konkurs-Podaj cenę na kamerę cyfrową JVC GRD70 i Kino domowe Thomsona DPL907

Status
Zamknięty.

AmelaMP

New member
wyniki konkursu

Wydaje mi się że skoro konkurs trwał do 27.02 to prawidłowa cena powinna zostać wypisana następnego dnia tj 28.02
.
Wtedy można by było uniknąć ewentualnych niedomówień czy posądzeń że coś z wynikiem konkursu jest nie tak.

Wynik podany kilka dni po zakończeniu może wyglądać nieco podejrzanie.
 

spindle

New member
Dajcie mu czas przecież musi się pożegnać z tym zestawem :D a może się net się zepsuł i nie mam jak nam napisać ;)

Cuda się zdarzają :) ale nie warto na nie liczyć.
 

plesniak

New member
AmelaMP napisał:

Wynik podany kilka dni po zakończeniu może wyglądać nieco podejrzanie.

To kiki jest organizatorem konkursu. Nie musimy płacić za smsy ani za 0 700. Udział w konkursie jest dobrowolny. Każdy kto bierze udział w konkursie robi to na własną odpowiedzialnośc i zgadza się z warunkami organizatora. Więc jeśli coś jest podejrzane to proponuję nie brac udziału w podejrzanych konkursach. Na prawdę ten komentarz był bardzo nie na miejscu. Rozumiem jakby kiki nigdy nie dał nagrody, a jak widać ktoś jednak wygrywa. Trzeba podchodzić do konkursów z większym dystansem, a nie opierac się na spiskowej teorii dziejów.
 
Ostatnia edycja:

polec

New member
:/

Zgadzam się, jak się wchodzi do gry, to trzeba się bawić według jej reguł, a jak się nie podoba to nie brać udziału w kobnkursach i tak ktoś wygra lub nie, tyle. A trzeba wszystkie te posty przeglądnąć, a ludzie też mają swoje życie, nie tylko hdtv.
pozdrawiam
 

AmelaMP

New member
.....

Nie napisałem wcale że ten konkurs to oszustwo, jedynie stwierdziłem że podanie wcześniej prawidłowej ceny pozwoliło by uniknięcia sytuacji w której osoby biorące udział mogły by mieć jakieś podejrzenia co do wyniku konkursu.

2 osoby które brały udział w tym konkursie (nie podam nicków ale są to osoby zarejestrowane w 1poł. 2007) stwierdziły że prawdopodobnie wygra osoba podstawiona.
Wiadomo że takich podejrzeń nie sposób uniknąć, a nawet podanie od razu dobrej ceny wszystkich nie przekona, jednak według mnie wyglądało by to dużo lepiej.

Wierzę że konkurs organizowany jest w sposób rzetelny i uczciwy, a pisząc wcześniejszy post nie miałem absolutnie zamiaru kogoś urazić czy oskarżać o nieuczciwość, wyraziłem tylko swoje zdanie, z którym oczywiście nie każdy musi się zgadzać.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry