Łączymy siły - wypalone logo stacji tv- wysyłamy prośby do nadawców.

SDman

Banned
P.S.: Ktoś ma problem z IPLEX ? U mnie od jakiegoś czasu praktycznie nic nie da się odpalić. Kończy się na kilkunastu sekundach reklam ... stop klatka i pozamiatane ... problem z wyświetleniem play listy.. Wysłałem im maila z opisem problemu, ale cisza.

Witam,
ostatnio na Blu Samsunga oglądałem Iplex i bez problemu, nieopłacony dają
taką ilość reklam, że się odechciewa !

Pozdr.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam,
ostatnio na Blu Samsunga oglądałem Iplex i bez problemu, nieopłacony dają
taką ilość reklam, że się odechciewa !

Pozdr.

Witam,

Tu nawet nie chodzi o ilość reklam, ale że nic nie da się obejrzeć bo wywala się już na reklamach.
A nawet jak uda się odpalić film to nie ma pewności czy się go da obejrzeć. Jakiś miesiąc czy dwa temu wszystko było OK.

Pozdr.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Witam,

W poszukiwaniu nieszkodliwych kanałów informacyjnych przerzuciłem się na TVP Info i TVP Warszawa.
Niestety tu też jest nie halo ... To jakaś plaga z wszechobecnym paskiem info, który jest z wyjątkiem reklam wyświetlany 24h. Jest co prawda przezroczysty, ale upierdliwy i zaśmieca tylko obraz. Jest obawa, że coś po sobie mimo wszystko pozostawi, bo jak na złość wszyscy ten cholerny pasek nadają niemal w tym samym miejscu + dodatkowy jaskrawy zegar psu na budę potrzebny też nadawany niemal na okrągło. Logo jest transparentne choć brzydkie i tu jest OK.
Wysłałem im kilka maili ale póki co bez odpowiedzi.
Proszę o wsparcie w mailach do w/w stacji.

Pozdr.
 

digitalus

Banned
Jesli obejrzymy dokladnie logo tv.trwam to w malym stopniu jest polprzezroczyste. Ale mogloby byc bardziej transparentne.Pod tym wzgledem tv.trwam to bardziej profesjonalny kanal od puls2 , axn, tvn24.
Kolega ma racje, ciekawie jakie jest zdanie na ten temat tv.trwam.Czy stacja jest otwarta na propozycje telewidzow.
Warto tez zwrocic uwage na oprawe graficzna w czasie innych programow np informacji.
 
Ostatnia edycja:

pantr

New member
Witam. Mam do Was pytanie. Jeżeli pasek informacyjny widoczny n.p. na TVN 24 może się wypalić na ekranie, to jak wygląda sprawa z napisami do filmu. Różnica pomiędzy nimi (paskiem i napisami) polega na tym, że pasek jest wyświetlany w sposób ciągły, a napisy do filmu raz są, a raz ich nie ma. Dodatkowo napisy, w przeciwieństwie do tekstu na pasku informacyjnym, mogą być wyświetlane na neutralnym, przezroczystym tle. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy można bez skrępowania oglądać filmy z napisami?
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam
Mozesz ogladac filmy z napisami.Nie ma zadnego ryzyka.Napisy sa polprzezraczyte i nie sa wyswietlane przez caly czas na ekranie.
 
Ostatnia edycja:

Leszcom

New member
Witam,

Nie do końca mogę się zgodzić, że napisy z np z wbudowanego playera w np VT60 są bezpieczne. Pisałem o tym w wątkach o ST60 i VT60. Nawet jeden post dziś w odpowiedzi dla pantr :)

U mnie po 300h oglądania filmów (wtedy zauważyłem) z napisami pozostał powidok, który do teraz (600h) jest jeszcze widoczny.

Pozdrawiam
Leszcom
 

pantr

New member
Nie wiem z czego to wynika, ale nie mogę obejrzeć zawartości 53 strony tego tematu. Wiem, że użytkownik digitalus odpowiedział na moje pytanie, ale tylko dlatego, że wczoraj wszedłem na jego forumowy profil i wyświetliłem wszystkie posty użytkownika.
 

digitalus

Banned
Witam
To problem z forum.

Kliknij na link nizej

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-foru...en-problem-prosimy-o-zgloszenie-tutaj-83.html

W przypadku przegladarki firefox uruchmiamy przegladarke np na stronie google.pl .Klikamy w przegladarce na zakladke historia,wyczysc historie przegladania,sprawdzamy czy sa zaznaczone ciasteczka , pamiec podreczna i klikamy na przycisk wyczysc teraz.Czyszczenie trzeba powtarzac gdy pojawi sie problem z blednym przekierowaniem.

Czasami pomaga tez nacisniecie przycisku enter gdy pojawi sie informacja o przekierowaniu.


Wracajac do napisow to na pewno bardzo duze znaczenie ma ustawienie poziomu jasnosci i kontrastu.Jesli parametry obrazu tzn jasnosc, kontrast i ostrosc beda ustawione wysoko to mozliwosc powidokow jest wyzsza.
Moja odpowiedz z poprzedniej strony tego tematu.
Mozesz ogladac filmy z napisami.Nie ma zadnego ryzyka.Napisy sa polprzezraczyte i nie sa wyswietlane przez caly czas na ekranie
 
Ostatnia edycja:

mateusiak22

New member
Mam takie pytanie, tv led. W instrukcji pisze żeby nie oglądać dłużej niż 2 godziny obrazu który nie jest pełnoekranowy lub ma nietransparentne znaczki. Ile mam robić przerwy między kolejnym oglądaniem ? Czy to nie ma znaczenia? Oczywiście w przerwie obraz normalny cały ekran itp. Konkretnie idzie mi o Player i oznaczenie wiekowe.
 

muchaone1

New member
Witamy,

Dla wszystkich leczących powidoki :) , może się przydać.
Wspólnie z użytkownikiem @tdx (właściwie to jego wykonanie) wygenerowany został szum wysokiej rozdzielczości.
Zalecam tryb dynamiczny z ustawieniami IFC na min.

Informujemy, że każdy działa na własną odpowiedzialność.

pobieranie

Pozdrowienia
@SDman & @tdx

Witam
czy ten plik dalej aktualny czy to jakiś żart? (jest to kilku minutowy fragment nagranych igrzysk w soczi)
P.S.
mi przez te cholerna ukrainę "wypalił" się w GT60 kontur poziomej belki z tvn24 lub tvp info...a tak starałem się co jakiś czas przełączać miedzy tymi kanałami zeby logo się nie utrwaliło a zamiast tego mam dwie ciemniejsze linie biegnące rownolegle przez całą długosc tv :( a ogladalem moze kilka godzin i to z minimalnymi ustawieniami
 

SDman

Banned
Witam
czy ten plik dalej aktualny czy to jakiś żart? (jest to kilku minutowy fragment nagranych igrzysk w soczi)
P.S.
mi przez te cholerna ukrainę "wypalił" się w GT60 kontur poziomej belki z tvn24 lub tvp info...a tak starałem się co jakiś czas przełączać miedzy tymi kanałami zeby logo się nie utrwaliło a zamiast tego mam dwie ciemniejsze linie biegnące rownolegle przez całą długosc tv :( a ogladalem moze kilka godzin i to z minimalnymi ustawieniami

Witam,
już poprawiłem jest szum :D

Pozdr.
 
Do góry