Jaki tv do ps3?

pro_fill

New member
Bez reklam
co do wspomnianej zielonej poświaty - użytkuję S20 od kilku miesięcy i żadnej zielonej poświaty nie mam.

na pewno są lepsze TV, lecz ja nie zamierzam się przejmować i nigdy nie "docierałem" plazmy - normalne użytkowanie.
 

Flick

New member
Też sie zastanawiam nad TV-kiem do psa i jak uzytkownik niżej nie chce plazmy z racji tych Green Ghosting'ów i innych przypadłości. Poprostu wkurzałoby mnie to i jakaś tam obawa istnieje, choć jak widziałem w sklepie PS3 podłączone do plazmy to rzeczywiscie jakoś lepiej to wygląda, albo mnie sie wydaje :p
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
panowie lag fosforowy to nie taki potwor - faktycznie istnieje ale trzeba sprawdzic - bo nie kazdy widzi to - i w dodatku istnieje tylko przy bardzo szybkim obracaniu postaci na ekranie kiedy zielone swiatlo nie zdazy wygasnac - widzialem to na filmie tylko nigdy nei udalo mi sie tego zrobic na plazmie mojej
a jakie sa inne przypadlosci ?
bo naprawde jesli cenicie obraz to NIE MA TERAZ LEPSZEGO ROZWIAZANIA NIZ PLAZMA :blagam::blagam::blagam:
 

Lukash

New member
Witam poszukuje TV do 3,500zl na ktorym glownie uzytkowana bedzie PS3 i filmy mkv z kompa, ew filmy bd z konsoli, z odleglosci ~3m. bylem zdecydowany na lcd ale czytajac ten watek zauwazylem ze duzo osob poleca plazmy, czy plazma rzeczywiscie byla by dobrym rozwiazaniem dla zastosowan ktore wymienilem?zalezy mi glownie na jak najlepszej jakosci obrazie. Dziekuje z gory za odp, pozdr
 

Lukash

New member
Masta dzieki za szybka odp, czy model S20 bedzie prezentowal duzo gorszy obraz niz ten ktory podales? wiem ze powinienem porownac na wlasne oczy i tak zrobie ale jak wg Ciebie to wyglada?
 

pro_fill

New member
Bez reklam
używam S20 i - odpukać - nie mogę złego słowa powiedzieć.
nawet jestem miło zaskoczony, że PS3 mogę obsługiwać pilotem od TV [dwaj różni producenci].
 

pro_fill

New member
Bez reklam
owszem, lecz dopiero po podłączeniu obu sprzętów. wcześniej nie miałem do czynienia z podobnym zjawiskiem [wspomniane CEC], że dwa różne sprzęty są sterowane jednym pilotem bez wprowadzania dodatkowych kodów, jak to miało miejsce w przypadku pilota od tunera satelitarnego [starsza technologia].
 

Singularity

New member
od tygodnia mam c650 samsunga i jestem zadowolny.
W trybie gra - input lag nie odczuwam
głośniki: świetne IMO (wiadomo 5.1 lepsze ale nie ma fajnego zestawu bez plątaniny kabli w cenie ok 1000zł...). Jak na 10w to głośne są: mam ustawione na 9 głośność i jest głośno (2m do tv)
wada: włączam pobieranie na ps3 i ustawiam wyłączenie ps3 po ukończeniu i gaszę tv na pilocie- pobieranie się kończy, ps3 wyłącza a tv staruje i świeci komunikat że brak sygnału (co zrozumiałe) ale tv nie powinien się włączać po wyłączeniu źródła...
 

kaczhor

New member
Jeśli zależy Ci na najlepszym obrazie to Plazma, w Twoich pieniądzach Panasonic 50G20 -

Pozdrawiam,

a czy istnieje jakaś odczuwalna różnica pomiędzy G20 a U30 i S20 oprócz ceny?
pytanie czy warto dopłacać do nich czym tak naprawdę się różnią. Juz dziś miałem kupic S20, ale sprzedawca znowu mi w głowie na mieszał ze U30 bedzie lepszy od S20 bo nowszy.

W electro te modele kosztują 3100, 3320, 3775 zna ktoś ewentualnie miejsce gdzie mozna taniej je dostać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście - a sprawie cen pisz na PW.
Masz na myśli 42UX 30
Ma kilka nowszych rozwiązań , zabezpieczenie przed wypalaniem.
 

stey

New member
Witam, wertuje ten temat i widzę, że jednym słusznym wyborem telewizora jest plazma. Niestety nie jest to na mój budżet ponieważ chcę przeznaczyć maksymalnie 1500zł na telewizor. Jest kilka plazm które jeszcze mieszą się w tej cenie np. PANASONIC TX-P42C3E http://www.megamarket.com.pl/panasonic-telewizor-plazmowy-panasonic-tx-p42c3e,id-122483
Są to niestety tv HDready, ma to duże znaczenie przy plazmie? Niestety tych 37 calowych nigdzie nie mogę znaleźć. Poza tym jest w ogóle jakiś lcd który polecicie w tej cenie? Najlepiej 37".
 
Do góry