Kto chetny na zakup adaptera wifi Netgear WNDA3100 v2 do plazm panasonica?

jorket

New member
Witam

mam takie zapytanie/oferte do posiadaczy g30, otoz poszukuje chetnych osob na zakup adaptera wifi do naszych cacuszek w korzystnej cenie na nastepujacej stronie *VERSION 2* Netgear WNDA3100 Dual Band Wireless-N N600 - eBay (item 370449829777 end time May-23-11 16:55:41 PDT) są to refabrykowane moduły przez producenta do stanu nowosci sa to kompatybilne adaptery netgeara wtajemniczeni napewno wiedza ze oficjalnie panasonic to potwierdził, wychodzi jakies 60zł za sztuke co przy 300zł za oryginalne wifi PANASONIC DY-WL 10 E-K wychodzi skromnie., adaptery wysłałbym na adres USA do polski dotarły by bez dodatkowego cła i tutaj zagadka bo zalezy ile osob by było chetnych koszty tej przesyłki z usa podzielilibysmy przez ilosc zamowionych sztuk, a koszta wysylki do 1kg droga lotnicza to jakies 60zł mogłbym poszukac taniej a w polsce to juz jakims listem poleconym moglbym rozesłac po chetnych ? czyli jakby zglosilo sie 6chetnych osob to wyszlo by 60zł + 10zł z podzielonej wysyłki no i te polecone trzeba doliczyc w polsce czyli max 80zł łacznie, wiec i tak wychodzi połowe taniej niz w polsce a w porownaniu do 300zł za oryginał panasonica wychodzi bardzo korzystnie, wiec jak bylby ktos chetny to mozemy nawet przez allegro jakos zawrzec taka umowe.. jesli ktos sie boi o swoje pieniadze, jak cos to pisac tu lub pw bo sam osobiscie bylbym zainteresowany taka jedna sztuka adaptera im szybciej tym lepiej sorry za brak interpunkcji ale spiesze sie do snu to pozdrawiam i czekam na odezw czy ma ochote ktos nabyc taniej taki sprzet mniej wiecej to opisalem jakby to wygladalo pozdrawiam
 

jorket

New member
witam,
jestem zainteresowany 1 sztuką,
jarekgarian

Super, jest nas narazie/juz 3, bo jeszcze osoba o nicku molo wyraziła chec zakupu takiego adaptera.. warto tutaj/w tym temacie nawiazac dialog odnosnie kosztow wysylki dzielonych w tej chwili na 3, czy wam to odpowiada czy czekamy jeszcze na kogos ? mysle ze warto by było zamowic wieksza ilosc takich modemów z pewnoscia znalazlo by sie wielu chetnych jakby wystawił to taniej na allegro :) BTW dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z USA wiec problemu z dotarciem towaru do polski nie ma :) takze czekam na decyzje, trzeba wziac pod uwage aktualny stan dolara przy zamawianiu z ebaya koszt wysylki do polski paczki 1kilogramowej droga lotnicza no i jakis polecony w polsce liscik.. Na przesylke czekalem od 29 kwietnia i ze trafiłem w okres swiateczny to twało to do dzisiaj czyli 16maja Nadmieniam zeby ktos mial wyobrazenie o okresie finalizacji zamowienia I moze dla sprecyzowania wylicze aktualne koszty takiego zakupu:

Adapter na ebayu 63,34zł

Wysyłka do polski do podziału 60,30zł dzielone na 3osoby daje = 20,10zł (60zł to cena za paczke lotniczna do 4 funtów czyli do 1,8kg) + ewentualnie 2,49$ za kazdy nastepny funt wagi czyli kolejne 453gramy

co łacznie daje 63,34zł + 20,10zł wysyłka = wychodzi 83,20zł za adapter na osobe w polsce (jestem ze swietokrzyskiego jak coś)

jesli wam taka cena za sztuke odpowiada czyli 83,20zł/szt to zamawiamy jezeli chcecie taniej czekamy.. kolejna osoba obnizy cene zakupu o jakies 5zł wiec nie wiem czy warto czekać..

kurs przeliczania dolara 2.76

czekam na opinie i sugestie pytania? :)
 

