Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

vvv

Well-known member
Bez reklam
Do polityki nie mam Porownania ! ale tego nie mieszajmy !!! Placimy i MAMY OCZEKIWANIA ! ! !
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Trąbimy o AdMuncher już długo , po co się męczyć. ;)
Lolka podziwiam i popieram. Nie chodzi o Ad Muncher i inne blokery, a o ideę i uczciwość :)
Zainstalowałem Munchera i fakt, jest 99,9% lepiej, ale zdarzyło mi się mimo to kilka przekierowań, lecz nie o to chodzi. Czy adminisracja ma znów coś wymyśleć, a my grzecznie to instalować? Na początku było:


1) zainstaluj inną przeglądarkę
2) wyczyść ciasteczka
3) zainstaluj blokera

Co jeszcze, by zwczajnie przebywać na forum? Kup inny komputer?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Edi to nie o to chodzi - mi nie o to chodzi , mi chodzi o to żeby Ci ludzie przyznali się tutaj na forum że albo nie mają kasy żeby to zrobić albo możliwości albo mają w nas w dalekim poważaniu lekko mówiąc... a nie wypisują farmazony typu że coś tam robią po czym piszą żeby to sprawdzić - a nic a nic nie jest lepiej... o to mi chodzi o prawdę, a nie żeby ludzi robi w balona i mieli mnie i innych za idiotów.... bo ja na pewno za takiego się nie uważam.. a oni myślą że tacy właśnie jesteśmy...
Jestem na tym forum ze względu na ludzi bo z wieloma da się pogadać, jeśli chodzi o nowości na konkurencyjnym również są nowości i często szybciej czytam je tam jak tutaj, ale tutaj są fajni ludzie ( w większości wypadków :) ) i skoro ja zwykły użytkowników szanuje tutaj Kolegów bo dla nich tutaj jestem to niech to forum zacznie szanować użytkowników a nie mieć nasi za idiotów... Bo w każdej firmie jak informatycy nad czymś pracują to naprawiają ( w przeciwnym wypadku ich się zwalnia bo w tym kraju jest oficjalne 12% bezrobocie i są ludzie chętni do pracy) to co reperują a nie jak jest tutaj że cały czas jest gorzej albo na porównywalnym poziomie.

A żeby z prawy nie wyjsć to chcemy
temacik o głośnikach paradigme a otrzymujemy

http://www.hdtv.com.pl/forum/projek...07946-projektor-do-gier-streamingu-ekran.html
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wpłacić z dwie stówki to Ci wyłączą przekierowania :D

tumblr_lqr4puA4gi1qljeo2o1_250.gif
 

Rafal7

Banned
A wiadomo, trzeba regulamin przeczytać, może jakies nowe zmiany się pojawiły, może ukazała się ranga Vip, brak reklam, przekierowań, dostęp do testów i ekstra ceny na sprzęt :D
 

SNES

New member
Mnie już dzisiaj kilka razy źle przerzuciło, musiałem wyczyścić cache przeglądarki i na nowo się zalogować jak chciałem napisać posta.

Do tego dziwna konieczność odczekania 2 minut pomiędzy postami. Takie rzeczy w 2015 roku? Niebywałe.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo jak zauważyłes nas często przenosi dobrych kilka lat w stecz :) dlatego to jest tak niebywałe w 2015 roku...
 

eedviking

Banned
Zainstaluj sobie wreszcie tego Ad Muncher'a i nie marudź. Twoje wpisy dadzą tyle, co postawienie śniegowego bałwana w Afryce w samo południe. :mrgreen:
 
Do góry