Jamo 506HCS3, jakie kable?

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
tak tą opcję można włączać i wyłączać, gdy jest włączona to na wyłączonym ampli jest przesyłany dźwięk i obraz tak jak byś miał dekoder bądź inne urządzenie bezpośrednio podłączone pod TV :). Wtedy po prostu przełączasz pilotem źródło, czyli jak masz coś podpięte pod HDMI4 to przyciskasz na pilocie HDMI4, jeśli chcesz przełączyć coś na HDMI2 to klikasz na HDMI2 :). Proste jak malowanie jajec:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Juz kolega napisal, masz w instrukcji wszystko, przegladnij to Ci da ogolna wiedze nt. dzialania sprzetow, przyda sie. Nie wiem jak w tym konkretnym ampli, ale wlaczasz w menu opcje pass through (moze sie to tez inaczej nazywac) i ta wlasnie opcja daje Ci mozliwosc ogladania i sluchania transmisji z dekodera. Ja mam tylko jeden kabel z ampli do tv (hdmi), a cala reszta sprzetow prosto do ampli. Jak wylaczysz ampli, to dalej bedziesz mogl ogladac transmisje video z dekodera (ampli to przepusci) a w tv automatycznie zalaczy sie dzwiek z tv. Bedziesz chcial miec dzwiek na kolumnach, to wlaczysz ampli.
 

krystiansp

New member
Mam podpieta Nke do wejscia SAT/CABLE w Pioneerze VSX-527 i w dekoderze ustawione na Dolby Surround TAK.
W Pioneerze Auto Surround nie widzi dzwieku Dolby... wie ktos dlaczego tak jest? Czy nie powinien sam wykryc?
 

marwol

New member
Włącz bbc know lub hbo. Kliknij przycisk opt na pilocie, wybierz sciezke dolby

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

krystiansp

New member
Dziala ale za kazdym razem musze wlaczac Dolny jak wejde na dany kanal.
Da sie ustawic zeby w Nce caly czas wlaczalo sie Dolby jesli kanal nadaje?
 
Ostatnia edycja:

marwol

New member
Tak. Ja mam kablem optycznym dekoder do ampli podpiete i sie zmienia auto. Wejdz na forum.ncplus i tam masz dział jak podłączyć KD.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

krystiansp

New member
Jak Nka jest w Dolby Digital i kino sie automatycznie przelacza to patrzylem dzialaja wtedy 3 glosniki, fronty i center, a surroundy nie dzialaja... czy jest ok?

Ogolnie surroundy dzialaja bo jak przelacze na ProLogic to slychac.
 
Do góry