Frog_PL

New member
W sumie TV jeszcze nie mam i nawet nie wiem czy bedzie to PANAS, chociaz wszystko na to wskazuje to w sie pisze ;) Jak nie bedzie panasa to przyda sie karta do tuner sat, i tak mialem kupic jakas ;) Bo w sumie tanio wychodzi. Na allegro po 140zl. Bardziej mnie martwi te REFURBISHED.. Zeby znimi wszystko bylo ok, zeby sie z nimi nic nie dzialo po czasie... Gdzie potem z gwarancja latac .... Nigdy nie mialem do czynienia z REFURBISHAMI...
 

jorket

New member
Doszła kolejna osoba wiec jest nas 4, aktualnie wyszło by nas po 78zł za adapter Mi ta cena juz odpowiada jak najbardziej Przykladowo kolejne 2 osoby obnizyly by koszta wysyłki o 5zł na sztuce dla kazdego z nas Odsetek wartosci pieniadza maleje z kazda kolejna osobabo juz nie ma czego dzielić za bardzo Wiec nie wiem czy jest sens czekania na oszczednosci rzedu kilku złotych a znalezenie kolejnych osob nie jest gwarantowane Ja bym juz był za zamawianiem Nie wiem jak reszta ?
 

jorket

New member
Minute przed zamieszczeniem mojego ostatniego posta sympatyczna zabka dopisała sie do zakupów i tym samym liczba chetnych na adapter zwiekszyła się do liczby pięciu, tak wiec witamy w klubie :)

Co do watpliwosci stanu tych refabrykanów.. mysle ze nie ma tam fizyki kwantowej aby ingerencja naprawcza w te moduły była jakas kosmiczna, to jak ze starymi silnikami naprawiłes raz i chodziły kolejne lata.. mysle nawet ze jesli wyszly jakies wady produkcyjne to poprostu producent je naprawil i produkt dalej nie powinien się psuć..

I wiadomo kiedy piszesz ze na allegro są pewniejsze.. ale własnie kwestia pieniedzy, nie to ze jestem pazerny na kazdy grosz ale jak moge cos kupic taniej z jakas dozą bezpieczenstwa i przemyslenia to to biore.. coz za cos nie ryzykujesz nie zyjesz :)

To nie transakcje na tysieczne kwoty, ostatecznie moge podpiac tv po kablu, dlatego nie widzi mi się placenie 150zł za jakis modemik, zreszta mam jakis w domu od sagema przetestuje go ale pewnie nie zadziała..

Analogicznie kupujac nowy tv z gwarancja na allegro tez nie masz pewnosci czy np nie wystapia bad pixele no ale fakt masz sie z tym gdzie zwrocic jesli oczywiscie producent uznaje wymiane w przypadku jednego czy dwoch martwych pixeli, mi chodzi o działajacy towar a taki nabywamy i mam nadzieje ze taka nieskomplikowana rzecz bedzie chodzić w nieskonczonosc ostatecznie mozna oddac jakiemus osiedlowemu elektronikowi do naprawy w przypadku jakiejs awarii :)

Tam nie ma fizyki kwantowej jak pisałem, ufam temu ze towar został odnowiony profesjonalnie przez producenta do stanu "jak nowy" i ma chodzic niczego wiecej nie oczekuje.. ponadto sprzedawca/firma daje 60dni gwarancji na ten towar, ale kto bedzie wysylal do nich w razie czego sprzet spowrotem? wiecej wyszło by opłacenie przesyłek

Reasumujac mamy sprawny towar za połowe ceny i nie badzmy pesymistami wierzmy ze to bedzie dzialac tyle ile potrzeba jesli nie to bedziemy mieli doswiadczenie z refabrykantami co badz niemiłe a i tez nie zbankrutujemy mysle z tego powodu..

