lcd-agd.pl

linka78

New member
qbanek napisał:
jak juz wczesniej napisalem, poslalem fax wraz z zalacznikami do prokuratury, nie bylem jeszcze na policji, czy jest sens tam sie stawiac i czas tracic?

pozdrawiam
Wiesz co nic nie stracisz,ja tez jutro wysyłam faxem do obu prokuratur w Zielonej Górze i Swiebodzinie ale na policji też mąz był,więc chyba nie zaszkodzi jak pójdziesz...
Pozdrawiam
 

q.qwerty

New member
Piotr3105 napisał:
Też tak myślę,że dajmy sobie już spokój z zasypywaniem telefonami prokuratora,bo sprawa ma już nadany swój bieg i trzeba cierpliwie czekać na rozwój wypadków. Niech teraz prokuratura w spokoju wykonuje swoje obowiązki.Nic ze swojej strony już nie zrobimy,to przestępstwo i tak zyskało dostateczny rozgłos. Odpowiednich procedur nie da się przeskoczyć,a prokrator zamiast pracować ,będzie non stop wisiał na telefonie.Proszę więc o rozsądek i pohamowanie emocji.Mleko już rozlało się conajmniej tydzień temu,a nadmierna nerwowość nic nam w tej kwestii nie da.

popieram, dokłądnie tak.

W sprawie ceneo i nokautu, próbować zawsze można ale już teraz wiem na 100% jaki będzie efekt naszych prób. Korzystaliśmy z porównywarek dobrowolnie, więc naprawdę już przestańcie z tym oskarżaniem ich, bo to nic nie zmieni.
 

linka78

New member
q.qwerty napisał:
nie ma sensu, tylko upewnij się czy fax doszedł.
Swoja droga wysłac oryginał pisma poczta za potwierdzeniem odbioru...
Jetstem tylko ciekawa jak wyglada sprawa kont ja wpłacałam na ING i dzis rozmawiałam z Dyrektorka banku w Zielonej Górze ul.Niepodległości nic o sprawie nie wiedziała,a ponoć w piątek dawali pismo do banków z prosba o zablokowanie kont(wprawdzie jak rozmawiałam potem z prokuratorem mówił ze Dyrektorki nie było w piatek wiec moze dlatego nic nie wie)sama nie wiem ....
 

linka78

New member
Słuchajcie kto jeszcze zdecyduje sie porozmawiac przed kamerami?????oni przyjezdzaja na miejsce...ja chyba pomimo tego ze jestem w ciazy zgodze sie.....niech dorwa tego BANDZIORA
 

Piotr3105

New member
Bank

linka78 napisał:
Swoja droga wysłac oryginał pisma poczta za potwierdzeniem odbioru...
Jetstem tylko ciekawa jak wyglada sprawa kont ja wpłacałam na ING i dzis rozmawiałam z Dyrektorka banku w Zielonej Górze ul.Niepodległości nic o sprawie nie wiedziała,a ponoć w piątek dawali pismo do banków z prosba o zablokowanie kont(wprawdzie jak rozmawiałam potem z prokuratorem mówił ze Dyrektorki nie było w piatek wiec moze dlatego nic nie wie)sama nie wiem ....
Widocznie nikt z podwładnych,nie poinformował jeszcze Pani Dyrektor o wpłynięciu tego pisma z prokuratury. Wiesz jak to jest w pracy,jeden o drugim nic nie wie,strzeli często gęsto ważne pismo w kąt,a zainteresowany pracownik żyje w nieśwaidomości,że czeka na niego ważna sprawa. To jest właśnie Polska.
 

gosiaczek-wawa

New member
Dodano: 2008-12-08
Świebodzin. Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie prowadzi śledztwo dotyczące oszustw przy zakupach sprzętu rtv przez sklep internetowy PHU Dan Pol Damian Obremski działający pod adresem 66-100 Sulechów, ul. Koszarowa 1E/11.

