Jaki zestaw KD do 3000zł - kolumny 2.0 + amplituner AV + kable

collider

New member
Bez reklam
Ja nie twierdze ze oszczednosc to zla cecha. Jednak wszystko ma swoje granice. Nie wiem jak wypada Onkyo na tle konkurencji. Czy faktycznie jest tak tragicznie. Ale chyba nie odstaja mocno od sredniej.
Co do aut to przepraszam, ale jak mnie nie stac na paliwo czy utrzymanie drogiego auta to go nie kupuje. Jednak wieliu ludziom chec przypodobania sie innym lub dowartosciowania przyslania zdrowy rozsadek.
Na marginesie, a co wy tak sie do tej Yamahy uczepiliscie? :)
 

collider

New member
Bez reklam
Odniosłem wrażenie, że chcecie przypisać Yamahę do mnie a ja mam Pionka

Odnośnie jeszcze poboru energii przez amplitunery. To chcę tylko przypomnieć, że pobór jaki jest podawany przez producenta nie jest jego przecietnym zużyciem a szczytowym, którego nikt praktycznie nie wykorzystuje. Tak więc jeśli ampek ma 600W to wcale nie znaczy, że tyle zjada.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wiadoma sprawa. Nawet się zastanawiam czy ta wartość np. 600W jest wogóle osiągalna przy max. wykorzystaniu możliwości amplitunera? Tylko cały czas piszemy o tym trybie Pass through, a tu pobór jest stały.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Odniosłem wrażenie, że chcecie przypisać Yamahę do mnie a ja mam Pionka

Odnośnie jeszcze poboru energii przez amplitunery. To chcę tylko przypomnieć, że pobór jaki jest podawany przez producenta nie jest jego przecietnym zużyciem a szczytowym, którego nikt praktycznie nie wykorzystuje. Tak więc jeśli ampek ma 600W to wcale nie znaczy, że tyle zjada.

To ja się pomyliłem z yamahą, chodziło mi o zużycie Twojego pionka.
Możesz sprawdzić w instrukcji pobór podczas stand by z załączonym HDMI pass through i podać?
Co do poboru to zdaję sobie sprawę, że to moc szczytowa, nie ciągła :)
 

collider

New member
Bez reklam
W instrukcji tak jak pisałem wcześniej podana jest moc szczytowa czyli 450W i standby 0.1W. Ciężko mi odpowiedzieć czy odpowiada to pracy w pass thruogh.
 
Do góry