Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przemo300 - 32 LZD 85 - tylko sprawdzaj podświetlenie matrycy wieczorem :D i pamiętaj o kalibracjach.

Arash7
- ale napisz jakie warunki ?

Marcinos - jakie warunki ?
 

Darth Artorius

New member
Witam serdecznie LCDFanów !

Moje warunki :
Wielkość pokoju: 17 m2
Sygnał: kablówka UPC analog (bedzie cyfrowa), DVD (narazie zwykłe, będzie z HDMI)
Odległość od ekranu: 3 m
Urządzenia do podłączenia: DVD, bedzie komputer Media Center z HDMI
Klasa cenowa: do 3tys. Góra 3.500 zł
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? Różnie : do południa, sporo wieczór i noc.
Nasłonecznienie pokoju: okno na wschód, telewizor na ścianie z oknem. Zasłony na oknie.
Ulubiony program? filmy (z dvd, komputera), seriale (to samo), rzadziej program telewizyjny (filmy, seriale). Sport nie.

W sumie to myślałem o Samsungu w wersji 37 cali (A551). Ale chętnie połsłucham sugestii Mistrza Kikiego i innych. Może myśleć o większym ? Ale tu kasa stoi na przeszkodzie.

Przy okazji - czym różnią się wersje A551 od A558 ???
 

Marcinos

New member
Marcinos - jakie warunki ?[/quote]

do KIKI

-cena 4500zł
-odległość od telewizora około 3 metrów.
-Pokój dobrze nasłoneczniony ale słońce nie będzie padać bezpośrednio na ekran.
-Telewizor wykorzystywany przede wszystkim do TV ale DVD od czasu do czasu też. Konsola nie przewidywana.
-używany o każdej porze dnia i nocy.
-Sygnał - kablówka UPC analogowa ale w najbliższym czasie przerzucam się na cyfrowy.


W tej chwili nastawiam się na kupno SONY 40 W4000
 

foxxx

Banned
UWAGA – OSTRZEŻENIE !

Forum, które aktualnie czytasz, jest założone i prowadzone przez właścicieli jednego z olsztyńskich sklepów RTV sprzedającego pod różnymi szyldami także w internecie (audiovideo.com.pl, e-panasonic.pl, locortv.com.pl). Dlatego radzę daleko idącą ostrożność w sugerowaniu się tzw.„poradami” sprzedawców z tego sklepu (głównie: kiki i ar2). Mają oni swój prywatny interes aby polecać sprzęt tylko określonych firm, których są dealerami.

Kiki, czyli Krzysztof Górski, jest sprzedawcą z Olsztyna i głównym „doradzającym” na forum. Jego syn - ar2, czyli Artur Górski,jest administratorem forum.

UWAGA: na forum pod różnymi nickami działają też inni sprzedawcy z tego samego sklepu.
Kiki i ar2 są dealerami następujących firm będących jednocześnie sponsorami forum: Toshiba, Sharp, JVC, Pioneer i Panasonic. Co za tym idzie polecają oni kupno telewizorów tych właśnie firm – bez względu na ich jakość. Obaj Panowie czerpią z tego wymierne korzyści, m.in.:
- mają stałych reklamodawców na forum (powyższe firmy), czyli stały dopływ gotówki,
- w zamian za stałe polecanie sprzętu tych firm mają przez nie finansowane lukratywne wyjazdy na szkolenia, wystawy i pokazy sprzętu (Berlin, Bangkok, Las Vegas i in.)


Oczywiście kiki i ar2 działają pod płaszczykiem nieskazitelnej uczciwości. Kiki oferuje nawet klientom tzw. prezentację w domu. Ale na taką prezentację można zamówić tylko telewizory wymienionych powyżej firm – żadnych innych. A jeśli już wymusi się na nim TV innej marki to zawsze może go ustawić tak, żeby klientowi od razu wydał się gorszy i go nie wybrał.
Aby uwiarygodnić rzekomą wyjątkowość telewizorów wciskanych nieświadomym klientom, wymyślili plebiscyt na tzw. Złoty Piksel. Reklamują go jako „wybór użytkowników forum hdtv.com.pl”. Niestety to kolejne oszustwo – co roku zwycięzcami są słabe modele Sharpa, Toshiby itd., czyli sponsorów forum i samego plebiscytu.


