Jamo 506HCS3, jakie kable?

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeśli 4 kable to nazywa się to bi-amping, na razie podepnij tylko jeden przewód, w bi-amping pobawisz się z czasem:)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dostalem Jamo 506 HCS3 i w przednich kolumnach jak je podlaczyc? na 4 kable czy na dwa? bo tam mozna tez na 4? Troche nie wiem jak to zrobic.
No i kable sie wklada z boku i dokreca czy tam przez ta dziure na wprost i wtedy dokrecac?

Koledzy dobrze radzą. Zwykłe kable (gołe) przykręcasz przez ten otwór w zacisku z boku. Ta dziura na wprost to jest na wejścia bananowe ( po wyjęciu zaślepki)
 

krystiansp

New member
Dzieki, a jak wloze 1cm odizolowanej miedzi to jak to zakrecam to tak zeby na ta oslone wkrecic czy musi ta miedz kawalek dotykac? Nie wiem jak to wytlumaczyc :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Miedź musi mieć styk z zaciskiem w kolumnie. Nikt tego nie wylicza na mm:), ale najlepiej wkręć to co odizolowane w zacisk, a izolacja niech zostanie na zewnątrz. Ale, nie wnikaj w to tak bardzo:) Ja mam tak, jak uciąłem. Ważne żeby był dobry styk. Nie czytaj tych audiofilskich voodoo:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krystiansp

New member
Jeszcze mi napiszcie czy jak mam podpiety tuner TV N do amplitunera i dzwiek mam na glosniki z kina to czy dzwiek w TV musi byc wyciszony najlepiej czy tez niech gra?
 

marwol

New member
Dekoder n hdmi tv
Dekoder n optyk ampli
W dekoderze n ustawiasz dzwiek dolby
Tv sciszasz

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

marwol

New member
Tez moze byc. Jesli ampli przepuszcza sygnał jak jest wyłączony to ok. Jak nie to bedzie musiał być cały czas odpalony

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
wyższe modele ampli mają taką możliwość że gdy jest wyłączony tylko w stanie czuwania przesyła sygnał do TV czyli nie musi być stale odpalony ampli żeby był obraz i dźwięk nie zawsze chce się korzystać z kina i taka opcja daje Ci tą możliwość:)
 
Do góry