lcd-agd.pl

kefir101

New member
Dominiksklep napisał:
Masz rację, Porównywarki powinny partycypować w kosztach zwrotu naszych pieniędzy. Nokaut (u nich znalazłem ten nieszczęsny sklep) wypiął się na mnie, jawne oczywiste jaja, poczucie bezkarności i braku odpowiedzialności. Gdyby nie oni nie znaleźlibyśmy sklepu to pewne. Więc trzeba dobrać im się do dupy

to jest właśnie to nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności, wszyscy zasłaniają się tajemnicą, a Ciebie (nas) ma się w dupie bo co to jest problem 300osób w skali całego kraju, dla nich to nic, i tak zwalą wszystko na nas że to ludzie nie sprawdzali i byli naiwni, tyle że kupujący powinien być maksymalnie chroniony!!! Tak dział normalne prawo, nie wymaga się od konsumenta znajomości wszystkich procedur!!! tylko w PL trzeba zawsze stać na baczności bo nigdy nie wiesz kto cie może oszukać i gdzie!!! Chory kraj, a najgorsze jest to że nic się nie dzieje aby to zmienić prawo jest dziurawe, i ludzie codziennie wpadają, a miały być takie CUDA, no to je mamy;) wielu z nas straciło oszczędności zbierane przez jakiś tam czas!, ale co to kogo obchodzi....szkoda gadać
 

Dominiksklep

New member
czorcik1 napisał:
Dominiksklep napisał:
Jeśli to jest prawda co piszesz o tym, że rachunek jest NADAL!!!!! otwarty, to już wiem, że w tym kraju jest lepiej być przestępcą.

Niestety to prawda, że;
konto nie jest zablokowane - powtarzam info pewne
lepiej być przestępcom w tym kraju
a najważniejsze są P R O C E D U R Y !!!!!:twisted:

P.S. za radą wcześniej umieszczonych postów wysłałam również meila do banku WBK, oraz zawiadomienie faxem o popełnieniu przestępstwa do prokuratury w Świebodzinie. Wcześniej wiadomość do uwagi.pl no i oczywiście powiadomienie u siebie na policji. Gotowa jestem rozmawiać z każdymi mediami. Już nie mam pomysłu co jeszcze a dodatkowo ta bezsilność i stres mnie dobija. :???:


a więc mamy szereg przykładów niedopełnienia obowiązków - przynajmniej przez urząd, który ostatecznie jest kompetentny do zamknięcia konta i zamrożenia naszych pieniędzy. Ewidentnie sprzyja on w ten sposób przestępcy. Tak wiec jest to jedna z tych bulwersujących spraw, które nadają się do wyemitowania w TV. Wiecie o co chodzi - jak się to ogląda to chce się dokonać linczu na tych co mogli, a nic nie zrobili. A wiec byłaby podstawa prawna, aby ich pozwać i dołączyć do grona odpowiedzialnych za zwrot kasy. Wiem, że to utopia, ale już z oburzenia mawiedzają mnie fantazje. Cały czas mam nadzieję, że śnię
 

renatag

New member
q.qwerty napisał:
Kto adres i tel kontaktowy misto data


prokuratura okręgowa




w zielonej górze





Zawiadomienie





o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu






Na zasadzie art. 304 § 1 kpk zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 286 kk na moją szkodę przez:
P.H.U. „DAN-POL” Damian Obremskiego działającej pod adresem: 66-100 Sulechów przy ulicy Koszarowej 1E/11, nr telefonu: 0-662-749-317, 0-662-749-316 .
Mając na uwadze powyższe wnoszę o :

1)Wszczęcie w przedmiotowej sprawie śledztwa z art. 286 §1 kk wobec uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstw przez w/w.
2)Poinformowanie mnie o wszczęciu śledztwa w terminach oznaczonych przepisami kpk
3)Uznanie mnie za stronę pokrzywdzoną w niniejszej sprawie
4)Niezwłoczne zablokowanie strony sklepu ................
5)Niezwłoczne zablokowanie konta bankowego w/w BZ WBK O/1 w Zielonej Górze,
nr rach: 21 1090 1535 0000 0001 1047 7413, oraz wszystkich kart bankowych wydanych do tego rachunku.