I tutaj pozwole sobie zacytowac małe info z aukcji ktora jestesmy zainteresowani

Producent odnowiony: Element, który został przywrócony do pracy profesjonalnie celu przez producenta lub sprzedawcy przez producenta. Oznacza to, że produkt został sprawdzony, wyczyszczony i naprawiony jest zgodny ze specyfikacjami producenta i jest w doskonałym stanie. Pozycja ta może być lub nie być w oryginalnym opakowaniu. Zobacz sprzedającego witryny pełne

Takze wiem co biore.. jestem tym zainteresowany nabywam to taniej Wiadomo chcemy 100% pewnosci to prosze bardzo Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Inni znowu kupia oryginał dongla za 300zł bo akurat sa przy gotówce lub nie licza się z nia Dlatego ta inicjatywa skupia ludzi podobnie myslacych do mnie wiele osob powie dziekuje :) ja nie zmuszam.. to jest wybor kazdego z nas.. ja wam podałem informacje Mozecie nabyc to taniej Ja dzieki wam tez.. no i jak wy nie jestem wrozka i sama bozia wie co sie na tym swiecie stanie Ale licze na pozytywny finał :) Co do telewizora nie namawiam tak samo.. nie jestem panasonikomanem. kazdy wybiera to na czym mu zalezy i co odpowiada Ja miałem jeszcze na oku Sharpa E830, ale stwierdzilem ze nie ta cena i nie ta technologia.. jednak..
 

Frog_PL

New member
@Jorket loozne szelki. TEz jestem natakim poziomie finansowym ze kazde 50zl sie liczy.. TAk tylko napisalem bo nie mialem do czynienia nigdy z REFURBAMI i myslalem ze ktos cos napisze ze mial i ze nie ma czego sie bac...
No to nic, wchodzimy w te bagno ! Nie ma ryzyka, nie ma przyjemnosci ! ;)
 

ikon4

New member
Witam!
Czy oferta jest jeszcze aktualna? Jeśli tak to byłbym zainteresowany 1 lub 2 sztukami.
pozdrawiam.
 

jorket

New member
tak, jest ;) wiec prosze sprecyzować o jaka ilosc sztuk dokładnie chodzi, to juz od pana zalezy :)

Chciałbym juz zamawiać adaptery ale jeszcze jedna siódma osoba jest chetną acz nie wie czy adapter ten jest kompatybilny z jego tv Panasonica TX-L37E30E moze ktoś wie cos na ten temat ? tutaj sa kompatybilne modele http://www.netgear.com/landing/en-us/wifitv.aspx i jakos nie widze powyzszego modelu Ale moze lista nie została jeszcze zaktualizowana ? wiec wychodzi nam 6 ewentualnie 7 osób

i tutaj apel, posiadam konto w mbanku i paypal i dobrze by było zeby zainteresowane osoby zaczeły wysylac rownowartosc zakupu tylko trzeba obliczyc czy na 6 czy 7 osob to dzielimy oczywiscie jesli to wam odpowiada, bo ja musze zapłacic za te adaptery wczesniej paypalem, wiem ze niektore osoby sa nieufne i slusznie bo wlasciwie sie nie znamy ale mam nadzieje ze nie sadzicie ze chce tutaj zrobic jakis przekret typu oszukał 100 uzytkownikow na allegro i musicie zaufać ze wydam niezwlocznie te srodki na zakup adapterow na stronie ebaya, bo ja tez za wszystkich nie zaloze bo to jeszcze wieksza nierozsadnosc

wiec czekamy na potwierdzenie uzytkownika krepel czy bedzie pasowal adapter do jego tv i wtedy dzielimy od nowa koszty i ikon 4 niech sie prezycuje ile dokładnie bierze sztuk bo bez tych dwóch osob nie zrobimy wyceny


Takze czekam na kontakt PW, bo moja gotowka juz czeka na transfer, jesli komus zalezy na czasie i nie ma mbanku jak ja to moze skorzystac z www.bluecash.pl Ale najlepiej jakby kazdy wysłał mi rownowartosc juz w przewalutowanej kwocie w dolarach na saldo paypal bo wtedy nie musze obliczac przewalutowywania Oczywiscie do kazdej wpłaty po uzgodnieniu jej formy kazdy uzytkownik w tytule przelewu winien podać swój login z hdtv + ewentualnie za co placi itd co tam chce:) dla mnie login i zgadzajaca sie kwota beda kluczowe pozdrawiam

