym podswietleniem matrycy. Jak to jest? Czy ktos mogłby mi odpowiedzieć.

A na taka opinie natrafilem na stronie ceneo przy modelu Panasonic TX-32LX70

(z powodu, że mam za malo wypowiedzi na forum nie moge wkleic adresu)
 
Do góry