UZASADNIENIE





W dniu ............... r. .korzystając ze strony internetowej ............, sklepu internetowego P.H.U. DAN-POL Damian Obremski dokonałem zakupu za łączną kwotę ........ (telewizor ........ + koszty przesyłki .........) .................podac co......, nr zamówienia ...... Transakcja ta została potwierdzona poprzez maila .............., oraz zawierała dane z numerem konta, na które miał zostać dokonany przelew. W dniu ................. dokonałem przelewu na ww. konto bankowe w powyższej kwocie.
Od tamtej pory nie uzyskałem od ww. żadnej informacji oraz zakupionego przedmiotu. Mimo usilnych starań nie jest możliwy kontakt telefoniczny, ani mailowy z ww. firmą, której właścicielem jest pan Damian Obremskiego.
W Internecie, na stronach .....NOKAUT........oraz ...........HDTV.... odnalazłem komentarze innych pokrzywdzonymi mniej więcej w tym samym okresie czasu przez P.H.U DAN-POL Damian Obremski.
Niewątpliwie w/w dopuścił się przestępstwa z art. 286§1kk. Faktem jest, że skutkiem jego działania zostałem doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, bowiem zapłacona przeze mnie za telewizor kwota, nie doprowadziła do uzyskania przeze mnie zakupionego sprzętu. Zauważyć przy tym należy, że do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w niniejszej sprawie nie doszło z mojej strony,
a wskutek fałszywej oferty sklepu.

Z powyższych względów wnoszę jak na wstępie.

…………………………..




W załączeniu:
  • Potwierdzenie przyjęcia zamówienia nr 217 z dnia 27.11.2008 r. (wydruk komputerowy)
  • Oferta sprzedaży telewizora ze strony internetowej sklepu (wydruk komputerowy)
  • Potwierdzenie dokonani przelewu bankowego (wydruk komputerowy, nie wymaga pieczęci banku)
JEŚLI KTOŚ WPŁACAŁ NA ING NIECH SOBIE ZMIENI NR I NAZWĘ BANKU

Proszę podajcie numer faxu do Prokuratury w Zielonej Górze. Dzięki
 

agmik

New member
bezsilność

rzeczywiście najgorsza jest ta bezsilność. Gościu pewnie od razu wyczyścił konto, a jeżeli nie to na pewno to zrobi lada chwila, a my tu w nerwach jesteśmy i mamy nadzieje, że nasza wspaniała policja coś wskóra, żenada
 

Dominiksklep

New member
agmik napisał:
rzeczywiście najgorsza jest ta bezsilność. Gościu pewnie od razu wyczyścił konto, a jeżeli nie to na pewno to zrobi lada chwila, a my tu w nerwach jesteśmy i mamy nadzieje, że nasza wspaniała policja coś wskóra, żenada

Jedno jest pewne w jedności siła. Kilkuset osób już się nie spławi. Trzeba drążyć do bólu, nie popuścić nawet o milimetr. W grupie stać nas na każdego detektywa i prawnika. bo przecież racja jest po naszej stronie, a szereg instytucji odpowiedzialnych ma teraz zobowiązania. są to na pewno: 1. Bank, 2. Policja, 3. prokuratura, 4. Porównywarki cenowe
 

Dominiksklep

New member
od NOKAUT

Właśnie dostałem na maila wiadomość od gościa z porównywarki NOKAUT, przeczytajcie:

"Witam,

Dodam jeszcze, że:

- skontaktowaliśmy się z dostawcą internetu, u którego jest hostowana strona sklepu LCD-AGD.pl, podsyłając linki do strony komentarzy w Nokaut.pl i forum HDTV, z sugestią by zablokowali stronę sklepu

- dysponujemy informacjami o numerach IP i czasie połączeń osoby, która zarządzała kontem tego sklepu w Nokaut.pl i możemy udostępnić te dane odpowiednim organom (policja, prokuratura)

--
Michał Jaskólski
IT Director"



Macie jakieś pomysły co z tym zrobić, na pewno trzeba by wykorzystać te inf.
 

czorcik1

New member
Pytanie o kontakt z mediami ?

Mam pytanie czy ktoś z was obebrał jakąś konkretną odpowiedź lub propozycję od mediów. Bo wielu z nas pisało, że powiadamialiśmy meilowaliśmy dzwoniliśmy ale nigdzie nie widzę potwierdzenia tych starań albo przeoczyłam.
 

Piotr3105

New member
Prokuratura

Ziobro chciał zrobić porządek z tym burdelem w sądach i prokuraturach,to teraz robi się z niego samego oszołoma i przestępcę. Tak to jest jak młodzi i pryszczaci obywatele preferują takich typów jak Tusk ze swoją ekipą. A ospowaty Ćwiąkalski .............................. Nie dokończę bo nie chcę mieć jeszcze dodatkowo na głowie prokuratury kierowanej przez tego typa.
 

Piotr3105

New member
Media

czorcik1 napisał:
Mam pytanie czy ktoś z was obebrał jakąś konkretną odpowiedź lub propozycję od mediów. Bo wielu z nas pisało, że powiadamialiśmy meilowaliśmy dzwoniliśmy ale nigdzie nie widzę potwierdzenia tych starań albo przeoczyłam.
Pisałem maila do Uwagi TVN,ale póki co nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi.
 

miracle

New member
miracle napisał:
Właśnie rozmawiałam z panią z TVN-u i moje pytanie brzmi czy ktoś z Was zgodzi udziekić wywiadu przed kamerami ??? Jeśli tak to proszę o kontakt na skrzynkę na tej stronie (do mnie)

Mam numer telefonu od pani kóra zdecyduje się na rozgłośnienie sprawy !!Prosze pisać na skrzynkę jeżeli ktoś się zdecyduje!!!
 

kefir101

New member
Piotr3105 napisał:
Ziobro chciał zrobić porządek z tym burdelem w sądach i prokuraturach,to teraz robi się z niego samego oszołoma i przestępcę. Tak to jest jak młodzi i pryszczaci obywatele preferują takich typów jak Tusk ze swoją ekipą. A ospowaty Ćwiąkalski .............................. Nie dokończę bo nie chcę mieć jeszcze dodatkowo na głowie prokuratury kierowanej przez tego typa.

