Kino familijne i dla dzieci...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja się na tym wychowałem i oczywiście jeszcze czterej pancerni i Szarik :)
icon14.gif
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To nasze pokolenie. Dla mnie bomba. Dziś już nasze potomstwo o tym nawet nie wie, a próby zainteresowania kończą się fiaskiem ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie? Za to teraz masz "Trudne sprawy", "Dlaczego ja" czy "Szkoła".
Awantury, kłótnie, intrygi. Tak wyglądają popołudnia na naszych popularnych stacjach.
Dobre kino familijne kształtuje wrażliwość, a obecnie mamy dobrą drogę do znieczulicy.
 

eedviking

Banned
Zachłanność na kabzę, rozwala normalne myślenie. :(
Dobrze, że są czasem jakieś przebłyski normalności i tworzy się czasem dla młodych filmy takie jak "Magiczne drzewo". :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
No nie? Za to teraz masz "Trudne sprawy", "Dlaczego ja" czy "Szkoła".
Awantury, kłótnie, intrygi. Tak wyglądają popołudnia na naszych popularnych stacjach.
Dobre kino familijne kształtuje wrażliwość, a obecnie mamy dobrą drogę do znieczulicy.

i tak najlepsza jest Sędzia Anna Maria Wesołowska i inne programy typu Malinowski, policjanci w11 i kij wie co jeszcze :)

a potem ludzie mówią że w tv policja ściągnęła odcisk palca z pary wodnej ....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No nie? Za to teraz masz "Trudne sprawy", "Dlaczego ja" czy "Szkoła".
Awantury, kłótnie, intrygi. Tak wyglądają popołudnia na naszych popularnych stacjach.
Dobre kino familijne kształtuje wrażliwość, a obecnie mamy dobrą drogę do znieczulicy.


Tak jak piszesz nic dodać nic ująć - głupkowate seriale mieszają ludziom i dzieciakom w mózgach...siła w nas dorosłych żeby dzieciom przekazywać to co jest dobre dla nich..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mam pytanko : W głowie się nie mieści oglądaliście ten film - podobał się Wam a przede wszystkim dzieciom?
 
Do góry