lcd-agd.pl

q.qwerty

New member
bdan napisał:
dzieki uprzejmości q.qwerty
możecie dopisać ten paragraf 40styktóyś, ale można to będzie zrobić pismem uzuełniającym do doniesienia,a prokurator/sąd i tak wyda taką decyzję o zwrocie naszych należności, oczywiście po uznaniu winy D.O.
 

bdan

New member
q.qwerty napisał:
tak albo powiedzenie, że nie może udzielać żadnych informacji ze względu na dobro prowadzonego postępowania. Obudźcie się. Skoro Prokurator czyta nasze forum, to proszę o odpowiedź, dlaczego strona www sklepu nadal działa? Którą już mamy godzinę w dniu dzisiejszym?


Cos mówił o tej stronie, że w gestii kogoś to leży, ale w ogólnym stresie niezakodowałam. Bezsprzecznym faktem jest, że nadal działa
 

q.qwerty

New member
bdan napisał:
Cos mówił o tej stronie, że w gestii kogoś to leży, ale w ogólnym stresie nie zakodowałam. Bezsprzecznym faktem jest, że nadal działa
no... pewnie w gestii przestępstw internetowych z zielonej góry.
co nie znaczy że prokurator mógłby się pochylić nad spraw i przyspieszyć jej likwidację.
Prokuratorze drogi, idą święta, kolejni ludzie nabiorę się na zakupy. Oczywiście, że jeśli zablokowane zostały konta bankowe to bezpieczeństwo jest większe. ALE, na tej stronie cały czas ktoś pracuje, zmienia ceny itd. może zmienił też nUMERY kont? A MY TEGO NIE ZAUWAŻYMY. I grzebiącego chyba też należy odnaleźć?
 

aka_72

New member
Rozmawiałem z Prokuratorem prowadzącym tę sprawe. Konta są zablokowane prokuratura i policja działa. Na stronie prokuratury w Zielonej Górze ma się pojawić komunikat o konieczności zgłaszania się przez pokrzywdzonych do najbliższych jadnostek policji lub prokuratury. Informacji o zabezpieczonych kwotach oczywiście nie otrzymamy przez telefon. Najważniejsze że wiedzą i działają. P. prokurator pozwolił umieścić nr jego służbowego telefonu jeśli chcecie te ogólniki usłyszeć na żywo, proponuję jednak zachować powściągliwość by nie utrudniać człowiekowi życia ;) 068 3822837
 

zetkaq

New member
bdan napisał:
Komisariat Policji w Sulechowie
66-100 Sulechów, ul. M. Konopnickiej 15
tel. 068-385-96-00 - sekretariat Komendanta
czyli
068-3859630

Moze telwizja sprawdziłaby, czy rzeczywiście odpowiednio szybko poszczególne organy reagowały

jestem za,myśle że mogłoby przyspieszyć działania,chociaż dzisiaj już jestem pesymistką ,za długo trwało blokowanie konta,o ile
zostało zablokowane?
Jak wcześniej pisałam moge wystąpić przed kamerą ale z innymi.
 

bdan

New member
zetkaq napisał:
jestem za,myśle że mogłoby przyspieszyć działania,chociaż dzisiaj już jestem pesymistką ,za długo trwało blokowanie konta,o ile
zostało zablokowane?
Jak wcześniej pisałam moge wystąpić przed kamerą ale z innymi.


Brawo za odwagę
 

alexPL

New member
Strona lcd-agd.pl

linka78 napisał:
Dziwne prawda,ale ktos ta strone kiedys zakładał trzeba dotrzec do tej osoby...napewno zlecali to komus...
W home.pl mają zasadę, że nie blokują żadnych stron dopóki nie dostaną pisma z prokuratury w tej sprawie. Dlatego strona nadal działa.

Dostałem jednak informację, że "postepowanie wyjasniajace jest juz w tej sprawie prowadzone."
 

q.qwerty

New member
linka78 napisał:
Dziwne prawda,ale ktos ta strone kiedys zakładał trzeba dotrzec do tej osoby...napewno zlecali to komus...
tak sami sobie - założenie strony z gotowego formularza i to pp. skopiowanego z the1 nie jest zbyt wielką filozofią.
 

q.qwerty

New member
aka_72 napisał:
Rozmawiałem z Prokuratorem prowadzącym tę sprawe. Konta są zablokowane prokuratura i policja działa. Na stronie prokuratury w Zielonej Górze ma się pojawić komunikat o konieczności zgłaszania się przez pokrzywdzonych do najbliższych jadnostek policji lub prokuratury. Informacji o zabezpieczonych kwotach oczywiście nie otrzymamy przez telefon. Najważniejsze że wiedzą i działają. P. prokurator pozwolił umieścić nr jego służbowego telefonu jeśli chcecie te ogólniki usłyszeć na żywo, proponuję jednak zachować powściągliwość by nie utrudniać człowiekowi życia ;) 068 3822837
Prokurator i tak w ciągu 2 tygodni musi nam dać odpowiedź co w tej sprawie zrobił, na piśmie.
A tak w ogóle to będziemy na prośbę Prokuratora, pewnie jeszcze raz wzywani na przesłuchanie , do prokuratury, bądź policji.
 
