Jakośc DAC w HK990 ?

D

Deleted member 121090

Guest
Nie wiem ale chyba tak. Przecież jednocześnie wykorzystujesz tylko jedno wejście więc spodziewam się że właśnie tak jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lesiu83

New member
Panowie w moim przypadku na chwilę obecną to do DAC ma byc podłączona PS3-ka jako transport oraz dekoder telewizji N. Po zakupie sprzętu po upływie 10 miesięcy (raty) będę się zastanawiał dalej z czego ma byc odtwarzana muzyka czy to będzie coś w stylu OLIVE czy np SBox , a może tradycyjny CD tego jeszcze nie wiem i nie zastanawiam się nad tym ponieważ wolę przeznaczyc w chwili obecnej więcej pieniędzy na wzmacniacz + kolumny.

Ważne jest dla mnie co da mi najlepsza jakośc z programów muzycznych jakie oferuje telewizja N. Nie jestem żadnym audiofilem lecz jak już mam wydac sporą gotówkę to chcę znaleśc jak najlepsze rozwiązanie. Dlatego pytam co mi da lepszą jakośc z tych urządzeń , HK990 czy może wzmacniacz innej firmy + osobny DAC typu Arcam rDAC lub Rega DAC itp w tej cenie.
 

prodigy

New member
Wydaje mi się, że bardziej powinieneś się skupić na wyborze kolumn niż wzmacniacza. Wzmacniacz masz już wybrany. DAC wszystko jedno czy wbudowany czy zewnętrzny to DAC. Kolumny z pewnością wniosą więcej niż DAC.
 

Lesiu83

New member
Kolumny bedę wybierał na odsłuchu , myślę o MA RX6 lub RX8 , Dynaaudio 3/7 , AE Radiance 3 , Dali IKON 6mk2 zobaczymy co mi podpasuje. Raczej szukam kolumn do każdego rodzaju muzyki ...
 
Do góry