Popieram w 100%, nie jestem ani za PIS-em ani za PO tylko za twardym prawem, które chroni obywateli a nie przestępców!!!! a obecnie nic się nie robi w tym kierunku!!! (zresztą w innych też jest po prostu porażka!!!)
Fakt takiego gościa jak ZIOBRO już nie znajdziemy a szkoda, bo w naszym prawie potrzebna jest porządna rewolucja!!! sami jesteście teraz świadkami jak to działa!
 

wizarda

New member
Dajmy może spokój sporom politycznym. nie czas i miejsce. A tak w ogóle, to na ceneo "nasza" strona jest już nieaktywna, jak zapewne wiecie. Ale natrafiłam tam na siakiś nowy dla mnie nr tel. do Damiana- 518892374. Dzwonię, a tam wesoła piosneczka o tym, że everybody is important to someone, no i jeszcze, że everybody is VIP. Normalnie istny sex z tigrem: I ŚMIESZNO I STRASZNO
 

marianoo1

New member
wizarda napisał:
.... A tak w ogóle, to na ceneo "nasza" strona jest już nieaktywna, jak zapewne wiecie.....

Ja tego zafajdanego sklepu nie mogłem znaleźć już w poniedziałek. To w zasadzie wzbudziło moją czujność. Jeśli coś im było wiadomo o tym, to powinni to nagłośnić. Jeśli tak było w istocie to są co najmniej nie fair...
 

bdan

New member
Dzwoniłam w tej chwili na policję do Sulechowa. Po przedstawieniu, ze w sprawie oszustwa internetowego Pan chciał mnie poinformować co powinnam zrobić, bo to juz dzisiaj chyba 60-ty telefon. Mówię mu, że wszystko już zrobiłam zgodnie z instrukcjami na HD ale chiałam tylko wiedzieć, czy to konto zostało zablokowane, czy nie ma takich informacji. Odpowiedział, że nie może udzielić takiej informacji, jedynie może mi powiedzić, że są prowadzone działania zmierzające do zatrzymania oszusta i odzyskania przez nas pieniędzy. Powiedziałam,że rozumię nie może mi powiedzieć konkretnie ale chodzi mi o to konto i czy nie może mi powiedzieć chociaż, że mam być dobrej myśli w sprawie stanu tego konta. Odpowiedział :"Ma Pani być dobrej myśli", co z tonu głosu odebrałam jako zablokowane.
Proszę nie śmiejcie się ze mnie i bez głupich komentarzy, że słyszałam co chciałam.

Próbujcie dzwonić, może coś więcej komuś powiedzą
 

zakapiorek

New member
nasza-klasa

Faktycznie jest duże prawdopodobieństwo, że ten "nasz koleś" to ten sam, który jest na portalu Nasza Klasa. IP prowadzi do Szczecina, a ten osobnik jest właśnie ze Szczecina, do tego jeden jedyny o takim imieniu i nazwisku na całą Polskę. Jak będziecie zgłaszać sprawę policji, dajcie im tę informację. Ich informatyk powinien się za to zabrać. Niech sprawdzą osobnika, może to ten.
Ma on tam ponad 200 znajomych i można będzie do niego dotrzeć. Choć z drugiej strony, jak na oszusta nie jest zbyt ostrożny zakładając swój profil na NK.
 

qbanek

New member
nastepny oszukany

Tez kupilem TV za 4000, ciekawy jestem ile osob jeszcze sie nie zapisalo natym fotum i tez zostalo oszukane, masakra co sie dzieje, na policje ide w poniedzialek !!!!
 

mirles

New member
qbanek napisał:
Tez kupilem TV za 4000, ciekawy jestem ile osob jeszcze sie nie zapisalo natym fotum i tez zostalo oszukane, masakra co sie dzieje, na policje ide w poniedzialek !!!!


jestem następny, 2200 wtopione na razie wys la lem maila do BZW w Zielonej Górze, w pon. idę na policję u siebie , tak mi kazali w Świebodzinie:(
 

q.qwerty

New member
do poniedziałku napisz i wyślij fax lub maila do prokuratury w świebodzinie. twój komistariat i tak to prześle do komisariatu w świebodzinie a komisariat w świebodzinbie do prokuratury w świebodzinie.
wzory i namiary masz w necie albo tu na forum.
 
Do góry