Jakie kolumny JBL - System 5.1.2 Atoms

Mistrzzz222

New member
Oczywiście pytam od JBL bo ma JBL PACK 5.1

Jak wogóle się nazywają te kolumny co idą na sufit ? Czy jest kolumna efektowna? Czy serii ES takie kolumny?
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem o które kolumny Ci chodzi ,jeżeli o JBL ES 80 /90 to się nadają na wiejski festyn .Dziś jest w wielu miejscach "odpust", więc być może uda się zobaczyć je z bliska
 

Mistrzzz222

New member
Nie wiem o które kolumny Ci chodzi ,jeżeli o JBL ES 80 /90 to się nadają na wiejski festyn .Dziś jest w wielu miejscach "odpust", więc być może uda się zobaczyć je z bliska


:hmm:Jakie głośniki musiałbym kupić do mojego zestawu 5.1, żeby mieć 5.1.2 Dolby Atom ( montowane są na sufit ) , a pytałem o JBL bo kino ma JBL i czy JBL z myślą o takie opcji ma w sprzedaży głośniki?

Propozycje innych głośników innych firm, też mile widziane :krol:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jakie Ci się żywnie podoba i na jakie Cię stać. Wpisz sobie głośniki instalacyjne sufitowe w Google to zobaczysz ile tego jest. To są głośniki efektowe wiec nie musisz się pakować w głośniki po 1tys. zł za sztukę. . ;-) ale jak Cię stać... na alleg...masz tego od zarąbania
 

Mistrzzz222

New member
Jakie Ci się żywnie podoba i na jakie Cię stać. Wpisz sobie głośniki instalacyjne sufitowe w Google to zobaczysz ile tego jest. To są głośniki efektowe wiec nie musisz się pakować w głośniki po 1tys. zł za sztukę. . ;-) ale jak Cię stać... na alleg...masz tego od zarąbania


Gdzie znajde głośniki sufitowe ale ze skrzynką ? :mrgreen:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie wiem o które kolumny Ci chodzi ,jeżeli o JBL ES 80 /90 to się nadają na wiejski festyn .Dziś jest w wielu miejscach "odpust", więc być może uda się zobaczyć je z bliska

Musisz pochodzić z bardzo biednej wsi skoro na festynie u Was używają JBL ES80/90 a nie typowych estradówek.

btw
JBL ES80 są bardzo fajne do kina i w dobrej cenie można je skompletować.
 
Do góry