Kino do 3000zl. Klipsch, Denon.

kevin-7

New member
studio 270 znaczaco wykracza poza moj budzet, zostalo mi jeszcze 2k na kolumny. tak sie zastanawialem nad jbl es80, czesto pojawiaja sie uzywane
 

kevin-7

New member
a co powiecie na Boston Acoustics A250? i jak one sie maja do rf52?
ampli dotarl do mnie caly i zdrowy, ale nie chce dziad grac bez glosnikow :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bostony mniej dynamiczne od Klipsch'ów, z dobrą dynamiką masz jeszcze np. Melodiki BL30, w zestawieniu z Bostonami A250 wg. mnie lepszą propozycją są BL30.
Najlepiej odsłuchaj i samemu się przekonasz ;)
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Ja słuchałem tylko podstawkowych Bostonów. Dla mnie grają za delikatnie jak na brzmienie kinowe i nie ciekawie w muzyce. I do tego nie podobała mi się jakość wykonania.
To właśnie wtedy odkryłem QAcoustics, biły bostony pod każdym względem..
 

Henry

Active member
Bez reklam
@rafa, których słuchałeś?
Ja mam A25 i są całkiem niezłe, A26 jeszcze lepsze. Co do wykonania, to w tym budżecie nie ma się do czego przyczepić, po zdjęciu folii ochronnej wyglądają dużo lepiej ;)
Weź jeszcze pod uwagę, że lubią jak się im poda trochę więcej prądu, wtedy zmieniają swój charakter ;)
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
To były A25. Słuchałem na jakimś Denonie. Nie podobało mi sie to.
Szczególnie jak do porównania usłyszałem wspomniane QAcoustics 2010i, które niedługo potem kupiłem.
 

lobos

New member
Bez reklam
Ja do Klipscha zamówiłem: Kabel głośnikowy z wtykami 2x4 - 2.5m, Purple Rain, Melodika (MDSC4025).
Podobno świetny stosunek cena/jakość.
Zobaczymy czy się sprawdzą po zakupie kolumn ;-)
Tobie wystarczą 2x2,5mm.
 

tuna_nh

New member
Ja na 16m2 mam f20 i nie sądze żeby były za mocne na ten metraż. Jestem zadowolony:) Jedyne co bym zmienił to ampli ale to może kiedyś
 

kevin-7

New member
Ja do Klipscha zamówiłem: Kabel głośnikowy z wtykami 2x4 - 2.5m, Purple Rain, Melodika (MDSC4025).
Podobno świetny stosunek cena/jakość.
Zobaczymy czy się sprawdzą po zakupie kolumn ;-)
Tobie wystarczą 2x2,5mm.

myslalem o kablu powiedzmy 5zl za metr :) to mnie teraz zaskoczyles :)
 

lobos

New member
Bez reklam
myslalem o kablu powiedzmy 5zl za metr :) to mnie teraz zaskoczyles :)
Hehe! Taki też na pewno się sprawdzi ;-)
Czysta miedź 2x2,5mm właśnie za ok. 5zł/mb.
Ja kupiłem Melodika, bo chciałem coś teoretycznie lepszego a nie drogiego. On wychodzi 30zł/mb.
A przekrój 2x2,5mm jest po 20zł/mb to w sumie niedrogi przewód.
Są tacy co mają kabelki za parę tysięcy ;-)
 

kevin-7

New member
to nie na moja kieszen :) taki kabel za np. 5zl za mb warto kupic, czy szkoda zawracac sobie glowe? no i jesli sie da to jaki link do takiego kabla?
 
Do góry