lcd-agd.pl

jolajcik

New member
Bzwbk

Nie dzwońcie do BZWBK na ten warszawski nr, ponieważ oni są departamentem walut, przekazali naszą sprawę do odpowiednich jednostek banku. jedyne co my możemy robić to pisać maile do oddziału w zielonej górze lub osobiście zgłaszać się do najbliższych jednostek BZWBK i tak składać skargę dotyczącą tej sprawy.
P.S. Pan Piotr bardzo prosi aby do niego nie dzownić bo
1. nie ma kompetencji aby cokowliek w naszej sprawie zrobić ( choć trzyma za nas kciuki i nam kibicuje)
2. nie może przez nas wykonywać swoich obowiązków
3. Oddziały nie mogą sie nich dodzwonic bo blokujemy linie telefoiczne :(
 

q.qwerty

New member
możecie wysłać faxem, ja to zrobię jak tylko mąż wróci, bo się za niego nie podpiszę- a ja nie jestem stroną w tym postępowaniu.
nr faxu do prokuratury w necie, ale dodatkowo listem poleconym.
dajcie spokój z ceneo. g. możemy im zrobić. regulamin pkt 16 i 20 sty. jesteśmy w czarnej d-pie
 

agmik

New member
Bardzo Ważne!!!

Podaję telefon do prokuratury w Świebodzinie, która już się sprawą zajmuje 068 382 26 38. Dzwońcie tam koniecznie wszyscy. Im więcej osób tym, lepiej, żeby jeszcze przed weekendem zablojkowali konto. Na razie zgłosiło się tam tylko 20 osób. Tylko prokurator może zablokować konto, nie policja.
Na konto wpływają podobno środki z kilku jego sklepów, gościu już myknął ale na końcie są i wpływają wciąż pieniądze.
REAGUJMY ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!!!!!!!!!!
 

Piotr3105

New member
Ceneo

kefir101 napisał:
Piotr3105 napisał:
Nie pisz że to nie wina CENEO, bo to ich wina, zgodnie z ich zasadami bezpieczeństwa i regulaminem, polecają tylko sprawdzone sklepy i wiarygodne-tak piszą!!! To jest ich wina bo to oni polecali OSZUSTA i reklamowali go 100%pozytywnymi opiniami!!! GDYBY nie ZASRANE CENEO to nikt by nie wpadł w ich pułapkę, to ni powinni pierwsi sprawdzić wiarygodność firmy którą jeszcze tydzień temu reklamowali, a jak sie do nich pisze to zasłaniają się tajemnicą handlową i tym że nie ponoszą odpowiedzialności!!!SKANDAL ręka rękę myje, oszuści i tyle, pierwsze powinni wsiąść pod lupę ZAJEb...CENEO, bo to nie pierwszy raz jak reklamują fikcyjny sklep

Nie pisałem nigdzie,że Ceneo jest niewinne. Według mnie jest winne jak najbardziej,a teraz umywają ręce od tej skandalicznej sprawy.
 

daszek

New member
oszukana

nie kupujcie juz nic w tym sklepie...ja w zeszlym tygodniu zamówiłam telewizor lcd LG42LC51, obiecali że wysłali a przesyłka nie doszła..a telefon milczy...sprawę rtzrba zgłosić na policję....
 

Piotr3105

New member
Bz Wbk

jolajcik napisał:
Nie dzwońcie do BZWBK na ten warszawski nr, ponieważ oni są departamentem walut, przekazali naszą sprawę do odpowiednich jednostek banku. jedyne co my możemy robić to pisać maile do oddziału w zielonej górze lub osobiście zgłaszać się do najbliższych jednostek BZWBK i tak składać skargę dotyczącą tej sprawy.
P.S. Pan Piotr bardzo prosi aby do niego nie dzownić bo
1. nie ma kompetencji aby cokowliek w naszej sprawie zrobić ( choć trzyma za nas kciuki i nam kibicuje)
2. nie może przez nas wykonywać swoich obowiązków
3. Oddziały nie mogą sie nich dodzwonic bo blokujemy linie telefoiczne :(
Dzięki za info.Ja wysłałem maila na ten oddział w Zielonej Górze.
 

czorcik1

New member
Uwaga !!!!!!

Podczas pisania meila gdziekolwiek nie podawajcie waszego NR RACHUNKU KONTA BANKOWEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W meilu wystarczy ile, na jakie konto wpłacaliście, kiedy z jakiego banku i z jakim tytuem - muszą to odnaleźć. Swoje dane o nr rachunku należy chronić - podpowiedź Pani z mojego banku.

DZIĘKI ZA WZÓR DO PROKURATURY !!!!:)
 

marol

New member
!

Dzwonilem pod ten nr do prokuratoury ale nikt tam nie odbiera,raz odebrali i mowil ze to swieza sprawa i chcieli przelaczyc do szefowej alecos przerwalo i juz wiecej sie dodzwonic nie moglem.A czy mozna mailem wysylac do tej prokurtatury ten wniosek??
 

skansenik

New member
Coz...

28.11.2008 - zamowieni wraz z potwierdzeniem realizacji na 04.12.2008
01.12.2008 - przelew z mBanku do BZWBK
02.12.2008 - brak odpowiedzi na tel. mail, gg
03.12.2008 - reklamacja w mBanku
04.12.2008 - fax z opisem z o. w Katowicach (tu info, ze srodki sa na koncie) do BZWBK o. Zielna Gora, oraz zgloszenie na Policje
05.12.2008 - tel. do prokuratury w Świebodzinie i zapewnienie, ze Policja wie co robic i Oni rowniez

Oby w tempo.

Pozdrawiam
 

q.qwerty

New member
maila można wysłać z załącznikami + podpisane pismo zeskanowane- może to coś da-zyskujemy na czasie, jednak oryginał doniesienia muszą mieć (poczta) prswiebodzin(małpa)zielona-gora.po.gov.pl
 

marol

New member
??

A skad wiadomo ze pieniadze sa jeszcze na koncie i jeszcze splywaja.Bo ktos tak napisal??Bo chyba takich informacji nikt nie podaje od tak.
 

jolajcik

New member
Prokurator

Rozmawiałam właśnie z prokuratorem, który prowadzi naszą sprawę ponoć daliśmy się nabrać staremu oszustowi. prokurator robi wszystko aby nam pomóc.
 
Ostatnia edycja:

Slaphead

New member
Szkoda gadac

A z jakim prokuratorem rozmawialas, takie informacje sa tajne nie moga zoastac podawane do ogolnej wiadomosci, ja chialem uzuyskac wczoraj info od policji i powiedzieli ze ta sa tajne informacjie
 

jolajcik

New member
Slaphead napisał:
A z jakim prokuratorem rozmawialas, takie informacje sa tajne nie moga zoastac podawane do ogolnej wiadomosci, ja chialem uzuyskac wczoraj info od policji i powiedzieli ze ta sa tajne informacjie

Niestety tak szybko się przedstawił, że nie zapamiętałam, ale to prokurator w Świebodzinie

 
Do góry