Nad tym wszystkim można by przejść do porządku dziennego gdyby nie jedno: kiki i ar2 w bezwzględny sposób rozprawiają się z osobami, które na forum ośmielają się choćby tylko wymieniać wady sprzedawanych przez nich TV (nie mówiąc już o całej reszcie). Takie osoby są z forum bezwzględnie usuwane, aby nie psuły rodzinnego biznesu.

Co więc robić żeby dokonać dla siebie najlepszego wyboru?

1. Czytaj forum, ale uważnie – wiele postów jest pisanych przez sprzedawców TV. Oni nigdy nie napiszą o ewidentnych wadach sprzedawanych przez siebie modeli. Warto czytać opinie zwykłych użytkowników, szczególnie tych, którzy wymieniają również minusy posiadanego sprzętu – to z pewnością nie są sprzedawcy. Musisz wierzyć swojej intuicji i przede wszystkim oczom – na końcu ZAWSZE wybierz się do sklepu, najlepiej z wieloma różnymi markami i modelami telewizorów i porównaj je na własne oczy. Im więcej sklepów odwiedzisz tym wybór będzie trafniejszy.

2. Pamiętaj, nie ma idealnego telewizora. Ten kto pisze inaczej (np. kiki w swoich tzw. testach, nota bene budzących rozbawienie wśród fachowców) jest zwykłym cwaniakiem próbującym naciągnąć Cię na dany model. Każdy TV ma jakieś wady. Istotne jest tylko abyś TY je poznał i uznał czy akurat TOBIE one przeszkadzają, czy nie. Oszczędzisz w ten sposób sobie ewentualnych rozczarowań już po kupnie.


Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

 

mareklen

Banned
UWAGA – OSTRZEŻENIE !

Forum, które aktualnie czytasz, jest założone i prowadzone przez właścicieli jednego z olsztyńskich sklepów RTV sprzedającego pod różnymi szyldami także w internecie (audiovideo.com.pl, e-panasonic.pl, locortv.com.pl). Dlatego radzę daleko idącą ostrożność w sugerowaniu się tzw.„poradami” sprzedawców z tego sklepu (głównie: kiki i ar2). Mają oni swój prywatny interes aby polecać sprzęt tylko określonych firm, których są dealerami.

Kiki, czyli Krzysztof Górski, jest sprzedawcą z Olsztyna i głównym „doradzającym” na forum. Jego syn - ar2, czyli Artur Górski,jest administratorem forum.

UWAGA: na forum pod różnymi nickami działają też inni sprzedawcy z tego samego sklepu.
Kiki i ar2 są dealerami następujących firm będących jednocześnie sponsorami forum: Toshiba, Sharp, JVC, Pioneer i Panasonic. Co za tym idzie polecają oni kupno telewizorów tych właśnie firm – bez względu na ich jakość. Obaj Panowie czerpią z tego wymierne korzyści, m.in.:
- mają stałych reklamodawców na forum (powyższe firmy), czyli stały dopływ gotówki,
- w zamian za stałe polecanie sprzętu tych firm mają przez nie finansowane lukratywne wyjazdy na szkolenia, wystawy i pokazy sprzętu (Berlin, Bangkok, Las Vegas i in.)


Oczywiście kiki i ar2 działają pod płaszczykiem nieskazitelnej uczciwości. Kiki oferuje nawet klientom tzw. prezentację w domu. Ale na taką prezentację można zamówić tylko telewizory wymienionych powyżej firm – żadnych innych. A jeśli już wymusi się na nim TV innej marki to zawsze może go ustawić tak, żeby klientowi od razu wydał się gorszy i go nie wybrał.
Aby uwiarygodnić rzekomą wyjątkowość telewizorów wciskanych nieświadomym klientom, wymyślili plebiscyt na tzw. Złoty Piksel. Reklamują go jako „wybór użytkowników forum hdtv.com.pl”. Niestety to kolejne oszustwo – co roku zwycięzcami są słabe modele Sharpa, Toshiby itd., czyli sponsorów forum i samego plebiscytu.


