konkurs-Podaj cenę na kamerę cyfrową JVC GRD70 i Kino domowe Thomsona DPL907

Status
Zamknięty.

Lazi

New member
AmelaMP napisał:
2 osoby które brały udział w tym konkursie (nie podam nicków ale są to osoby zarejestrowane w 1poł. 2007) stwierdziły że prawdopodobnie wygra osoba podstawiona.
Wiadomo że takich podejrzeń nie sposób uniknąć, a nawet podanie od razu dobrej ceny wszystkich nie przekona, jednak według mnie wyglądało by to dużo lepiej.
Człowieku, gdyby kiki chciał to by już dwie edycje temu rozdał znajomym to co ma do rozdania w tej kumulacji. Niby jakie ma znaczenie kiedy poda wynik konkursu? Równie dobrze (jak sugerujesz) może ogłosić zwycięstwo podstawionej osobie 5 sek po zakończeniu konkursu.
Szczerze mówiąc nie wiem kto finansuje nagrody (w końcu nie byle jakie). Ale uważam, że skoro nic nie wnosisz do konkursu materialnego to nie masz prawa się domagać choćby nawet podania natychmiast wyników.
Kiki zrobi to kiedy będzie chciał i to jego sprawa. Takie jest moje zdanie.

p.s. Może warto dodać do opisu konkursu, że jeśli znów nikt nie trafi w dokładną cenę to obierana jest najbliższa w górę?

Pozdrawiam tych, którzy lubią zabawę, znają granice...i nie doszukują się wszędzie spisków.
 

slavc79

New member
Lazi dzięki za pozdrowienia, uznałem, ze to m.in. do mnie.;) Także pozdrawiam i życzę wygranych.

A swoją drogą - ja w tylu konkursach brałem udział i widziałem tyle dziwnych dyskusji uczestników, że mnie nic nie zdziwi.

Wielu podchodzi do tego tak: jeśli nie wygram to przegram, a tu przecież jak nie wygrasz to zostajesz z tym co miałeś przed konkursem czyli z niczym i nic ci nie ubyło. Ludzie niestety tego nie są świadomi.

Ja jeszcze w żadnym konkursie nie przegrałem.:) I na pewno nie przegram:krol:
 
Ostatnia edycja:

plesniak

New member
AmelaMP napisał:
2 osoby które brały udział w tym konkursie (nie podam nicków ale są to osoby zarejestrowane w 1poł. 2007) stwierdziły że prawdopodobnie wygra osoba podstawiona.

A mnie dwie osoby zarejestrowane w II kwartale 2006 roku napisały że Kopernik była kobietą.
 

Cobra176

New member
Mnie się taki konkurs podoba. Każdy ma równe szanse, każdy strzela i czy wie dużo czy nie wie nic, to nie ma znaczenia. TTrafi albo nie. A doszukiwanie się wszędzie oszustwa jest bez sensu...
 

Jussi

New member
Bez reklam
tylko pozostaje kwestia nowych uzytkownikow... sadze ze sporo osob robi specjalnie nowe konta zeby kilka razy moc podac cene
 

Cobra176

New member
Jussi napisał:
tylko pozostaje kwestia nowych uzytkownikow... sadze ze sporo osob robi specjalnie nowe konta zeby kilka razy moc podac cene

No ale chyba nie o mnie ci chodzi? Zarejesrtowałam się tu w styczniu, nie wiedząc jeszcze o tym konkursie. Sam sprawca tego konkursu pewnie o nim wtedy nie wiedział. ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sorry za opóźnienie - ale miałem dużo pracy.
I tym razem nikt nie trafił :(
Prawidłowa kwota to: 5,21

W związku powyższym sprzęty wracają do kolejnego konkursu i dodajemy do potrójnej kumulacji telewizor telewizor LCD 20" Sharpa S5.

Życzymy udanej zabawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry