Jaki zestaw wybrac?

tabaq86

New member
Bylem dzisiaj posluchac troche co w trawie piszczy no i na dzien dzisiejszy zdecydowalem ze ampli to bedzie na pewno denon 1911. Lepiej sobie radzi w stereo niz onkyo 608. Sluchalem razem z klipsch RF 52 - nic specjalnego nie odpowiadaly mi, usher v-604 tez nic specjalnego przynajmniej dla mojego ucha. Teraz przechodze do sedna - zestaw denon 1911 w polaczeniu z monitor audio BX5 - jak dla mnie rewelacja - graly bardzo czysto i dynamicznie a to mi sie podobalo. I teraz kolejne pytanie - zestaw ten (chodzi o caly zestaw 5.1 nie tylko fronty) jak na moja kieszen jest juz w gornej granicy ale mimo wszystko czy warto doplacic do zestawu bx6 (rowniez caly zestaw 5.1) na pomieczenie 16m2? Czy jest w ogole jakas znaczna roznica miedzy tymi modelami czy raczej znikoma? BX5 mnie zachwicily w stereo nie mowiac juz o KD w ktorych duzo tansze kolumny sobie swietnie radza.
 
Ostatnia edycja:

BD

Member
Bez reklam
lepszy bas bedziesz mial a jak ci wystarczy to BX5 - roznica miedzy BX6 a BX5 to taka, ze ten pierwszy ma 2 niskie a drugi 1.....
 

tabaq86

New member
bx 6 nie sluchalem z tego co widze to w tym zestawie zmieniaja sie fronty i tyly z bx1 na bx2 cental i sub zostaje ten sam. Jakosc bx5 jak najbardziej mi pasuje aczkolwiek jezeli za nie zawielka doplata mozna miec jeszcze lepsze te czemu nie;)
 

tabaq86

New member
chyba pozostane przy bx5 bo bx6 juz sa sporo wieksze a mysle ze w pokoju 16m2 nie specjalnie bede czul roznice tym bardziej ze bx5 graja naprawde swietnie
 

JaBrzoza

New member
czy jest sens kupować subwoofer BXW10 do zestawu BX6+BX2+BX CENTRE ?? czy same BX6 "zrobią robotę" z bassem?? szukam nisko schodzącego bassu, który zatrzęsie podłogą ;-)
 
Do góry