Kino do 3000zl. Klipsch, Denon.

Henry

Active member
Bez reklam
Na kolumny frontowe warto kupic trochę lepszy kabel, taki za kilkanaście zł za mb będzie ok, ważne, żeby był "jak najbardziej" miedziany, a na kolumny efektowe taki po kilka zł za mb będzie ok
Inna sprawa, że sporo też zależy od sprzętu, jak sprzęt jest z tzw. półki budżetowej, to nie ma sensu kupować "wypasionych" kabli ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Kupisz, posluchasz i nie zmienisz bo będzie spełniał swoją rolę. Mam ten sam kabel i jest ok.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

kevin-7

New member
tak wiec zakupilem hk avr 161, klipsch rf52 i jestem bardzo zadowolony :) muzyka w stereo pieknie gra (jak na moje ucho oczywiscie), bas bardzo fajny, nisko schodzi. jako centralny dokupilem c20, no i musze jeszcze dolozyc b20 na tyl. dziekuje wszystkim za pomoc, bo bardzo sie przydala! :) w przyszlosci planuje zakup suba wiec napewno zglosze sie tutaj po cenne rady. pozdrawiam :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
tak wiec zakupilem hk avr 161, klipsch rf52 i jestem bardzo zadowolony :) muzyka w stereo pieknie gra (jak na moje ucho oczywiscie), bas bardzo fajny, nisko schodzi. jako centralny dokupilem c20, no i musze jeszcze dolozyc b20 na tyl. dziekuje wszystkim za pomoc, bo bardzo sie przydala! :) w przyszlosci planuje zakup suba wiec napewno zglosze sie tutaj po cenne rady. pozdrawiam :)
Jak się sprawuje z nimi AVR-161?
 

kevin-7

New member
jakosc dzwieku i bas bardzo mi sie podoba, ale musisz wziac to pod uwage, ze nie mam porownania z innymi sprzetami, tak wiec jest to moje zdanie, z ktorym nie kazdy musi sie zgodzic. Ale jak dla mnie BOMBA!!! :)
 
Do góry