Kupno TV 65 Cala 4k do 6000 tyś

pebe86

Member
Bez reklam
Jeszcze nie odpalałem :)
Przywiozłem go wczoraj wieczorem zmrożonego, więc już sobie dałem spokój. Będę dzisiaj uruchamiał- podzielę się wrażeniami.
 

pebe86

Member
Bez reklam
No i już wisi na ścianie.
Na szczęście nie zauważyłem żadnych martwych pikseli (również na planszach testowych tdx). Spasowanie również ok.
Tv śmiga bardzo szybko.
Obraz również w mojej ocenie świetny. Po przesiadce z Sony W805A róznica bardzo mocno na plus. Kontrast, nasycenie- wszystko bajka. Spore możliwości ustawień obrazu- miałem wcześniej Bravię, które słyną z bardzo dobrego oddania ruchu, ale Samsung wypada pod tym kątem świetnie. Każdy dopasuje obraz do swoich preferencji, nie ma mowy o efekcie teatru (chyba że taki chcemy ;)

Minusy- ten telewizor wcale nie jest taki duży! Przez brak ramek na ścianie różnica prawie niewidoczna względem moich poprzednich 55'. Powiem szczerze że spodziewałem się większej różnicy. Więc jak ktoś ma możliwość to niech dołoży do 65' :) Dla mnie to i tak był już zakup powyżej założonej kwoty, więc dopłaty nie brałem pod uwagę.

Odpala się błyskawicznie, współpraca z modułem CAM i soundbarem również bezproblemowa.

Reasumując- w tych pieniądzach naprawdę polecam. Obraz robi wrażenie, telewizor również prezentuje się bardzo okazale i nowocześnie.
Oby z czasem nie wyszły dodatkowe mankamenty ;)
 

maniek530

Banned
No i już wisi na ścianie.
Na szczęście nie zauważyłem żadnych martwych pikseli (również na planszach testowych tdx). Spasowanie również ok.
Tv śmiga bardzo szybko.
Obraz również w mojej ocenie świetny. Po przesiadce z Sony W805A róznica bardzo mocno na plus. Kontrast, nasycenie- wszystko bajka. Spore możliwości ustawień obrazu- miałem wcześniej Bravię, które słyną z bardzo dobrego oddania ruchu, ale Samsung wypada pod tym kątem świetnie. Każdy dopasuje obraz do swoich preferencji, nie ma mowy o efekcie teatru (chyba że taki chcemy ;)

Minusy- ten telewizor wcale nie jest taki duży! Przez brak ramek na ścianie różnica prawie niewidoczna względem moich poprzednich 55'. Powiem szczerze że spodziewałem się większej różnicy. Więc jak ktoś ma możliwość to niech dołoży do 65' :) Dla mnie to i tak był już zakup powyżej założonej kwoty, więc dopłaty nie brałem pod uwagę.

Odpala się błyskawicznie, współpraca z modułem CAM i soundbarem również bezproblemowa.

Reasumując- w tych pieniądzach naprawdę polecam. Obraz robi wrażenie, telewizor również prezentuje się bardzo okazale i nowocześnie.
Oby z czasem nie wyszły dodatkowe mankamenty ;)

Gratuluję zakupu i rzeczywiście przesiadka z 55" na 60" daje niewiele jeśli chodzi o wielkość - jakość to jest już zupełnie co innego względem starego tv (ja odczułem różnice w wielkości - zmieniłem 47" na 60" - nie pogardziłbym teraz nawet 65" :grin:).
60KS7000 ma odrobinę inną ramkę niż modele 55 i 65 z tej samej serii - nie wiem czy zauważyłeś ? - w 55 i 65 jest ultra cienka a 60" ma trochę szerszą :).
Mam nadzieję że będziesz zadowolony i żadne "kwiatki" z czasem nie będą wychodziły - miłego odbioru !!!:eek:k:
 

Desolo

New member
Witam, byłem dzisiaj w wolnej chwili w MM i zobaczyłem taki TV LG LED 65UH6507 (nie mogę jeszcze dodać linów na forum, jest na stronie Media Marktu za 5699, Media Expert posiada ten sam w tej samej cenie przeceniony z 7999zł)

