JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

kaszawgarnku

New member
rafaello napisał:
A na co komu Full HD, jeśli ktoś ogląda SD w 80%, chyba, że cały czas trzaskasz w PS3, czy oglądach filmy na Blue Ray'u.
Pamiętaj, że przy SD obraz będziesz miał przeskalowany i niestety gorszy... Zanim wejdzie na wszystkich kanałach HD... tym bardziej do Full HD długa droga w Polsce...


pzdr,

mam te same obawy i na razie pozostaje przy 42 rd2 lub p80. Ale bardzo ciekaw jestem co pokaże 42 pv 80 ? w końcu to JVC !
a swoja droga to ps3 kupię z telewizorem.
pozdr
 

darek61

New member
Witam.
Po dłuższej nieobecności ... wyjazd służbowy... ponownie jestem.
Klikam krótko, bo mam poważne zajęcie. Godzinę temu chłopaki z Adioplaza przywieźli mi 42P80. Na razie rozpakowałem, podłączyłem i ustawiłem kilka kanałów z kablówki SD. Pierwsze wrażenia pozytywne. Może dlatego że nowa zabawka. Obraz całkiem niezły. Z 2m faktycznie jak mówił Kiki za blisko. Bawię się dalej, jeszcze dzisiaj spróbuję podłączyć DVD i Laptopa ... trochę krótki kabel ... a później pewnie przemeblowanie , pewnie że nie dzisiaj. Na razie na tyle. Bawię się dalej tak więc spadam.
pzdr.
 

photosmart

New member
i jak tam "kilkudniowe oględziny" ?
czy mógłbys napisac coś więcej na temat jakości obrazu oraz wielkości ekranu w stosunku do odległosci z jakiej oglądasz telewizorek?

pozdrawiam


darek61 napisał:
Niestety nic więcej nie sprawdziłem. Wpadł kumpel z żoną żeby zobaczyć nowy nabytek, poszły browce, były zachwyty ... jaki ładny, jaki śliczny... i tak do pierwszej rano. Teraz w robocie na rzęsach siedzę.

Odnośnie JVC full HD to oznaczenie 42dv8bg http://jdl.jvc-europe.com/product-list.php?id=100098
Z opisu jak zrozumiałem
V- full hd,
D- DVB-Tuner.
pzdr.
 

hombre

New member
Laptop i P80 ?

Moze ktos wie jak wyglada podlaczenie P80 do laptopa ?
Jakie rozdzielczosci mozna uzyskac ? Jak chodzi ?
Jak wyglada to w porownaniu do LX70 i D3000 ?
 

hombre

New member
No a jakie rozdzielczosci mozna uzyskac ? Jak chodzi ?
Jak wyglada to w porownaniu do LX70 i D3000 ?
Ktos testowal, sprawdzal ?
 

Ozon

New member
42 P80
z instrukcji obsługi:
1030x719,2x296 (szer.x wys.x głęb: mm)
1030x672x122,4 (bez stojaka)

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem JVC 37 P80 ale instrukcja jest wspólna dla wszystkich trzech rozmiarów.

Fajny telewizorek :)
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proszę użytkowników p80 o jak najwięcej opinii - już tak mniej na gorąco, gdy minęly już pierwsze emocje - jak sprawuje się ten model na sygnale zarówno z kablówki , jak i satelity ('n'-ki może?) ze szczególnym uwzględnieniem "szybkiego" sportu (tenis ziemny - smużenie?)
Piszcie proszę !!!
 

hombre

New member
?

Dzieki, to juz czytalem. Chodzi mi jeszcze jakies inne opinie.

Moze ktos odpowie jak sie sprawuje P80 z laptopem ?

Jakie rozdzielczosci obsluguje ?

Kiki pisal, ze 1 lcd co obsluguje natywna ?
 

reters

New member
Witam.Niedlugo zamierzam nabyc z olsztyna ten ekstra Tv:D I mialbym do was, szczegulnie do posiadaczy jvc32p80 male pytanko.Ile jest centymetrow pomiedzy dolnym poczatkiem stopki tv a poczatkiem ekranu(nie obudowy)? Potrzebne mi to jest do wczesniejszego kupna stolika pod lcd.Poprostu nie chcialbym kupic za wysokiego lub za niskiego bo w znacznym stopniu odbilo by sie to na ogladaniu tv.Dzieki panowie z gory:)
 
Do góry