Jaki zestaw do KD?? HK+Klipsch??

Markcox

New member
więc wybiorę się w ten weekend i przesłucham RF52 i 62 i zobaczę z czym to się je. Tylko jeszcze jedno pytanie do powyższego szkicu - czy głośniki efektowe nie będą zbyt blisko głów osób oglądająco-słuchających??może lepszym rozwiązaniem było by rozstawić je nieco szerzej?!
 

maniekn274

New member
Bez reklam
więc wybiorę się w ten weekend i przesłucham RF52 i 62 i zobaczę z czym to się je. Tylko jeszcze jedno pytanie do powyższego szkicu - czy głośniki efektowe nie będą zbyt blisko głów osób oglądająco-słuchających??może lepszym rozwiązaniem było by rozstawić je nieco szerzej?!
efekt gra od czasu do czasu,a chyba ucho a głośnik nie wypada w odległości 40cm przy tym ustawieniu,nie dygaj,będzie git:eek:k:
 

Markcox

New member
i stało się... po małym rekonesansie, odsłuchu, próbach i testowaniu padło na 5.0 Klipscha, oparte na frontach F10 i elektronice HK260. Jak dla mnie bajka... do tego stopnia, że zmieniły się preferencje i podział użytkowania-znacznie więcej, niż zamierzałem, załączam sobie muzę i powiem, że jestem bardziej, niż zachwycony.
Jedno ale... przy cichym - bez mocniejszego katowania - oglądaniu filmów brakuje jednak nieco suba i stąd pytanie, jaki subwoofer będzie Waszym zdaniem najlepszym wyborem do tego zestawu i metrażu??
 

Markcox

New member
a co powiecie na temat JBL 150 - ES, bądź E??
tak w ogóle czym różni się E od ES, poza tym, że ES jest młodszy modelowo??
zwykła kosmetyka, czy jakieś znaczące zmiany techniczne??
 

Goreaga

New member
Klipsch rf to zupelnie inna bajka niz synergy jaki masz budzet to moze bede mogl cos doradzic znam fajny sklep w krakowie moge ponegocjowac ceny. A co do ampli to te ktore wypisales nie obsluguja 3d jesli to dla ciebie wazne powinienes to wiedziec natomiast dzwiek zdecydowanie lepszy niz u konkurencji.
 
Do góry