Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
roni_71 -
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30http://www.hdtv.com.pl/forum/showthr...=14360&page=30
p1050734xc8.jpg


================================================
sero2004 - całkiem nie źle - ale daleko jej do wymienionych modeli.

================================================
Ekansik - z Twoich:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
 
Ostatnia edycja:

sero2004

New member
a masz moze jakies fotki z gier ps3 chcialbym zobaczyc jak to wszystko wyglada

Kiki powiedz mi jeszcze ktory model Toshiby bedzie lepszy 32r3500 czy 32c3500 ??
 
Ostatnia edycja:

major125

New member
lcd lub plazma 40 cali

Witam serdecznie, od niedawna jestem zalogowany na tym forum no i śledzę opinie i przeglądam testy no i niestety coraz trudniej jest się zdecydować więc proszę o pomoc, podpowiedź dotyczącą wyboru tv: a mianowicie szukam 40" full hd (może być dodatkowo 100 Hz)odległość od tv to ok. 3m sygnał z upc cfrowy lub cyfrowy polsat, pokój słabo nasłoneczniony. tv do oglądania głównie telewizji, filmów i oczywiście gier. koszt przeznaczony na zakup to ok.4500 zł. niedawno myślałem nad samsungiem le40a656 lub sony w4000 i zabardzo nie wiem na, który się zdecydować bo zarówno za jednym i drugim są plusy i minusy a może jakaś inna alternatywna propozycja. Wracając do samsunga nie widziałem testów 40 tylko 37,46,52 i tylko słyszałem, że 40 i 52 cale są godne uwagi z tej serii. prosze o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

roni_71

New member
Dlaczego nie mam dostepu do tej strony co podał mi KIKI??
Czy muszę wstąpić do klubu czy wystarczy konto na forum??
 
Ostatnia edycja:

khozy

New member
Witam, na początek wypełniona ankieta:

jaki duży pokój ? 20 m
jaki sygnał ? Satelita bez HD, PC.
jaka odległość od ekranu ? 3,5 4 metry
jakie urządzenia do podłączenia? Tuner sat, Divx (po composite z xbox), DVD
Jaka klasa cenowa? 3,5K
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? zarówno w dzień i w nocy.
Jakie masz nasłonecznienie pokoju ? średnie
Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
Jaki masz ulubiony program? bajki dla dzieci, sport.

Proszę o poradę. Byłem już prawie zdecydowany na plazmę panasonic TH-42PV80 - w tej chwili jest do kupienia za 3,2K, ale trochę boję się o wypalanie i green ghosty.

Telewizor koniecznie 42". Za chwilę zaczyna się liga (polska i angielska), więc będę oglądał dużo sportu. Wieczorami divx. Z tego względu skłaniałem się bardziej ku plazmie, wydawało mi się, że efekt byłby ładniejszy. Teraz sam już nie wiem czy szedłem w dobrym kierunku. Poproszę o radę :) Jeżeli jakiś LCD nadawałby się do mich potrzeb (w tej klasie cenowej) to poproszę o podanie modelu. Dzięki.
 

sero2004

New member
Kiki powiedz mi jeszcze ktory z tych dwoch lcd bedzie lepszy do ps3

toshiba 32r3500
sharp 32x20

kompletnie niewiem ktory tv wybrac gdyz zalezy mi na dobrym obrazie z anteny pokojowej ale bardziej mi zalezy na dobrej grafie w ps3
 
Ostatnia edycja:

mangusta28

New member
KIKI, a ten JVC 42p80 jest tak samo dobry jak JVC 37p80 ? Tak sobie pomyślałem, skoro różnica w cenie prawie żadna to jeśli jakość obu taka sama, to wezmę JVC42P80.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mangusta28 - jednak pozostałbym przy 37 P80 .

====================================
sero2004 - do PS 3 lepszy będzie oczywiscie Sharp 37 X 20
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

Jednocześnie studzimy atmosferę - chłodem zimy i śniegu.
p1070088gc7.jpg


==========================================
khozy - przy Twoich potrzebach i warunkach
- JVC 37P80
- Toshiba R 3500
- Toshiba 40 XF 355
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17550
- Sharp 37 X 20
- Hitachi 37 V 01

==========================================
major125 - przyjeżdża do nas jutro 40 A 656 - to bedzie test.
Ale polecam Ci Toshibę 40 Xf 355 - teraz po zmianie ceny to rewelacyjna cena do jakości .
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17550

DSC_0201.JPG


No i oczywiście Sony 40 W 4000
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25741

