Jamo czy Quadral

marecki6

New member
Bez reklam
wydaje mi sie ze f1 na 30m2 moga byc za slabe ... oczywiscie zagraja ale ja bym jednak kierowal sie w strone s608 lub s606 zwlaszcza ze w 70% bedziesz z nich korzystal do kina
 

azet

Member
Bez reklam
ufff te wątpliwości ......:niewiem: akcje 608 idą w górę......
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Ja zrobiłbym tak F1set+sub10 i gwarantuję ci że wyrobi odetniesz troszkę w ampli fronty i przekierujesz na suba ponieważ i tak musisz mieć suba w kinie.
Możesz wziąć F2set co spokojnie tobie wystarczy w szczegółowości Klipsch zagra dużo lepiej proponuję tobie wziąć płytke i posłuchać na jednym i drugim czyli F1 vs 606.
Dzisiaj byłem w M.M.Gdańsk i był klient który stał przed tym samym wyborem podczepiłem się i pokazałem różnice :) zakupił 577/507/F1c1b2 za 4799zl.
Nie zawsze chodzi o moc ale też o jakość :)
 

azet

Member
Bez reklam
a jak ma się stara technologia do teraźniejszości, tak z ciekawości się pytam, można tutaj ? znajomy za darmo na jakiś czas chce mi dać głośniki od technicsa sa-eh 770 , cały czas zastanawiam się nad nową technologią ( jamo 608 czy klipsch ) ,jak wygląda stara technologia do dzisiejszej , czy może nawet nie ma się o co pytać, o czym rozmawiać ?

ps. chyba jednak wezmę jamo 608 ,różnicy chyba kolosalnej nie będzie
 
Ostatnia edycja:

adamo_

New member
Bez reklam
zasadniczo Klipsh i Jamo to podobna klasa, sam się wachałem, zadecydował jednak wygląd, Klipsh to trochę taki kosmodrom :)
 

killpit

New member
Zależy jak dla kogo czasem dla gustu jesteśmy zdolni z czegoś zrezygnować :)
Dla mnie osobiście liczy się jakość dzwięku :)
Ale tak jak kolega wyżej napisał są to 2 firmy robiące b.dobre głośniki w swoim przedziale cenowym :)
 

killpit

New member
Jeżeli lubisz spokojną muzykę bardziej pod klasyke to Dali cię uspokoją :) natomiast bassu takiego jak w Jamo czy już nie wspomnę w Klipschu nie uraczysz konieczny sub.
Oczywiście możesz sobie posłuchać bo warto porównać co dla nas gra odpowiednio.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że różnica pomiędzy Jamo a Klipsch jest . Na ile istotna dla Ciebie to odsłuchaj. A wszystko i tak zależne jest jak zawsze od kasy .
 
Do góry