Kącik alkoholowy ...

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A pijęcie samo whisky z lodem czy dolewacie cole czy coś innego ???


Niewygodne pytania zadajesz :) heh.
(Dobze ze sie zadnymi singel maltami nie przechwalamy)

Ja samej whiski nie ogarniam, zawsze mieszam. Albo dodaje troche pepsi, albo wody, albo soku jablkowego.

Ostatnio jak z chinczykiem pilem (pierwszy raz chlopaki snieg widzieli) to kazal sobie lac kieliszek whiski i kieliszek wrzatku (na gardlo niby dobre jak chrypa lapie).

trzymanie ,lychy,przez 18 lat w butelce nie poprawi niestety jej walorow smakowych ale czasami moze byc dobra inwestycja:)i

Moze lepsza nie bedzie, ale to nie o to chodzi :) A czy inwestycja dobra? Tez watpie jakies tanie whiskacze za stowe czy dwie na wartosci raczej nie zyskaja.
 
Ostatnia edycja:
R

Repugnant.

Guest
koksiu dokladnie o ta nam chodzi jak posmakujesz daj znac co i jak.ja czasami pije z sokiem pomaranczowym:)
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Dzisiaj kosztuje chivas , bardzo delikatna dobrze się ja pije :). Dopiero po przełknięciu czuć ją bardziej. Piłem tylko z lodem. Chyba będę ją częściej kupował hehe Dimple sproboje w Sylwka :) i dam znać jak odczucia.
 
R

Repugnant.

Guest
wiesz co koksiu nie znam tej golden selection ale daj znac jakm smakuje.ja pilem ta z twojego poprzedniego linka dimple 15letnia.nie wiem czy one sie czyms roznia.
 

fred23

Member
Taka oto sytuacja ...
 

Attachments

  • IMG_20170523_210114.jpg
    IMG_20170523_210114.jpg
    540,1 KB · Wyś: 31
  • IMG_20170527_214908.jpg
    IMG_20170527_214908.jpg
    552,8 KB · Wyś: 35
  • IMG_20170511_205842.jpg
    IMG_20170511_205842.jpg
    528,1 KB · Wyś: 28
R

Repugnant.

Guest
50ml Baileys Original Irish Cream
25ml czysta wodka
12.5ml coffee liqueur
75ml slodkiej smietanki
tu macie cos miksowanego ja dolewam tylko 15ml czystej jest lagodniejszy
 
R

Repugnant.

Guest
ej no ekstramirek bez przesady martini czy to biale czy czerwone pycha jest ze sprite cytryna i lodem :)zreszta jest cala masa fajnych drinkow z wermutami a i samo z kilkoma kostkami lodu jest smaczne:)wiec nie jestes sam
 

bubafat

Active member
Bez reklam


Nie jestem zagorzałym entuzjastą piwa, a tym bardziej fanem porterów, głównie z uwagi na to, że nie komplementują jedzenia, a następnego dnia zamieniają się w broń masowej zagłady. Jednak okazyjnie, robiąc wczoraj piwne zakupy, przygarnąlem 3, dotąd nieznane mi, stuoty Guinnessa. Sposrod 2 sprobowanych, zaskakująco dobrze wypadł w mojej ocenie Foreign Extra Stout, którego delikatność i wyrafinowanie przedkładam ponad bardziej zdecydowany smak i bogatszy zapach Antwerpen Stout. Jutro ponowna próba faworyta vs słabszy, ale chwalony przez znajomych West Indies Porter.
Jako że dotychczas raczej świadomie nie eksplorowalem ciemnych gatunków piwa, uprzejmie proszę o rekomendacje smakoszy w tym zakresie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry