lcd-agd.pl

stasb

New member
Słuchajcie adres IP komputera The1 nr 79.96.40.194 stoi na tym samym serwerze w Szczecinie ale jaja.
Adres IP:Domena odwrotna:v061154.home.net.plSieć:79.96.0.0 - 79.96.255.255Kraj:PL (Polska) Miasto:SzczecinRegion:ZachodniopomorskieWłaściciel:home.pl webhosting farm

home.pl sp.j.
Plac Rodla 9
70-419 Szczecin


home.pl network
 

wizarda

New member
ktoś poinformował policję w sulechowie? przyjęli to w ogóle? skomentowali jakoś? może warto do zielonej góry, oni tam jakoby bytują. ha! nic już nie wiem, mam wodę z mózgu
 

marianoo1

New member
Piotr3105 napisał:
Na przykład brak telefonu stacjonarnego,jednakowe dni i godziny otwarcia.
A to,że występują jako Paweł,Arek i Karol to może być kolejna ściema. W innym sklepie pewnie występują jako Bronek ,Józek i Kazek.
Pod adresem Sienkiewicza 9 w ZG znalazłem jeszcze jeden sklep.
Te same numery telefonów, ten sam styl komentarzy w CEneo i innych!
Tylko inne imiona. Sklep nazywa się A'Trade. Ja już w tej chwili nie mam wątpliwości, że to ci sami oszuści.
 

marol

New member
To the1.pl to na bank sciema, i chyba to samo. Pytalem przed chwila o tv ktorego nawet na stronie nie maja i ktory jest praktycznie nie dostepny nigdzie a oni ze maja go od reki tak jak tamten koles co tez mial tv a nigdzie indziej go nie bylo !!!!
 

the1.pl

New member
www the1 pl lcd-agd pl

Witam nazywam sie Straszko Arkadiusz jestem wlascicielem sklepu internetowego the1 oswiadczam ze nie mam nic wspólnego ze sklepem lcd-agd . Sprawe przekierowanego maila przekazuje jutro do prokuratury w Zielonej Górze bede na bierzaco informowal o postepach. Moje gg 3420245 tel 792402240 tel do 22 nie pózniej prosze :) Przykro mi że takie sklepy jak lcd-agd pl lub oskarmedia powstaja tylko w celu wyłudzenia pieniedzy i psuja przez to zaufanie do normalnych sklepów internetowych. Co do szaty graficznej wyjasniam ze sklep na licencji kqs mozna zakupic za 250 zl i wszystkie sa do siebie podobne. Dla wszystkich majacych wątpliwości zapraszam do naszego sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze. Pozdrawiam Straszko Arkadiusz
 

czorcik1

New member
Kontakt na nokaucie

Wejdźcie na stronę nokautu temat lcd-agd-pl komentarze.html#c22832
i tam seba (ostatnia opinia) ma podobno kontakt z policją może pomoże bardziej niż telefony do tego drugiego sklepu co może spowodować zmycie się pana D.O
Link niepełny bo podobno Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi (mam ich kilkanaście :confused: )
 

Piotr3105

New member
the1.pl

Robi się za duży szum,faktycznie może to ich spłoszyć. A tu niejaki Straszko dementuje,że nie ma nic wspólnego z lcd-agd.pl. Ciekawe ,bo ja mu nie wierzę.​
 

szyfulec

New member
Witam serdecznie zainteresowanych i poszkodowanych jak Ja .Moje zamówienie to 307 około 3200zł.Sprawę zgłosiłem dzisiaj na policji,jutro zadzwonię do Sulechowa.Jestem z Wami .
 

chaber

New member
POMOCY!!! Przed chwilą wróciła żona z Policji, aby zgłosić nasza sprawę (wpłaciłem 3200 zł), a tam powiedzieli jej, że nie moga przyjąć sprawy, ponieważ jak sprawdzili na komisariacie, Regon i NIP są autentyczne, nazwisko i imię oraz adres firmy również więc nic nie mogą zrobić. Poza tym na potwierdzeniu zamówienia jest tylko numer zamówienia a nie ma tam naszych danych osobowych. Następnie polecili zonie jechać osobiście do Sulechowa i sprawdzić czy ten sklep istnieje!!!! Nie pomagały zadne dowody wpłaty, wydruki maili, informacje o istnięjącym już forum na ten temat. Niestety do Policjanta z Komisariatu Policji II w Zielonej Górze nic więcej nie docierało...
Co mamy robić, jak przekonać tych policjantów o wszczęciu dochodzenia?
 

the1.pl

New member
the1 pl

Gdybym był oszustem nie przejmowałbym sie co ludzie wypisuja na forum tylko leżalbym na plazy i popijał drinki a nie tlumaczyl sie na forum za oszustów. Działamy już dluższy czas i mamy duzo zadowolonych klientów nie tylko internetowych ale także lokalnych w zielonej górze i okolicach chyba konkurencji to sie nie spodobalo :(
 

zetkaq

New member
chaber napisał:
POMOCY!!! Przed chwilą wróciła żona z Policji, aby zgłosić nasza sprawę (wpłaciłem 3200 zł), a tam powiedzieli jej, że nie moga przyjąć sprawy, ponieważ jak sprawdzili na komisariacie, Regon i NIP są autentyczne, nazwisko i imię oraz adres firmy również więc nic nie mogą zrobić. Poza tym na potwierdzeniu zamówienia jest tylko numer zamówienia a nie ma tam naszych danych osobowych. Następnie polecili zonie jechać osobiście do Sulechowa i sprawdzić czy ten sklep istnieje!!!! Nie pomagały zadne dowody wpłaty, wydruki maili, informacje o istnięjącym już forum na ten temat. Niestety do Policjanta z Komisariatu Policji II w Zielonej Górze nic więcej nie docierało...
Co mamy robić, jak przekonać tych policjantów o wszczęciu dochodzenia?

sklepu w sulechowie nie ma ,mój mąż był osobiscie wczoraj,zwykły blok
w którym jest 10 nr a 11 nie ma,co za.......bez wyrażen na tą policje
 

zetkaq

New member
the1.pl napisał:
Gdybym był oszustem nie przejmowałbym sie co ludzie wypisuja na forum tylko leżalbym na plazy i popijał drinki a nie tlumaczyl sie na forum za oszustów. Działamy już dluższy czas i mamy duzo zadowolonych klientów nie tylko internetowych ale także lokalnych w zielonej górze i okolicach chyba konkurencji to sie nie spodobalo :(

jeżeli to prawda,to ma Pan teraz extra reklame,
 

the1.pl

New member
the1 pl

jak od godziny 21 odebralismy pare tel odnosnie powiazan ze sklepem oszustów to chciałem to wyjasnić to nie jest przyjemna sytuacja dla nas
 
Do góry