Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj miałem sporawo pracy więc nie doświadczyłem tego ale jak na Chrome przekierowywało to nie fajnie...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Nic nowego, co jakiś czas tak jest. Kochaj, albo rzuć. :mrgreen:
No niestety zero odpowiedzi.
A dzisiaj sytuacja znowu jest identyczna. Znowu dostajemy info, że kiki napisał nowy post w tym temacie a jak tam wchodzę to widzę tylko ten z 28-07.
To u mnie jest coś nie tak, czy forum nawala? Gdzie znajdę te ostatnie posty których u mnie nie ma?
 
D

Deleted member 121090

Guest
To wiem że brak, ale dlaczego ten temat cały czas się pojawia w dzisiejszych postach z informacją, że kiki coś nowego tam napisał skoro tak nie jest?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Też nie raz zauważyłem, że na tym forum tematy są dziwnie "podbijane". Tzn. nie zmienia się ani autor, ani treść ostatniego postu, tylko data/czas na młodszą, oraz topic zostaje wytłuszczony, tak jakby zawierał nową(e) odpowiedź(i). Nie wiem czym to jest powodowane, na innych forach nigdy się nie spotkałem.
 

Szaki31

New member
Witam, proszę wybaczyć,gdyż może piszę w nieodpowiednim temacie,ale o dzisiaj mam pewien problem,i nie mogę go rozwiązać, a polega on na tym,iż nie mogę się dostać do tematu TV-LCD i cały czas mnie przekierowuje do jakiegoś tematu TV-Plazmy - chyba chodzi o jakieś " Ciasteczka " ,ale nie wiem jak rozwiązać problem, Proszę o pomoc.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Zróbcie coś z tym w.....cym powtarzającym się coraz częściej ; nowym wpisem ; Kolejny post kiki napisany w dziale Panasonic cx700 pojawia się jako nowy! Czytam wiele for o różnych tematach ale takiego lekceważenia zgłaszanych problemów nie spotkałem.
 
Do góry