Sprzedawca mnie obskoczył i gdy usłyszał, ze interesuje mnie coś z niższym Input Lagiem to to będzie dobry wybór. W dodatku mają model powystawowy i bardzo chcą mi go oddać za 4800 zł (magiczny pilot gratis) i mam zagwozdkę. Ponoć matryca IPS M+ (niesławne RGBW), a nie VA i rzekomy przekręt LG bo to bardziej 3.5K niż 4K. Telewizor niedawo sprzedawany za 7000-7500 zł a mogę go mieć za 4800zł. Podobało mi się jak świecił, myślicie, że brać? Jak to jest z powystawowymi modelami? Sklep stoi od bardzo niedawna (świeżo wybudowana 3 miesięczna Galeria) więc dużo raczej nie świecił.
 
Ostatnia edycja:

maniek530

Banned
Ten tv ma matryce 50Hz więc tak sobie przy tych 65"
Cena też bez rewelacji jak na powystawowy - dwa dni temu mogłeś go nabyć nowego za tą cenę (MM dawało właśnie 15% na wszystkie tv) no i ta matryca IPS - spokojnie poszukaj może czegoś lepszego ;)
Wolałbym już troszkę dołożyć i wziąć KS7000 lub DX750
 
Ostatnia edycja:

pebe86

Member
Bez reklam
Powystawowego bym nie brał.
Ten LG to model50hz. I nie pamiętam kiedy seria 6 od LG kosztowała po 7000-7500 zł :)
Ostatnio w promocji MM był 65uh8507 za bodajże 6800 zł, z dodatkowym zwrotem 500 zł od LG. Czyli po rabacie 6300 zł, a telewizor dwie półki lepszy.
W niższej kwocie wolałbym już Sony 65W855C. Co prawda Full HD, ale myślę że to lepszy wybór niż wykastrowane 4k. Był ostatnio za 5100 zł.

Nie mniej jednak przespałeś bardzo dobre promocje w MM, także teraz proponuję się wstrzymać. Obstawiam że niedługo będą zbliżone oferty w Saturnie (z moich obserwacji wynika że robią podobne promocje naprzemiennie).
 

Desolo

New member
Walnąłem się. 4800 zł (bo powystawowy) + jeszcze 300 zł zwrotu bo na LG taką teraz mają promocję czyli 4500 zł za 65".

Dzięki za opinię. Dobrze że ktoś trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o ceny bo gotów byłem pomyśleć iż to jakaś super oferta. Na co w takim razie warto zwrócić uwagę w przedziale cenowym ok 5000 zł? Nie chciałbym schodzić poniżej 55"
Polecano mi tu PHILIPSa 55PUS7101. Myślałem też o SAMSUNGu UE55KS7000. Myślałem też o innym LG SUPER UHD 4K 55UH7707 ale to pewnie też IPS.

Wolałbym już troszkę dołożyć i wziąć KS7000 lub DX750
UHD Premium, DCI 94% - bardzo na tak. Gdybym brał dla siebie to na pewno. Dobry znajomy jednak nagle się obudził i teraz bardzo chce coś kupić. Nie jest tak wyczulony na obraz jak ja więc do szczęścia piotrzeba mu mniej i mocniej kieruję się ceną.
 
Ostatnia edycja:

orzecho

New member
W Media Markt był teraz Panasonic 65dx750 za około 5800. Niestety tylko powstawowe zostały jak się zorientowałem. Strasznie żałuję że nie udało się kupić w tej cenie.czekam na promocję tego tv może się gdzieś jeszcze trafi. Nie wiem za ile wychodził 58 cali ale pewnie koło 5000 zł

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Desolo

New member
Jeżeli kierować się tym co pisze pebe - to faktycznie spora szansa że zaraz pojawią się w Saturnie. MM i Saturn przecież to jedno i to samo, spółka nie może rozpieszczać promocjami tylko jednej z córek :)
 

pebe86

Member
Bez reklam
55KS7000 był w tej promocji za ok. 5000 zł, a 60KS7000 za 5500 zł (taki kupiłem).
Moim zdaniem schować pieniądze w kieszeń i poczekać. Ale jak już się coś pojawi to warto działać od razu, bo później zostają tylko jakieś ekspozycyjne (najlepszy przykład to właśnie wspomniany Panas DX750, który zszedł dość szybko).
 