Ostatnia edycja:

mirles

New member
q.qwerty napisał:
Np. z google mógłbyś wiedzieć? dajcie spokój, nie mamy co się czepiać porównywarek, mają swoje regulaminy, a my korzystając z nich sami decydujemy, który sklep wybrać.


Można by nie czepiać się porównywarek gdyby korzystanie z nich było obwarowane rejestracją i, co za tym idzie, obowiązkowym zapoznaniem się z regulaminem jak w allegro. Tutaj odpowiadają MARKĄ i informacjami o sprawdzonych sklepach. Oczywiście odpisali mi krótko że za "nieprawidłowości w realizacji zamówień przez sklepy" nie odpowiadają. Nawet nie jest im przykro, myślę że trzeba im zrobić odpowiednią antyreklamę
 

q.qwerty

New member
mirles napisał:
Można by nie czepiać się porównywarek gdyby korzystanie z nich było obwarowane rejestracją i, co za tym idzie, obowiązkowym zapoznaniem się z regulaminem jak w allegro. Tutaj odpowiadają MARKĄ i informacjami o sprawdzonych sklepach. Oczywiście odpisali mi krótko że za "nieprawidłowości w realizacji zamówień przez sklepy" nie odpowiadają. Nawet nie jest im przykro, myślę że trzeba im zrobić odpowiednią antyreklamę

tak... daj spokój, szkoda prądu, to tak jakbyś pozwał np. tvn, że kupiłeś przeterminowany jogurt activia w osiedlowym sklepie, a gdybyś nie zobaczył tego jogurtu w ich reklamie, to byś nie kupił.
Ja wiem, ze teraz szuka się każdego rozwiązania, ale nie da się tak i już.
Odnośnie tego co pisał mój mąż, uważam, ze żadna firma windykacyjna nie podejmie się naszej sprawy, kolesie w dresach teś nikogo nie będą chcieli bić, także jesteśmy zdani na skuteczność działania polskiego wymiaru sprawiedliwości oraz organów ścigania.
 

kefir101

New member
bdan napisał:
Wczoraj dzwoniłam do Sulechowa, dyzurny poinformował mnie, iż wg jego wiedzy od dzisiaj sprawę przejmuje policja w Zielonej Górze Wydział Przestępstw Gospodarczych. Jak będziecie dzisiaj dzwonić do Sulechowa do na końcówkę 30 - pod tym numerem jest Pani, która prowadzi nasza sprawę.

Co do zaskarżenia Ceneo i Nokaut - jak to formalnie zrobic, czy cokolwiek może nam pomóc UOKiK w jakies reperezntacji zbiorowej.

Jeszcze raz podnoszę sprawę ZASRANEGO ceneo i nokautu, jeżeli macie taki możliwości to zorientujcie się u prawników jakie są szanse, przytaczałem ich regulamin wcześniej... myślę że odszkodowania od nich są realne- to duże firmy z dużą kasą, muszą odpowiedzieć za promowanie ZŁODZIEJI to dzięki ich informacji Złodzieje zebrali niezłe żniwo (jeżeli poszkodowanych jest około 300 osób a wpłacili średnio po 3000 to mamy 900 tyś zł -!!! ) to jest naprawdę duża kasa!!! na temat tępa procedur i prawa które chroni przestępców i ich konta to szkoda już pisać, PARANOJA i tyle
 

qbanek

New member
dalsze postepowanie

jak juz wczesniej napisalem, poslalem fax wraz z zalacznikami do prokuratury, nie bylem jeszcze na policji, czy jest sens tam sie stawiac i czas tracic?

pozdrawiam
 

Piotr3105

New member
Oszust z Sulechowa

aka_72 napisał:
Rozmawiałem z Prokuratorem prowadzącym tę sprawe. Konta są zablokowane prokuratura i policja działa. Na stronie prokuratury w Zielonej Górze ma się pojawić komunikat o konieczności zgłaszania się przez pokrzywdzonych do najbliższych jadnostek policji lub prokuratury. Informacji o zabezpieczonych kwotach oczywiście nie otrzymamy przez telefon. Najważniejsze że wiedzą i działają. P. prokurator pozwolił umieścić nr jego służbowego telefonu jeśli chcecie te ogólniki usłyszeć na żywo, proponuję jednak zachować powściągliwość by nie utrudniać człowiekowi życia ;) 068 3822837
Też tak myślę,że dajmy sobie już spokój z zasypywaniem telefonami prokuratora,bo sprawa ma już nadany swój bieg i trzeba cierpliwie czekać na rozwój wypadków. Niech teraz prokuratura w spokoju wykonuje swoje obowiązki.Nic ze swojej strony już nie zrobimy,to przestępstwo i tak zyskało dostateczny rozgłos. Odpowiednich procedur nie da się przeskoczyć,a prokrator zamiast pracować ,będzie non stop wisiał na telefonie.Proszę więc o rozsądek i pohamowanie emocji.Mleko już rozlało się conajmniej tydzień temu,a nadmierna nerwowość nic nam w tej kwestii nie da.
 
Do góry