Nad tym wszystkim można by przejść do porządku dziennego gdyby nie jedno: kiki i ar2 w bezwzględny sposób rozprawiają się z osobami, które na forum ośmielają się choćby tylko wymieniać wady sprzedawanych przez nich TV (nie mówiąc już o całej reszcie). Takie osoby są z forum bezwzględnie usuwane, aby nie psuły rodzinnego biznesu.

Co więc robić żeby dokonać dla siebie najlepszego wyboru?

1. Czytaj forum, ale uważnie – wiele postów jest pisanych przez sprzedawców TV. Oni nigdy nie napiszą o ewidentnych wadach sprzedawanych przez siebie modeli. Warto czytać opinie zwykłych użytkowników, szczególnie tych, którzy wymieniają również minusy posiadanego sprzętu – to z pewnością nie są sprzedawcy. Musisz wierzyć swojej intuicji i przede wszystkim oczom – na końcu ZAWSZE wybierz się do sklepu, najlepiej z wieloma różnymi markami i modelami telewizorów i porównaj je na własne oczy. Im więcej sklepów odwiedzisz tym wybór będzie trafniejszy.

2. Pamiętaj, nie ma idealnego telewizora. Ten kto pisze inaczej (np. kiki w swoich tzw. testach, nota bene budzących rozbawienie wśród fachowców) jest zwykłym cwaniakiem próbującym naciągnąć Cię na dany model. Każdy TV ma jakieś wady. Istotne jest tylko abyś TY je poznał i uznał czy akurat TOBIE one przeszkadzają, czy nie. Oszczędzisz w ten sposób sobie ewentualnych rozczarowań już po kupnie.


Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

 

piticooler

New member
Krótko i na tematJ:

- pokój 3m x 5m
- sygnał TV cyfrowa z dekodera UPC
- odległość od TV ok. 2,5-3m
- TV będzie wisiał w kącie zaraz obok okna, okno wychodzi na str. wsch-płd, wyposażone jest w żaluzje, widz będzie siedział centralnie na wprost TV pod katem 90o
- do podłączenia tak jak wcześniej pisałem dekoder UPC, PS3, PC, możliwe ze tez jakiś zestaw kina domowego (bardziej dla dzwieku) i kamera
- klasa cenowa ok. 2-2,5 tys
- TV będzie wykorzystywany raczej wieczorami
- 2 os oglądające
- ulubione kanały DISCOVERY + TVN Turbo + informacyjne
Zastanawiałem się nad Panasonic tx-26LX70, odbiornik często chwalony na forum i na dzień dzisiejszy w przystępnej cenie, tylko zastanawiam się czy nie poszukać czegoś w Full HD a nie tylko HD Redy – tutaj tez moje pytanie czy przy tych założeniach wykorzystam full HD i czy jest w ogóle jakiś odbiornik 26” z Full HD.
 

MooMoo

New member
Witam,

Szukam LCD 40-42", budzet 3,5-4tys.

Zastosowanie:

-Playstation 3
-Filmy 720p z komputera
-Blue-ray z play'a
-kablowka najzwyklejsza (ale najmniej i wogole nie bedzie mi przeszkadzal slaby obraz na tvn24 np.)

Od telewizora jakies 2,5m bede siedzial chociaz to sie bedzie akurat zmieniac.
Pokoj powiedzialbym, ze dosyc malo sloneczny, rolety na wszystkich oknach (slonca w dzien malo).

Nie grzeje sie wogole na full hd. zamiast tego wolalbym 100Hz.

Kiki, doradzilbys cos?
 

marioModel

New member
Witam!

Obecnie stoje przed wyborem pomiędzy sharpem lc32x20E a sony kdl32T3000. Jesli ktos moze pomoc w wyborze to bede wdzieczny...

Zastosowanie:
1. Sygnal mam z tv kablowej (analogowa, ale jesli bedzie naprawde tragicznie to moge zmienic na cyfrowa, podejrzewam nawet ze powinienem).
2. Xbox 360
3. Filmy: DVD+DIVX z kompa (moze pozniej HD)

Warunki:
Odleglosc 2-3 metry. Pokoj dosc jasny, telewizor uzywany zarowno w ciagu dnia jak i w nocy.