orzecho

New member
55KS7000 był w tej promocji za ok. 5000 zł, a 60KS7000 za 5500 zł (taki kupiłem).
Moim zdaniem schować pieniądze w kieszeń i poczekać. Ale jak już się coś pojawi to warto działać od razu, bo później zostają tylko jakieś ekspozycyjne (najlepszy przykład to właśnie wspomniany Panas DX750, który zszedł dość szybko).
Ten Panas jest jeszcze w Saturnie, RTV Euro AGD, więc trzeba czekać i polować.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

maniek530

Banned
Na pewno beda jeszcze extra promocje na modele 2016 -.spokojnie poczekac albo.jak.sie komus spieszy to brac to co jest I za ile jest ��
 

Emeka

Member
W niższej kwocie wolałbym już Sony 65W855C. Co prawda Full HD, ale myślę że to lepszy wybór niż wykastrowane 4k. Był ostatnio za 5100 zł.

Ja właśnie mając mocno ograniczony budżet postanowiłem zakupić ten tv w MM i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście każdy ma inne preferencje więc nie chcę nikogo namawiać, ja jednak przesiadając sie z plazmy Panasonica 720p przeżyłem rewolucję w jakości obrazu a własnie jakość obrazu jest dla mniej najważniejsza w telewizorach. Netflix na 65" wygląda teraz imponująco :)

Zastanawiałem się też nad kolejnym naciągnięciem swojego budżetu i wzięcie modelu z 4K ale tak sobie pomyślałem, że kupowanie dziś4K mija się z celem. Nikt nie nadaje w 4K (jest tylko Netflix z 2 serialami ale znów trzeba mieć lepsze łącze niż to jest w moim przypadku) a gdy się ten format upowszechni to minie kilka lat i wszyscy będziemy chcieli wymienic tv na OLEDy. Dlatego wszystko co na dziś potrzebujemy to dobry tv Full HD.
 

bobtong

Member
bierz 4k nawet nie myśl o czymś innym do 5tyś polecam samsung ks7000 sony xd8503 lg uh7707 panas dx750 nie myśl o innych markach ponizej tej serii najbardziej oczywiście polecam samsunga sam go kupiłem pare dni temu wczesniej mialem philips pus6501 tylko pol roku ale straszna kupa od razu sprzedałem ...mam na dysku juz 7 filmów uhd bt2020 HDR Atmos oczywiscie każdy waży powyżęj 60 gb ale jak raz zobaczysz to przejdzie ci fullHd
 

mypenza

New member
Witam, dziś podłączyłem swojego Sony KD-65XD7505 zakupionego w MM -15% za cenę 6199zł. Pierwsze wrażenie? KINO... Obraz piękny, dźwięk jak na głośniki tv 2x10W, przestrzenny wyraźny. Od groma opcji, których jeszcze nie poznałem, bo używałem go tylko chwilowo Netflix i Xbox One. Nie mogę się oderwać od grania na konsoli (a jestem zagorzałym pecetowcem). Po aktualizacji softu odmulił się andek i działa szybko i płynnie.

Przesiadka z Samsunga 32 cali miód, coś wspaniałego.
 

bobtong

Member
oczywiscie przesiadka z mniejszego na wiekszy jest super uczuciem :) i z ciekawości wybrałem się do znajomego który posiada ten sam model tv sony z najnowsza aktualizacją i antek chodzi tak samo jak na moim byłym philips pus6501 czyli dno totalne antek jest najlepszym softem jaki może być dla tv pod warunkiem że działa :) nieraz jeszcze bedziesz musiał odłączyć tv od prądu u mnie musialem korkami pstrykać ale z tego powodu iż miałem łatwiejszy dostęp :p oczywiście to zależy od posiadacza czy się tym irytuje czy też nie i jak użytkuje tv jeżeli antek będzie działał sprawnie to zastanowie się nad modelem philips 7601 mimo iż 6501 strasznie mnie rozczarował ale to już są zupełnie inne sprzęty
 
Do góry