lcd-agd.pl

q.qwerty

New member
czy to ważne jak się nazywał prokurator i co jej powiedział?
teraz nie to jest najważniejsze. powiedział ze zablokuje- ze się postara,a nie o stanie faktycznym konta.
powysyłaliście te faxy do prokuratury w świebodzinie?
 

Slaphead

New member
Szkoda gadac...

Mi sie wydaje,ze to jak sie nazywal nie jest istotne, ale tez nie mozna na tym forum podawac poufnye informacje i bezgranicznie ufac wszystkim w co pisza, juz raz zaufalismy tym oszustom i co sie stalo kazdy wiem, nie posądzam nikogo ale wole byc bardziej dociekliwy i bardziej ostrozny i niz bylem wczesniej.Prokuratura to nie McDonald albo jakies TakeAway tam istnieja pewne procedury ktroych prokuratorzy musza sie trzymac i nie da sie ich przeskoczyc od tak, a w udzielanie takich informacji to nie wierze.Wszystko wymaga czasu, ale miejmy nadzieje ze zrobia wszystko jak najszybciej, wazne tylko by bylo jk najweicej zgloszen to zablokuja konto i zamkna strone
 

q.qwerty

New member
dokładnie masz rację im więcej, tym sprawa nabierze tempa!!! bo będzie traktowana priorytetowo, w sumie to przestępstwo na dużą kasę.
tak czy siak bez prokuratora ani nie zablokują środków na koncie, anie nie zaczną go ścigać.
 

marol

New member
??

Nie rozumiem na co czekaja z tym zablokowaniem konta.Ja nie mam faxa i teraz jestem w pracy i nie moge wyslac go wiec nie dam rady.Ale kto moze niech wysyla moze to cos zdziala.
 

q.qwerty

New member
ale mamy adrenalinę przed świętami... wyobrażam sobie co teraz muszą czuć osoby, które zrobiły większe zakupy, na które pewnie odkładali albo wzieli kredyt, albo zakup w tym sklepie miał być prezentem świątecznym.
że takie gnidy ja D.O. się na świecie plączą. Przy takim zapotrzebowaniu na sprzęty i tylu zamówieniach robić taką akcję? tak by miał legalny chleb i zadowolonych klientów, a tak, kolejny wyrok i mam nadzieję że kasy nie zdążył wypłacić
 

q.qwerty

New member
wizarda, to co będzie i tak dostaniemy na piśmie informację od prokuratora czy policji, nie ma co się emocjonować. róbmy to co do nas należy, zgłosimy, jak prokurator może to zablokuje, jak nie to nie. na pewno dostaniemy oficjalną informację.
 

E_R

New member
.....

witam my mamy numer zamówienia 141 ok. 3100 PLN w plecy
sprawa zgłoszona: policja, tvp, tvn...

czy nie sądzicie, że powinniśmy zarządać odszkodowania od serwisu Ceneo, które nie sprawdziło sklepu który reklamowało?
 
Ostatnia edycja:

agmik

New member
nagłaśnianie

Sprawę zgłosiłam już wszędzie, gdzie się dało: banki, policja, prokuratura, tvn-uwaga, biuro prasowe, tvp- wiadomości, teleexpres, radio RMF, onet- cynk@onet.pl. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Chyba nic...:(
 

Piotr3105

New member
Drodzy Państwo !

Jedno jest pewne. Z tej oszukańczej firmy na pewno już nie dostaniemy żadnych telewizorów,ponieważ ich tam nigdy nie było. Ważne jest teraz to,żeby dało sie uratowac chociaż część zagrabionej kasy.Ciekawe na co liczą tacy starzy oszuści jak Obremski,powracając z uporem maniaka do przestępczej działalności ?
 

Piotr3105

New member
Media

agmik napisał:
Sprawę zgłosiłam już wszędzie, gdzie się dało: banki, policja, prokuratura, tvn-uwaga, biuro prasowe, tvp- wiadomości, teleexpres, radio RMF, onet- cynk@onet.pl. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Chyba nic...:(
Myślę,że to oszustwo już jest dostatecznie rozpowszechnione w mediach i organach ścigania. Teraz wypada już tylko czekać i modlić się o zwrot chociaż części ukradzionej kasy. Z tym,że to na pewno potrwa dłużej niż nam to się wydaje.
 

chaber

New member
Także wpłaciłem 3200 zł za telewizor ....
Właśnie dzwoniłem na Policję w Sulechowie, gdzie polecono mi zgłosić sprawę w komisariacie właściwym mojemu miejscu zamieszkania. Na Policji w Sulechowie temat jest już dobrze znany.
 

Piotr3105

New member
Sulechów

chaber napisał:
Także wpłaciłem 3200 zł za telewizor ....
Właśnie dzwoniłem na Policję w Sulechowie, gdzie polecono mi zgłosić sprawę w komisariacie właściwym mojemu miejscu zamieszkania. Na Policji w Sulechowie temat jest już dobrze znany.
Zgłaszaj sprawę jak najszybciej ,biorąc pod uwagę fakt,że zaczął się weekend.
 

czorcik1

New member
Z ostatniej chwili

Rachunek w WBK na godzinę 16 z minutami nie był jeszcze zablokowany. Założony w listopadzie tego roku na osobę fizyczną a nie na firmę. info z pewnego źródła ale nic więcej nie wiem :confused:
 

Dominiksklep

New member
Jeśli to jest prawda co piszesz o tym, że rachunek jest NADAL!!!!! otwarty, to już wiem, że w tym kraju jest lepiej być przestępcą. Mają nas za śmieci. szef banku, choćby dla bezpieczeństwa mógłby monitorować sytuację i zablokować możliwość wyjęcia kasy z konta. Lepiej się tłumaczyć, że złamał głupi przepis, niż później martwić się jak oddać klientom kilkaset tysięcy zł.
Może weźmy kredyt w tym banku na odpowiednią sumę (na równie wymyślone z kosmosu dane osobowe), oddajmy sobie dłużną kwotę, a potem niech się martwią, bo co to nas obchodzi? My tylko odzyskujemy NASZE pieniądze:)
W sumie w tym chorym kraju nic uczciwie nie da sie zrobić. W ogóle co to jest uczciwość, bo ja już na prawdę nie wiem. Do dzioś nie wierzyłem, że takie rzeczy mogą się wydarzyć
 

kefir101

New member
E_R napisał:
witam my mamy numer zamówienia 141 ok. 3100 PLN w plecy
sprawa zgłoszona: policja, tvp, tvn...

czy nie sądzicie, że powinniśmy zarządać odszkodowania od serwisu Ceneo, które nie sprawdziło sklepu który reklamowało?
Ja też tak sądzę, to zasrane CENEO reklamowało tego oszusta!!! a ich zasady bezpieczeństwa mówią jasno że sprawdzają sklepy i promują tylko faktyczne i sprawdzone! To jest skandal żeby tak duży i poważny portal reklamował zwykłych przestępców!!!! Oni też powinni za to odpowiedzieć, to jest współudział w oszustwie!, przecież żeby LCD-AGD.pl miało u nich reklamę musieli im zapłacić wcześniej! Jak składacie doniesienia mówcie że CENEO polecało w 100% pozytywne opinie, niech ich też wezmą pod lupę, nie mogą polecać oszustów tak samo było z OSKARMEDIA-też zasrane ceneo polecało!!!! To z ich rekomendacji ludzie powpadali! Tu nie ma o czy dyskutować!!!
 

kefir101

New member
Dominiksklep napisał:
Jeśli to jest prawda co piszesz o tym, że rachunek jest NADAL!!!!! otwarty, to już wiem, że w tym kraju jest lepiej być przestępcą. Mają nas za śmieci. szef banku, choćby dla bezpieczeństwa mógłby monitorować sytuację i zablokować możliwość wyjęcia kasy z konta. Lepiej się tłumaczyć, że złamał głupi przepis, niż później martwić się jak oddać klientom kilkaset tysięcy zł.
Może weźmy kredyt w tym banku na odpowiednią sumę (na równie wymyślone z kosmosu dane osobowe), oddajmy sobie dłużną kwotę, a potem niech się martwią, bo co to nas obchodzi? My tylko odzyskujemy NASZE pieniądze:)
W sumie w tym chorym kraju nic uczciwie nie da sie zrobić. W ogóle co to jest uczciwość, bo ja już na prawdę nie wiem. Do dzioś nie wierzyłem, że takie rzeczy mogą się wydarzyć

Jak składałem doniesienie na policji to wręcz mnie zachęcali do otworzenia podobnie działającej "firmy" mówili że to dziecinnie proste, a odpowiedzialności nie ma w zasadzie żadnej! bo wszystko odbywa się na podstawionych osobach często bezdomnych! parodia !!! takie prawo które chroni przestępców jest tylko u nas w Polsce, na zachodzie gdy tylko zachodzi PODEJRZENIE popełnienia przestępstwa wszystkie dowody typu konta są od razu blokowane, a dowody są dopełniane, nikt tam nie czeka tak długo na takie podstawowe i oczywiste działania! Ludzie przecież to jest wszystko chore!!!!!!!!!!!
 

Dominiksklep

New member
kefir101 napisał:
Ja też tak sądzę, to zasrane CENEO reklamowało tego oszusta!!! a ich zasady bezpieczeństwa mówią jasno że sprawdzają sklepy i promują tylko faktyczne i sprawdzone! To jest skandal żeby tak duży i poważny portal reklamował zwykłych przestępców!!!! Oni też powinni za to odpowiedzieć, to jest współudział w oszustwie!, przecież żeby LCD-AGD.pl miało u nich reklamę musieli im zapłacić wcześniej! Jak składacie doniesienia mówcie że CENEO polecało w 100% pozytywne opinie, niech ich też wezmą pod lupę, nie mogą polecać oszustów tak samo było z OSKARMEDIA-też zasrane ceneo polecało!!!! To z ich rekomendacji ludzie powpadali! Tu nie ma o czy dyskutować!!!

Masz rację, Porównywarki powinny partycypować w kosztach zwrotu naszych pieniędzy. Nokaut (u nich znalazłem ten nieszczęsny sklep) wypiął się na mnie, jawne oczywiste jaja, poczucie bezkarności i braku odpowiedzialności. Gdyby nie oni nie znaleźlibyśmy sklepu to pewne. Więc trzeba dobrać im się do dupy
 

czorcik1

New member
Dominiksklep napisał:
Jeśli to jest prawda co piszesz o tym, że rachunek jest NADAL!!!!! otwarty, to już wiem, że w tym kraju jest lepiej być przestępcą.

Niestety to prawda, że;
konto nie jest zablokowane - powtarzam info pewne
lepiej być przestępcom w tym kraju
a najważniejsze są P R O C E D U R Y !!!!!:twisted:

P.S. za radą wcześniej umieszczonych postów wysłałam również meila do banku WBK, oraz zawiadomienie faxem o popełnieniu przestępstwa do prokuratury w Świebodzinie. Wcześniej wiadomość do uwagi.pl no i oczywiście powiadomienie u siebie na policji. Gotowa jestem rozmawiać z każdymi mediami. Już nie mam pomysłu co jeszcze a dodatkowo ta bezsilność i stres mnie dobija. :???:
 
Do góry