Czekamy na te 2 osoby i chciałbym juz zamawiać.. bo ni ema na co czekac juz naprawde

ps. Frog PL nic Ci nie pomoze doswiadczenie z refabrykantami W nowych sztukach tak samo nie wiesz czy Ci cos nie siadzie po tygodniu i czy nie bedziesz musiał oddac na gwarancje,, wiec mysle ze ryzyko jak wszedzie zalezy od egzemplarza I tez popieram chetnie sam sprawdze jakosc tych refabrykanow zeby na pszyszlosc miec jakas opinie :) no risk no fun :) exactly
 

jorket

New member
Tak wiec podsumowujac adapter 24,95$ + 21,85$ cena wysyłki do podziału na 7

co daje nam 24,95$ + (21,85$ /7 =3,12$) = 24,95$ + 3,12$ = 28,07$

czyli taka pełna kwote zakupu w wysokosci 28,07$ otrzymam na paypalu jesli z polskich zlotych przewalutuje 79,17zł po dzisiejszym kursie co widać i załaczam na screenie http://img832.imageshack.us/img832/6987/24453048.png

tak wiec jesli ktos chce to 79,17zł na mbank wewnetrznym lub przez bluecash.pl jest szybciej ale pobieraja marze od zlecenia

lub 28,07$ na adres paypal

oczywiście te stawki obowiazuja nas jesli 7 osób lacznie ze mna wywiaze sie z checi kupna modemu tak jak to wczesniej ustalilismy

jak sie na to zapatrujecie ? moge przyjmować już wpłaty, w tym celu prosze kontaktowac sie na PW i okreslic forme zaplaty, ja juz jestem gotowy aby zamawiać wiec prosze sie określać co do zamiarów etc :) jakies pytania sugestie niejasnosci to tez prosze to smiało wyrazić :) pozdrawiam
 

jorket

New member
czekam wiec na potwierdzenie checi zakupu na aktualnych warunkach powiadomienie o sposobie zapłaty itd od ponizszych uzytkownikow

molo15
hawk11
jarekgarian
Frog_PL
ikon4
rmirek

+ ja :)

i zamawiamy.. takze teraz w waszych rekach wszystko Pozdrawiam
 

Molo15

New member
czekam wiec na potwierdzenie checi zakupu na aktualnych warunkach powiadomienie o sposobie zapłaty itd od ponizszych uzytkownikow

molo15 - 1 szt.
hawk11
jarekgarian
Frog_PL
ikon4
rmirek

+ ja :)

i zamawiamy.. takze teraz w waszych rekach wszystko Pozdrawiam

Wchodzę w to - 1 szt.
dzięki za info na priv. bo nie śledziłem forum.
 

jorket

New member
ok, aktualnie sytuacja wyglada nastepujaco - jak do tej pory łacznie ze mna 4 osoby na pewno potwierdziły swoje wczesniejsze deklaracje i pobrały dane do wpłaty

czekam zatem na PW na decyzje pozostałej trójki czyli:

hawk11
jarekgarian
ikon4
 

ikon4

New member
Witam!
Man panasa tx-p 42g20 i wiem, że do niego pasuje, jednak za kilka dni kupuję dla znajomej tx-l 37e30e i właśnie jeszcze nie wiem czy do tego modelu też będzie pasował. Do kiedy mam czas aby się na 100% zdecydować. Pozdrawiam.
 

jorket

New member
Witam!
Man panasa tx-p 42g20 i wiem, że do niego pasuje, jednak za kilka dni kupuję dla znajomej tx-l 37e30e i właśnie jeszcze nie wiem czy do tego modelu też będzie pasował. Do kiedy mam czas aby się na 100% zdecydować. Pozdrawiam.

Witam

tutaj jest lista kompatybilnych telewizorów z modemem WNDA3100 Compatible Panasonic TVs jednak nie widze tam np g30 wiec sadze ze lista moze byc niezaktualizowana wiec tak samo e30 moze byc kompatybilny jak g30 (informacja sprawdzona) a go po prostu nie ma na liscie..

Wiec proponuje skontaktowac sie z supportem panasonica w celu potwierdzenia lub netgearem.. byc moze zozwieja watpliwosci A skorzystanie z infolinii to krótka chwila :) Pozdrawiam
 

jorket

New member
Kolejna osoba potwierdziła chec zakupu, czyli czekamy jeszcze na ostatnia osobę jarekgarian i czy ikon4 bierze 1 czy 2 sztuki i bedziemy mieli komplet do zamawiania Milej nocy
 
Do góry