Z bliska można zachwycić się kolorystyka którą na codzień nie dostrzegamy.
p1040864pi9.jpg
 

khozy

New member
Kiki, dzięki za odpowiedź.
Czyli rozumiem, że za 3,5K nie znajdę żadnego lcd 42" porównywalnego jakościowo z TH-42PV80?
 

sero2004

New member
Kiki a jak ten sharp 32x20 radzi sobie z obrazem z anteny pokojowej duzo gorzej niz toshiba 32r3500 ??

aha i jeszcze jedno jak pracuje ten sharp przy szybkich reakcjach np. mecz . Czy wystepuje efekt smuzenia bo widze ze sharp nie ma 100hz jak toshiba
 
Ostatnia edycja:

Sugar_beet

New member
Sugar_beet napisał:
Panowie. Podepnę się pod temat bo również poszukuję usilnie telewizorka LCD a już powoli mam mętlik w głowie od informacji ;]
wielkość pokoju ? - 3mx4,70m
jaki sygnał ? - Narazie UPC z sygnałem cyfrowym bez HD w przyszłości HD w upc badz N
jaka odległość od ekranu ? - jakieś 2,3 - 2,5m
jakie urządzenia do podłączenia? filmy HD DVD i XBOX 360
jaka klasa cenowa? do 2600zł ( mogę wydać nawet do 3tys)
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? w nocy
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? duże ale są rolety więc nie ma problemu
ile osób zasiada przed telewizorem? 2
Jaki masz ulubiony program? Sportowe.
Ma stać czy wisieć? MA stać
Z góry wielkie dzięki wszystkim za pomoc.

Myślałem o Sharpie 32X20E. Czy to dobry zakup na te warunki?

Ponowie moje pytanie :) Niemniej jednak jak wybrałem się do sklepów to od razu pomyślałem o wielkości jednak większej czyli 37 cali. Co myslicie więc o Sharpie 37X20. Można troche kasy dołożyć.
Czy 37 cali to telewizor nie za duży jak na 2,3 - 2,5 metra od TV? Czy może jednak 32 cale lepszy?
 

przemoks

New member
Witam, nadchodzi sezon pilkarski i przymierzam sie do zakupu TV LCD 32 cale.
Pokoj nie za duzy, odleglosc do TV jakies 2,5-3 metry, najczesciej ogladam sport, podlaczona Cyfra +. Cena tak okolo 2000 zl, moze troche drozej. Mam juz metlik w glowie. Takie cztery modele co mi po glowie chodza to:
- Toshiba 32R3500PG,
- Sharp LC32X20E,
- Samsung LE32A551,
- Sony KDL 32S3000.
Jeszcze pytanie: lepiej wybrac HD Ready 100 Hz czy Full HD 50 Hz?
Z gory dzieki za wszelkie wskazowki ;)
 

roni_71

New member
Chciałem się przypomnieć:
LCD 32"(chyba?)-odległość ok.2m
Sygnał na razie UPC,ale zaraz po kupnie zmiana na UPC cyfrowe, filmy DVD,DIVX(głównie)
PC podłączony tylko do oglądania zdjęć
Kino domowe Yamaha
Cena do ok.3000

KIKI zaproponował JVC 32P80-no i super,tylko tak sobie myślę a może by tu połakomić się na 37".Czy z odległości 2m nie będzie to za duże.
Teraz najważniejsze jeśli chodzi o cenę to też do 3000,ewentualnie do 3500.
Czy w tej klasie cenowej lepiej zostać przy JVC 32" czy jakis inny 37".
Mam nadzieję że to ostatnie rozterki w tym temacie.
Zaraz ma przyjść fachman do mojego uszkodzonego triluxa 25" i się okaże czy warto ładować kasę w naprawę czy jutro już będę szukał nowego TV.
Pozdrowionka
 

martino.ae

New member
lcd 26

cześć,

szukam lcd 26 cali w niskiej cenie do odbioru sygnału z talerza cyfry+, odtwarzacza dvd, czasem też z anteny dachowej oraz sygnału z laptopa, co polecacie ?

ps. czy to prawda że oglądając mecz np siatkwki na panasonicu 26lx70 piłka się rozmazuje i nie widac gdzie leci? (jedna z opini z innego forum)

dzięki za ewentualne odpowiedzi
 

major125

New member
Kiki, dzięki za info, poczekam z ciekawością na test 40a656 i wtedy definitywnie podejmę decyzje bo czekając i myśląc to można już tylko jajo znieść.:)
 
Do góry