Podejrzewam ze bedzie to zakup na dluzszy okres czasu, troche bardziej sklaniam sie do sharpa, ale boje sie ze bardzo zle bedzie odbieral sygnal inny niz HD. Chyba ze cos innego w cenie do 2,5k.

dzieki;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
marioModel - pierwszy krok to właśnie czeka Cię wymiana sygnału na cyfrowy. Pierwszy krok będziesz miał za sobą.
Z Twoich dwóch modeli wybierałbym Sharpa w uwagi na skalowanie SD:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26408

No nie - skóra też jest czysta. A obraz przy dobrym sygnale wyjatkowej urody :)
p1070263iq4.jpg


==============================================

MooMoo - jeśli SD będziesz oglądał od przypadku to sprawdź koniecznie
42 JVC R90
www.jvc.pl

Toshiba 37 R 3500 - model 100 Hz
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg



40 Toshiba XF 355
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17550

Ku pamięci - takie emocje towarzyszyły nam na targach w Berlinie:
DSC_0201.JPG



Philipsa 42 7762
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26776

Potwierdzenie czerni nawet przy ujęciach dziennych.
p1090113as9.jpg


=============================================

piticooler - w Twoim przypadku
Panasonic 32 LX 85
http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3853
Toshiba 32 R 3500
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
Filmy rysunkowe to w każdym telewizorze -są jak poezja . Aczkolewiek wyżej ustawiona plazma Pioneera pokazywała ja zawsze większe nasycenie i paleta barw oraz czerń i głębia obrazu - ale Pioneer kosztuje dwa ray wiecej.
088531fe518c0272med.jpg


======================================

Marcinos - na dziś powinieneś się kierować na modele 100 Hz z uwagi na odległość i płynność obrazu:
42 Toshiba Z 3030
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19566
42 Sharp XL2
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19742
42 JVC V 80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16662
P1050144.jpg

dobrze przemysl bo zakup na lata.

Jeśli się zdecydowałeś na 40 W 4000 -
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25741

czerń jest poprostu czarna.
p1040879jh5.jpg

to sprawdź z uwagi na płynność w SD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Darth Artorius - a u Ciebie na dziś - Toshiba 37 R 3500 lub
Toshiba 37 X 3000 oraz Hitachi 37 V 01.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Darth Artorius - a u Ciebie na dziś - Toshiba 37 R 3500 lub
Toshiba 37 X 3000 oraz Hitachi 37 V 01
 

Lemon_1

New member
Jaki LCD za około 3tys. zł

Witam.Prosze o pomoc w wyborze LCD 40-42 cale za około 3 tys zł.
Myślałem o Samsungu LE40N87B a wcześniej jeszcze o LG 42LG3000.
Przeznaczony do oglądania z odległości 4-4,5m,Polsat Cyfrowy,DVD
Facet w sklepie polecał mi bardzo tego Samsunga,poczytałem troche i mam mieszane uczucia bo opinie są strasznie podzielone.Jeśli nie te dwa to prosze o zaproponowanie jakiejś opcji.Wiem, że LCD strasznie teraz potaniały więc mam nadizeje ze kupię coś konkretnego za tą cene
 

sax

New member
Witam
Konkretne pytanie-jak się sprawdzi LCD Sharp LC32WD1E z X360 przez HDMI
Może ktoś posiada taki zestaw lub testował?
Czy matryca 6ms(no100 Hz) jest wystarczająca do szybkich gier?
 

piticooler

New member
mam jeszcze pytanie czy w modelu TX-32LX85 wystepuje tez problem z podswietleniem matrycy?
zastanawiam sie tez chociaz ogranicza mnie sama mysl na temat ceny
nad modelem TX-32LZD85, czy wykorzystam przy moich zalozeniach wypisanych w poprzednim poscie Full HD.
ogladajac tv z odleglosci 3m przy 32", bardziej zalezy mi na tym aby codziennny sygnał z SD był lepszy niz okazjonalnie ogladanie Blue.. czy PS3.
czy w momencie gdy wiekszosc kanałów z kablówki bedzie w HD, czy lepszy bedzie obraz na full HD czy mimo wszytsko wtedy tez tej roznicy z 3m i HD redy nie bede widzial..
 
