Jaki zestaw wybrac?

tabaq86

New member
Witam. Mam pytanie jaki sprzet byscie polecili z podanych ponizej:
denon avr 1911 czy onkyo tx-sr608. Jednym slowem ktory lepszy? Do tego interesowalyby mnie nie za duze (wielkoscia niekoniecznie moca:)) kolumny w zestawie 5.1 Na oku mam rowniez dwojke kandytatow tj. HKTS 60bq albo KEF KHT 2005.3 Jak wyzej ktory zestaw lepszy czy w ogole te kolumny dobrze sie sprawuja na powyzszych amplitunerach. Dodam ze muzyka i filmy w proporcjach 50:50. a moze cos zupelnie innego do okolo 6-7tys za calosc? z gory dzieki za fachowe porady i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy małych głośnikach to rozwiązanie Harman 255 + Kef 2005, 3 i powiem Ci że inni mogą Ci zazdrościć. Przy małych kolumnach do tej wielkości pokoju będziesz w szoku.
Mieliśmy taki pokaz - to jak padał deszcz to czułeś że Ci kapie za szyję. Z o ceny extra pytaj Blackninja.
 

tabaq86

New member
Nie znam sie za bardzo stad moje pytanie na forum;)a z tego co widzialem to zarowno kefy jak i hkts mozna kupic w podobnej cenie..przez Twoja odpowiedz mam rozumiec ze kefy to inna klasa na plus dla tych glosnikow i rozumiem ze caly czas mowimy tu o modelu 2005.3. dzieki za odp i pozdrawiam
 

killpit

New member
Oczywiście :) Kefy to moim zdaniem lepsza klasa głośników w tej cenie na 1000%
Co do ampli 608 w swojej klasie cenowej również bezkonkurencyjny.
 

tabaq86

New member
Powiedz mi jeszcze czy na Kefach w takim pokoju jakim dysponuje (okolo 17m2) bede odczuwal roznice miedzy onkyo 608 a Onkyo TX-NR 5007 - wiem ze to zupelnie inna klasa sprzetu ale jezeli 5007 nie ma grac nic lepiej to po co przeplacac a niestety nie moge sobie pozwolic na wieksze kolumny - miejsce i zona ;)
 

tabaq86

New member
a denon 2311? jak wypada w porownaniu do onkyo 608 a jak do 5007? jakie glosniki w cenie do ok. 3500 do pokoju 17m2 - moze uda sie przekonac zone do troche wiekszych:D szukam kilku alternatyw zeby miec konkretne zestawy na odsluchy podliczyc wszystkie za i przeciw i kupic taki zestaw z ktorego bede zadowolony przez wiele dlugich lat:)
 

killpit

New member
Teraz to zrobiłeś porównanie :)
2311vs608 w stereo usłyszysz różnice na korzyść 2311 ale nie powalającą.
5007 to odpowiednik 4810 tylko dużo tańszy sam sobie odpowiedz :)
 

tabaq86

New member
bylem dzisiaj u ojca i zrobilem odsluch:) jego sprzetu - denon 1906 + jbl balboa 5.1 - taka jakosc dzwieku zarowno w kd jak i stereo mnie satysfakcjonuje i teraz kolejne pytanie - ktory z bardziej wspolczesnych zestawow mu przynajmniej dorownuje jezeli chodzi o jakosc dzwieku w kd i stereo najlepiej przy malych glosnikach?? czy obojetnie ktory z tych ponizszych wybiore bede usatysfakcjonowany? dzieki za pomoc i sorry ze tyle truje:)
 

tabaq86

New member
a jak sie maja kef 2005.3 do jbl balboa ?? i czy te polecane przez was kefy to zestaw z subem kube 1 czy kube 2 bo roznica w cenie calkiem spora
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Na twoim miejscu kierowałbym się na Klipscha F1 lub F2 i do tego Onkyo 608 i odczujesz coś czego nie było w zestawieniu u twojego Ojca ;)
 

tabaq86

New member
Udalo mi sie przekonac zone co do troche wiekszych kolumn:)a wiec tak pod uwage biore 3 ampli - denon 1911, onkyo 608 lub hk 255. Do ktoregos z tych ampli potrzebowalbym jakies dobre kolumny 5.1 (maks 4 tys) - to co lubie to dobry basik no i czysty dzwiek. Czekam na propozycje - dzisiaj jade na odsluchy. Co myslicie o jbl northride cine pack? Czy to dobry wybor ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry