Kino familijne i dla dzieci...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja bardziej fanem Epoki lodowcowej, Shreka,Pandy i "człowieków" - wiadomo o jaką bajkę chodzi :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja mam bajek około 60-70 na bd i większość pod względem av zamiata Avengersow pod dywan. Najlepszej nie umiem wybrać. Dobrych jest masa. A wymienilismy tutaj promil.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Hyhy pamiętasz :) po początkowym zachwycie sporą część sprzedałem. Zostały 3 bardzo stare (Kundel, Miecz i Robin) i kilka lekko starych (np. Król Lew, Hercules, itd.). Jednak znaczna większość to nowsze :) ostatnio w końcu dostałem Legendę sowiego królestwa w 3d. Dotychczas miałem tylko polskie 2d.
 

Henry

Active member
Bez reklam
A co z Patem i Matem, Krecikiem,.... ja się na tym wychowywałem, później oglądałem ze swoimi dzieciakami, zresztą czasem i teraz nie pogardzę, jak gdzieś puszczają ;)
Czasem jakość AV warto zepchnąć na dalszy plan :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Epoka Lodowcowa, Jak Wytresować Smoka całkiem spoko bajki. Jeżeli chodzi o 3D to przede wszystkim Zółwik Sammy.

Henry
Krecik to ulubiona bajka z dzieciństwa:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co z Patem i Matem, Krecikiem,.... ja się na tym wychowywałem, później oglądałem ze swoimi dzieciakami, zresztą czasem i teraz nie pogardzę, jak gdzieś puszczają ;)
Czasem jakość AV warto zepchnąć na dalszy plan :)

Te makiety w "Sąsiadach",robią do dziś wrażenie...;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Poniższe bajki mogę oglądać za każdym razem...;-):
Epoka lodowcowa,
Madagaskar,
Shrek,
Dżungla,
Sezon na misia
Mój brat niedźwiedź
Jak wytresować smoka
Roman Barbarzyńca...
Krudowie..;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry