JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

mosca

New member
Nie wyświetla. Ale w przypadku matrycy 32 i 37 calowej to raczej nie ma znaczenia - jakość przy 720p i 1080p będzie taka sama. Chyba, że są osoby lubiące oglądać telewizor z odległości 10 cm z lupą w ręce.
 

rsrs

New member
32p80

Chciałbym uzyskać odpowiedź jak współpracuje model 32P80 z komputerem - połączenie HDMI/DVI. Czy jest możliwość uzyskania natywnej rozdzielczości?

Dziękuję za odpowiedź
 

mosca

New member
W moim LT-37P80 po podłączeniu komputera kablem DVI-HDMI obraz komputera był przycięty - dolna belka Windows była prawie niewidoczna. Niestety w 720p i 1080i obraz jest wyświetlany w trybie pełnym i nie da się tego zmienić. Poza tym jakość obraz jest średnia. Najlepiej połączyć D-Sub - ale tam raczej max 1024X768.
 

redlum

New member
Bez reklam
A probowal ktos przy podlaczeniu tego TV do komputera dualview? Czyli jeden obraz na zwyklym monitorze a drugi na telewizorze? - moze wtedy daloby sie lepiej ustawic rozne parametry.
 

rsrs

New member
Jvc 37p80

No i kupiłem JVC. 37 cali, P80. We wtorek podłączają mi kablówkę z Multimedia a kilka dni później cyfrową kablówkę. Najbardziej ciekaw jestem National Geographic w HD. Pozdrawiam.
 

reters

New member
Witam.Pare dni temu zakupilem 32p80 od kikiego(wielkie dzieki).I powiem wam szczeze ze tv to naprawde 1-wsza klasa:D Przykladem moze byc to ze mam bardzo slaby sygnal z anteny naziemnej a jednak obraz wyswietlany przez Jvc jest naprawde okej(spodziewalem sie gorszego) Takze czern moim zdaniem jest z wyzszej polki:) .Jedyny problemik mam z obrazem z ps2 mam podlaczony przez standardowy kabel zakonczony trzema czinczami(bodajze s-video) i obraz jest sredniej jakosci zeby nie powiedziec zlej.Kolory jakby wyblakle strasznie przejaskrawiony obraz a do tego dziwne zaklocenia na literkach,paskach itp.. Czy ktos z was by mi poradzil jakiego kabelka mam uzyc zeby uzyskac optymalny obraz z ps2 na tym tv? PS:Znalazlem taki kabelek:http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=3416
Czy on w znaczny sposob poprawi jakosc obrazu? Pozdrawiam
 

reters

New member
Ja kupilem pare dni temu 32p80 od kikiego(wielkie dzieki) Telewizorek naprawde godny polecenia formatowanie obrazu,kolory,czern itp.pierwsza klasa.Na marginesie jak wlaczylem koledze "star wars zemsta sithow" to malo z krzesla nie spadl:D Ogulnie polecam jvc:)
 

rsrs

New member
Jvc

Kupiłem w Olsztynie w Uranii za 5400. Przez internet nie chciałem kupować więc dopłaciłem około 300 - 400 PLN do najtańszej oferty internetowej. A jakbym doliczył koszty związane z paliwem, to uważam, że cena całkiem nie zła. Nie mam jeszcze kablówki, ale wrażenia z PS2 i DVD bardzo pozytywne. Gdzieś czytałem wśród opinii o tym TV, że jedyna jego wada to... brak dostępności. Pozdrawiam.
 

photosmart

New member
wyświetlane formaty obrazu w P80

mam pytanie do użytkowników P80 ... przeglądałem sobie insrukcję w pdfie (niestety tylko po niemiecku ... nie mogę znaleźć nigdzie polskiej lub angielskiej) i wyczytałem, iż wyświetla on obraz w formacie wide, 4:3 oraz 14:9 ... a czy jest zoom ?
Również wyczytałem w archiwum modelu M70, iż miał on właśnie jakiś problem z zoomem ... ciekaw jestem jak to jest w modelu P80 ?

Zamówiłem P80 42 cale w audioplazie ... ponoć ma być za około 10-12 dni ... czas pokaże. Daję ostatnią szansę JVC, jeśli nie przyjdzie biorę Sharpa RD2.

pozdrawiam
 

seboy

New member
Czy jest ktoś w stanie odpowiedzić mi na pytanie czy p80 po podłaczeniu do pc wyświetla rozdzielczość 1366 x 768 ??????
 

reters

New member
rsrs napisał:
Kupiłem w Olsztynie w Uranii za 5400. Przez internet nie chciałem kupować więc dopłaciłem około 300 - 400 PLN do najtańszej oferty internetowej. A jakbym doliczył koszty związane z paliwem, to uważam, że cena całkiem nie zła. Nie mam jeszcze kablówki, ale wrażenia z PS2 i DVD bardzo pozytywne. Gdzieś czytałem wśród opinii o tym TV, że jedyna jego wada to... brak dostępności. Pozdrawiam.

rsrs moglbys mi powiedziec jak masz podlaczona konsole ps2 do p80? Bo ja mam zwyklym kabelkiem trzy cincze i obraz jest marny sa jakies zaklocenia na literkach,paskach energii itp.Niestety niewiem czy zmiana kabla cos wogule pomoze:???:
 

reters

New member
photosmart napisał:
mam pytanie do użytkowników P80 ... przeglądałem sobie insrukcję w pdfie (niestety tylko po niemiecku ... nie mogę znaleźć nigdzie polskiej lub angielskiej) i wyczytałem, iż wyświetla on obraz w formacie wide, 4:3 oraz 14:9 ... a czy jest zoom ?
Również wyczytałem w archiwum modelu M70, iż miał on właśnie jakiś problem z zoomem ... ciekaw jestem jak to jest w modelu P80 ?

Zamówiłem P80 42 cale w audioplazie ... ponoć ma być za około 10-12 dni ... czas pokaże. Daję ostatnią szansę JVC, jeśli nie przyjdzie biorę Sharpa RD2.

pozdrawiam
W powiekszeniu w p80 masz do wyboru po kolei:Auto,obraz standardowy,panoramiczny,powiekszenie 14:9,powiekszenie 16:9,format 16:9 i pelny.Ja np nie zauwazylem zandych problemow z zoomem.
 

mosca

New member
seboy napisał:
Czy jest ktoś w stanie odpowiedzić mi na pytanie czy p80 po podłaczeniu do pc wyświetla rozdzielczość 1366 x 768 ??????


Czytaj dokładniej poprzednie posty:

"W moim LT-37P80 po podłączeniu komputera kablem DVI-HDMI obraz komputera był przycięty - dolna belka Windows była prawie niewidoczna. Niestety w 720p i 1080i obraz jest wyświetlany w trybie pełnym i nie da się tego zmienić. Poza tym jakość obraz jest średnia. Najlepiej połączyć D-Sub - ale tam raczej max 1024X768."
 

redlum

New member
Bez reklam
no tylko nie napisal jak podlaczal ten TV do komputera - bo jesli np dal tryb clone a uzywa monitora panoramicznego w komputerze (ktore maja ratio 16:10) to mozliwe ze nie bylo widac dolnego pasku

zas przy podlaczeniu D-subem napisal "tam raczej max 1024X768" - wiec tego nie sprawdzal.

Ja bym prosil - aby ktos podlaczyl ten TV w dual view (chyba tak sie pisze - chodzi mi o niezalezny obraz na TV i monitorze) i podal jakie rodzielczosci sa obslugiwane przez TV (najlepiej oddzielnie dla DVI/HDMI i D-suba)

z gory dziekuje :)

PS. i jeszcze te 720p i 1080i - jak mam film w mkv - to jest na caly ekran? i jak z jego jakoscia?
 

mosca

New member
Ale to ja pisałem i sprawdzałem :)

Napisałem, że po D-Sub 1024x768 to raczej max bo:

1) tak jest napisane w instrukcji
2) próbowałem innej rozdzielczości próbując uzyskać coś zbliżonego do WXGA - niestety nie chwytał. Ale oczywiście nie próbowałem wszystkich rozdzielczości które można uzyskac za pomocą pewnych nakładek.

W przypadku HDMI-DVI nie próbowałem trybu DualView ale nie sądze, żeby to mogło coś zmienić. W każdym bądź razie obraz w 720p i 1080i wyświetla jednak w 1080i obraz jest wyraźnie gorszy niż w 720p. Poza tym nie wiedzieć czemu dźwięk nie chciał ruszyć przez głośniki w LCD po połączeniu kablem chinch-jack. Pewnie to wina użycia kabla HDMI albo nie przestawiłem czegoś w ustawieniach.

Ogólnie rzecz biorąc jak następnym razem będę miał podłączyć komputer do tego LCD to będę to robił przez D-Sub z przejściówką D-sub-DVI.
 
Do góry