Jaki tv do ps3?

tom0987

New member
u mnie na samsung 46f86bd przy ruchu przy właczonym 100hzmotion cos tam
widać niedoskonałosci na ps3 za to u kupla na panasonic plasma 50cali wszystko git
 

Varg66

New member
nadal nic w takim razie nie wiem ale dziekuje za pomoc...moze jak nie bedzie ruchu to uprosze w markecie by zrobili mi prezentacje, pozdrawiam
 

stey

New member
Dalej mam dylemat, ja wiem że nikt za mnie nie wybierze i nie zapłaci, ale zastanawiam się nad tym panasem c3e hd ready a jakimś lcd full hd 40cali w podobnej cenie. Np. ta toshiba BV700G
teraz za 1500zł w euro.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
I tu się musze zgodzić a nawet chcę się zgodzić i powiem szczerze bardzo chcę się zgodzić - PLAZMA i tylko PLAZMA do oglądania i grania !!!
 

stey

New member
Wybaczcie, że jeszcze zawracam głowę ale dzisiaj w Media Markt cx3 (model który różnicy się tylko dźwiękiem od c3) miał kolory jakby wyprane o słabym nasyceniu. To jest ogól tego TV czy po prostu w takim świetle tak się prezentuje? Może brak tego filtra antyodblaskowego? Inne TV Panasa wyglądały lepiej m.in. u30 i g30. Pytam dlatego, że mój monitor Benq właśnie w ps3 wyglądało strasznie wyblakło i głównie dlatego zmieniam na TV. Chyba rozumiecie, że nie chcę wydać tyle pieniędzy i po prostu się zawieść.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie, to co obserwujesz to po prostu skutek wybrania najgorszego miejsca do porównywania telewizorów czyli sklepu.
Plazma w sklepie tym bardziej traci by pokazać Ci co potrafi jak podłączysz ją w domu.

Pozdrawiam,
 

drummer1974

New member
Witam.Co do tematu to chce dodac że poszukuje tv lcd zarówno do ps3 i służacego jako monitor do komputera.Mam na oku panasonica e30 32 cale.Czytalem test kikiego,ale nadal mam watpliwości.Czy w tym krawędziowym podświetleniu widoczny jest DUŻY clouding?Jak jest w przypadku komputera,chodzi mi o pixel mapping 1:1(bez kabla HDMI)?Pytam sie bo wczesniej miałem na oku philipsa 5605,tam jest ponoc tylne podswietlenie no i jest 500-600 zł tańszy.Ps Viera e30 i e3e,czym sie różnią te telewizory?
 
Ostatnia edycja:

doggy822

New member
Witam! zwracam sie z gorąca prośba o pomoc w wyborze TV do ps3 32" niestety warunki pokojowe nie pozwalają na nic większego :) budzet do 2300zl dziekuje bardzo za kazda sugestie i pomoc pozdrawiam!

P.S co powiecie na sony KDL32EX500 ?
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
bierz plazme panasa 37 cali uwierz mi ja też wziąłem 32 LG bo pokój mały ale były te LG plazmy wtedy fajne - bo jakby ich nie było to bym wział 37 panaska a róznica malutka naprawde teraz żałuje troszkę hyhy
 

kapsell

New member
Bez reklam
Witam! zwracam sie z gorąca prośba o pomoc w wyborze TV do ps3 32" niestety warunki pokojowe nie pozwalają na nic większego :) budzet do 2300zl dziekuje bardzo za kazda sugestie i pomoc pozdrawiam!

P.S co powiecie na sony KDL32EX500 ?

Jak najbardziej EX500, mialem stycznosc z tym modelem i wspolpraca z PS3 jest wzorowa!
 

Jawosz

Member
Witam drogich forumowiczów ;-) mam do was prosbe o rade ws wyboru TV.
KIlka info jakie udalo mi sie zdobyc od osoby dla ktorej bedzie TV :

Preferowana wielkość matrycy: 32 - wiekszy sie nie zmiesci niestety
Preferowana technologia: LCD LED bądź LCD
Preferowane marki: brak
Jaki sygnał TV: jeżeli już to cyfrowy
Jaka odległość od ekranu: 2.5 metra
Jakie urządzenia do podłączenia: na tą chwilę tylko ps3
Jaka klasa cenowa: około 2,5 tys (ale moim zdaniem tyle kasy za 32" to przesada)
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy: mam cały czas ciemno w pokoju
Jakie masz nasłonecznienie pokoju: jak wyżej
Ile osób zasiada przed telewizorem: 1
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku: na wprost
Jaki rodzaj programów najczęściej oglądasz w telewizji: filmy przez ps3
Ma stać czy wisieć: stać
Procentowo do czego glownie bedzie uzywany: 90% granie

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam ;-)
 

MikeX69

New member
Krótka piłka - czy Sony 32EX402 będzie dobrze się sprawował z PS3? TV będzie mi służył TYLKO do gier (PS3 i Xbox 360), także głównym kryterium jest dla mnie input lag. Niestety nie wiem, jaki lag jest w tym TV, dlatego zwracam się do Was o pomoc. Pozdrawiam!
 
Do góry