Zwracamy się z prośbą aby wszystkie osoby pokrzywdzone przez wskazaną wyżej firmę zgłosiły się do najbliższej jednostki policji lub prokuratury i złożyły ustne zawiadomienie do protokołu na temat okoliczności popełnionego na ich szkodę oszustwa. Protokoły przesłuchań pokrzywdzonych zostaną przekazane wedłu właściwości do Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.
 

agmik

New member
Ważne

Słuchajcie mój mąż rozmawial dzisiaj z Panią z TVN-u, jest umówiony na jutro na wywiad. Wiemy, że tvn będzie przeprowadzał dzisiaj wywiad z prokuratorem, jutro z policją, sąsiadami tego dupka i innymi poszkodowanymi, a w środę wszystko będzie już na antenie. Napiszę wam na pewno jak będę miała więcej informacji, moze tvn wie coś, czego my nie wiemy!!!
 

mirles

New member
gosiaczek-wawa napisał:
Dodano: 2008-12-08
Świebodzin. Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie prowadzi śledztwo dotyczące oszustw przy zakupach sprzętu rtv przez sklep internetowy PHU Dan Pol Damian Obremski działający pod adresem 66-100 Sulechów, ul. Koszarowa 1E/11.

Zwracamy się z prośbą aby wszystkie osoby pokrzywdzone przez wskazaną wyżej firmę zgłosiły się do najbliższej jednostki policji lub prokuratury i złożyły ustne zawiadomienie do protokołu na temat okoliczności popełnionego na ich szkodę oszustwa. Protokoły przesłuchań pokrzywdzonych zostaną przekazane wedłu właściwości do Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.

wróciłem z komisariatu, tam mi powiedziano że jeżeli ktoś już zawiadomił prokuraturę to nie ma sensu zgłaszanie na Policji bo jest to zbędne dublowanie sprawy i strata czasu. Należy czekać na wiadomość i przesłuchanie w prokuraturze w stosownym czasie. Więc czekam niecierpliwie
 

q.qwerty

New member
;-) a ja chciałam coś sobie jeszcze pod choinkę dokupić ;-) bardzo dobrze, przynajmniej już nikt inny nie wtopi kasy. swoją droga, jestem ciekawa ile jeszcze takich nieuczciwych sklepów robi właśnie ludzi w konia.
a tak w ogóle to kto zablokował stronę? bo się nie podpisał,ale dziękujemy temu komuś.
Tak jest, jeśli ktoś zgłosił na prokuraturę niech czeka na wezwanie na przesłuchania. Droga bezpośrednio do prokuratury a nie na policję jest "krótsza"-może mniej wygodna dla prokuratora, ale skuteczniejsza, bo dociera do osoby decyzyjnej=prokuratora.
 

zetkaq

New member
the1

właśnie mąż wraca z the1,z telewizorem,do trzech razy sztuka,udało się,
będziemy mieli tv na Boże Narodzenie.
Po tylu nerwach(oskarmedia i Lcd-agd)co się dzieje w sieci???
straciłam zaufanie do zakupów przez internet,chociaż w tym zagonionym swiecie to był dobry wynalazek no i taniej..............
sprawy nabrały właściwego biegu,teraz możemy czekać!
 

q.qwerty

New member
zetkaq napisał:
właśnie mąż wraca z the1,z telewizorem,do trzech razy sztuka,udało się,
będziemy mieli tv na Boże Narodzenie.
Po tylu nerwach(oskarmedia i Lcd-agd)co się dzieje w sieci???
straciłam zaufanie do zakupów przez internet,chociaż w tym zagonionym świecie to był dobry wynalazek no i taniej..............
sprawy nabrały właściwego biegu,teraz możemy czekać!
:) no to dobrze że the 1 jest OK. A panie The 1, Pan też był w prokuraturze?
Czyli the 1 to dobry i sprawdzony sklep . Będzie Pan miał dobrą reklamę.
Jeśli chodzi o zakupy w necie, to chyba tylko należy zrobić tak, że płatność wyłącznie przy odbiorze i tyle.
zetkaq - ale to chyba najdroższy tv jaki w życiu mieliście płatny *2 ;-)
my też musimy kupić drugi.
 

bdan

New member
Może pieniędzy nie odzyskamy, jednak chciałam wyrazić podziw i podziekować wszystkim, którzy tak aktywnie udzielają się na forum, zwłaszcza q.qwerty, tromik, agmik i mąż, linka78, której życze odwaznego bobaska, takiego jak mama. I wszystkim innym. Obysmy napisali kiedys .... " na moje konto juz też wpłynęły pieniążki"

Pozdrawiam
 

q.qwerty

New member
bdan napisał:
Może pieniędzy nie odzyskamy, jednak chciałam wyrazić podziw i podziekować wszystkim, którzy tak aktywnie udzielają się na forum, zwłaszcza q.qwerty, tromik, agmik i mąż, linka78, której życze odwaznego bobaska, takiego jak mama. I wszystkim innym. Obysmy napisali kiedys .... " na moje konto juz też wpłynęły pieniążki"

Pozdrawiam

jeśli pieniądze zostały zablokowane, to jest szansa na ich odzyskanie.
nie mniej jednak, jeśli część z nich została już wypłacona przez Obremskiego, to albo tylko część z nas je odzyska, albo- tak najczęściej jest praktykowane, całą suma zostanie podzielona i każdy z nas odzyska po części (%) swoją wpłatę. Ale uśmiechnijmy się, wiecie jakie tam są odsetki na tym koncie ;-) nie... odsetki mogły być tylko za te dni do kiedy konto nie było zablokowane. Teraz środki są zdeponowane i nie są wogóle oprocentowane.
A szkoda - co ;-)
Słuchajcie, za rok, załóżmy sobie taką wspólną lokatę ;-) będziemy mieli niezły % z odsetek na święta ;-)
 

q.qwerty

New member
Piotr3105 napisał:
Natomiast ja wykazałem się odwagą i zamówiłem interesujący mnie model tv (ten sam,który zamawiałem w Sulechowie) w innym sklepie internetowym Marketmedia.pl.(oddziały firmy są w Turku i Łodzi).Jednak tym razem zaznaczyłem opcję płatne przy odbiorze. Nie ma żadnych przedpłat w tym wariancie. Sprzęt ma dotrzeć do mnie w środę i ma nadzieję,że tak się stanie. Już sam wygląd strony wzbudza zaufanie,kontakt jest bezproblemowy (zarówno tel.stacj.,kom. jak i GG).Myślę,że tym razem nie będzie komplikacji.

;-) no i bardzo dobrze ;-)
 

osa22

New member
Mam nadzieję,że ten gnój zgnije za kratami.

Niestety mam wątpliwą przyjemnośc byc jedną z ofiar tego palanta.Najbardziej nie mogę sobie darowac,że tak się sfrajerzyłam i wpłaciłam mu całą kwotę na konto.Niestety nie mam dużego doświadczenia w kupowaniu przez internet,ale widzę że starzy wyjadacze też dali się nabrac.Jutro idę na policję i mam nadzieję,że kara go nie ominie.
Pozdrawiam wszystkich zrobionych "w balona",teraz najważniejsze to trzymac się razem.
 

zetkaq

New member
q.qwerty napisał:
:) no to dobrze że the 1 jest OK. A panie The 1, Pan też był w prokuraturze?
Czyli the 1 to dobry i sprawdzony sklep . Będzie Pan miał dobrą reklamę.
Jeśli chodzi o zakupy w necie, to chyba tylko należy zrobić tak, że płatność wyłącznie przy odbiorze i tyle.
zetkaq - ale to chyba najdroższy tv jaki w życiu mieliście płatny *2 ;-)
my też musimy kupić drugi.

Zgadza się, ale chociaż obejżymy relacje w TVN z tego całego zajścia:D
 

Piotr3105

New member
Oszust

osa22 napisał:
Niestety mam wątpliwą przyjemnośc byc jedną z ofiar tego palanta.Najbardziej nie mogę sobie darowac,że tak się sfrajerzyłam i wpłaciłam mu całą kwotę na konto.Niestety nie mam dużego doświadczenia w kupowaniu przez internet,ale widzę że starzy wyjadacze też dali się nabrac.Jutro idę na policję i mam nadzieję,że kara go nie ominie.
Pozdrawiam wszystkich zrobionych "w balona",teraz najważniejsze to trzymac się razem.
Widzisz,człowiek uczy się całe życie. Możesz mieć w metryce 60 lat,a okaże się,że jesteś głupi/a jak but z lewej nogi. Niestety żyjemy w kraju,gdzie 55 lat komunizmu poczyniło ogromne spustoszenia w umysłach naszych rodaków,zarówno młodych jak i starszych. Jeden drugiego chciałby oszukać,okantować,ograbić. Tak zwana klasa polityczna też nie świeci przykładem. Tak naprawdę jednoczymy się w sytuacjach kryzysowych,a na co dzień nie stanowimy monolitu.
 
Do góry