Ostatnia edycja:

MooMoo

New member
Kiki,

Fajnie mi doradziles w poprzednim poscie jednak mialem maly kryzys finansowy i musze obnizyc cene jaka jestem w stanie dac. wiec dla przypomnienia:


Szukam LCD 42", ok 3tys.
Zastosowanie:

-Playstation 3
-Filmy 720p z komputera
-Blue-ray z play'a
-kablowka najzwyklejsza (ale najmniej i wogole nie bedzie mi przeszkadzal slaby obraz na tvn24 np.)

Od telewizora jakies 2,5m bede siedzial chociaz to sie bedzie akurat zmieniac.
Pokoj powiedzialbym, ze dosyc malo sloneczny, rolety na wszystkich oknach (slonca w dzien malo).

Hd ready, bez 100hz, chcialbym zeby mial 2x hdmi przynajmniej.

myslalem nad jakimis modelami regzy (tosia) albo aquosa (sharpa).

Co sadzisz?
Toshiba 42AV500P lub SHARP LC-42AD5-BK.

Nie za bardzo rozrozniam poszczegolne symbole, obydwa lcd sa w podobnej cenie: ok 2700. Jestem w stanie dolozyc do lepszego tv max 500zl powiedzmy ale chcialbym wiedziec za co dokladam i np. czego tym dwom telewizorom brakuje a jako ze to moj pierwszy lcd bedzie nie wiem za bardzo na co zwracac uwage.

Dzieki z gory kiki za jakas podpowiedz.
 

olszy88

Banned
UWAGA – OSTRZEŻENIE !

Forum, które aktualnie czytasz, jest założone i prowadzone przez właścicieli jednego z olsztyńskich sklepów RTV sprzedającego pod różnymi szyldami także w internecie (audiovideo.com.pl, e-panasonic.pl, locortv.com.pl). Dlatego radzę daleko idącą ostrożność w sugerowaniu się tzw.„poradami” sprzedawców z tego sklepu (głównie: kiki i ar2). Mają oni swój prywatny interes aby polecać sprzęt tylko określonych firm, których są dealerami.

Kiki, czyli Krzysztof Górski, jest sprzedawcą z Olsztyna i głównym „doradzającym” na forum. Jego syn - ar2, czyli Artur Górski,jest administratorem forum.

UWAGA: na forum pod różnymi nickami działają też inni sprzedawcy z tego samego sklepu.
Kiki i ar2 są dealerami następujących firm będących jednocześnie sponsorami forum: Toshiba, Sharp, JVC, Pioneer i Panasonic. Co za tym idzie polecają oni kupno telewizorów tych właśnie firm – bez względu na ich jakość. Obaj Panowie czerpią z tego wymierne korzyści, m.in.:
- mają stałych reklamodawców na forum (powyższe firmy), czyli stały dopływ gotówki,
- w zamian za stałe polecanie sprzętu tych firm mają przez nie finansowane lukratywne wyjazdy na szkolenia, wystawy i pokazy sprzętu (Berlin, Bangkok, Las Vegas i in.)


Oczywiście kiki i ar2 działają pod płaszczykiem nieskazitelnej uczciwości. Kiki oferuje nawet klientom tzw. prezentację w domu. Ale na taką prezentację można zamówić tylko telewizory wymienionych powyżej firm – żadnych innych. A jeśli już wymusi się na nim TV innej marki to zawsze może go ustawić tak, żeby klientowi od razu wydał się gorszy i go nie wybrał.
Aby uwiarygodnić rzekomą wyjątkowość telewizorów wciskanych nieświadomym klientom, wymyślili plebiscyt na tzw. Złoty Piksel. Reklamują go jako „wybór użytkowników forum hdtv.com.pl”. Niestety to kolejne oszustwo – co roku zwycięzcami są słabe modele Sharpa, Toshiby itd., czyli sponsorów forum i samego plebiscytu.


Nad tym wszystkim można by przejść do porządku dziennego gdyby nie jedno: kiki i ar2 w bezwzględny sposób rozprawiają się z osobami, które na forum ośmielają się choćby tylko wymieniać wady sprzedawanych przez nich TV (nie mówiąc już o całej reszcie). Takie osoby są z forum bezwzględnie usuwane, aby nie psuły rodzinnego biznesu.

Co więc robić żeby dokonać dla siebie najlepszego wyboru?

1. Czytaj forum, ale uważnie – wiele postów jest pisanych przez sprzedawców TV. Oni nigdy nie napiszą o ewidentnych wadach sprzedawanych przez siebie modeli. Warto czytać opinie zwykłych użytkowników, szczególnie tych, którzy wymieniają również minusy posiadanego sprzętu – to z pewnością nie są sprzedawcy. Musisz wierzyć swojej intuicji i przede wszystkim oczom – na końcu ZAWSZE wybierz się do sklepu, najlepiej z wieloma różnymi markami i modelami telewizorów i porównaj je na własne oczy. Im więcej sklepów odwiedzisz tym wybór będzie trafniejszy.

2. Pamiętaj, nie ma idealnego telewizora. Ten kto pisze inaczej (np. kiki w swoich tzw. testach, nota bene budzących rozbawienie wśród fachowców) jest zwykłym cwaniakiem próbującym naciągnąć Cię na dany model. Każdy TV ma jakieś wady. Istotne jest tylko abyś TY je poznał i uznał czy akurat TOBIE one przeszkadzają, czy nie. Oszczędzisz w ten sposób sobie ewentualnych rozczarowań już po kupnie.


Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

 

rigo_scallars

New member
witam

poszukuje LCD ktory bedzie pelnil fukcje monitora dla mojego laptopa...

- monitor bedzie sluzyl przede wszystkim do grania w gry ( szybkie FPP, Quake, Fear, Crysis itp) -!! NAJWAZNIEJSZE ABY OBRAZ NIE PRZYCINAL, ABY LCD WYRABIAL SIE Z GRAMI !! poprostu nie moge grac kiedy komp ( w tym przypadku bylby to LCD :cool: ) "zamula"...

- rowniez bedzie sluzyl do ogladania filmow - dla mnie nie musi to byc obraz HD, wystarczy fajne DVD

- no i oczywiscie normalna praca w windowsie...

Nie wiem czy da sie kupic cos godnego polecenia w tej cenie, ale jesli tak to prosze o pomoc.

duzo slyszalem o tych modelach, ale przyznam szczerze ze jestem cienki w te klocki wiec dlatego tutaj pisze :)

w jednym z watkow SierzanHarris poleca mi samsunga a451, czy to jest naprawde najlepszy wybor ????

kiki POMOZ prosze
 

swiser

New member
LCD do 4000tys

HEJ

Szukam Lcd 37/40/lub 42 cale. Bede korzystal z kablowki Multimedi i zalezy mi na dobrym odbiorze. Na rynku jest od groma roznych modeli i nie wiem jakimi parametrami sie kierowac


Wielkość pokoju: 20 m2
Sygnał: kablowka multimedia (analogowa)
Odległość od ekranu: 3/4 m
Urządzenia do podłączenia: DVD, PC
Klasa cenowa: do 4tys. Góra 3.500 zł
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? Różnie : czasami popoludnia sporo wieczór i noc.
Nasłonecznienie pokoju: pokoj mocno nasloneczniony od poludnia Ulubiony program? filmy (z dvd, komputera), seriale (to samo), tvn turbo. Oraz bajki


Doradzisz cos KIKI

Pozdr
Swiser
 

Michnik30

Member
Witam
Przymierzam się do zakupu TV LCD(najlepiej 37")
Wielkość pokoju: 3x4.5 m2
Sygnał: kablowka (analogowa), za jakiś czas cyfrowy, odtwarzacz dvd/divx, komputer raczej wcale.
Odległość od ekranu: 2.5 m
Klasa cenowa: do 3300zł
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? : głównie wieczór i noc.
Nasłonecznienie pokoju: pokoj średnio nasłoneczniony(raczej mało nawet).
Ulubiony program? filmy (z dvd/divx), tvn turbo, discovery channel.

Dodam, że bardzo nie lubie powolnego zmieniania kanałów i matryc typu SHINE/błyszcząca.

Jak narazie mam 2 typy: SAMSUNG LE-37A656, Sharp LC-37X20E.

Bardzo proszę o porade bo bardzo mi się spieszy. Dzięki!
 
Do góry