Jaki tv do ps3?

laic

New member
Dziękuję za pomoc. Tylko ten? Zauważyłem, że lcd odradzasz, nie jestem videofilem, po prostu przyzwoity tv, na którym granie w God of War 3, Uncharted i kilka innych lepszych tytułów wywoła uśmiech zadowolenia, a nie jęk zawodu... wiem, że 2000 to bardzo mało, ale może ktoś ma lub testował jeszcze inne tv? Jeszcze raz dzięki wielkie za odzew i pomoc! W Was moja ostatnia nadzieja :D ps. oprócz konsoli będzie jeszcze podłączona cyfra+ i laptop okazjonalnie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
W tych pieniądzach jakiemukolwiek LCD będzie ciężko przebić obrazem tego Panasa, uśmiech z grania w GOW3 czy U2 gwarantowany!

Pozdrawiam,
 

laic

New member
Ty tu jesteś Masta! Nie zamierzam się spierać, ale wiesz przeraża mnie ten pobór prądu. Skoro na tv mam tylko 2000, to w domku się nie przelewa, wydolę na rachunki? Synek ma pół roku, na niego to dopiero idzie kaski hahaha... No i już mu trzeba Eypeta będzie kupić :D A wracając do tematu, coś przyzwoitego i nie zabijającego budżetu można znaleźć? Dzięki za ratunek...
 

brio11

New member
Czy na forum znajdę test panasa x20, szukam szukam i nie mogę znaleźć. Komentarze i opinie czytałem, ale samego testu znaleźć nie mogę.
 

Palpiboy

New member
Z tym "na pewno" to ja bym się jednak wstrzymał. Mimo wszystko duża część graczy nie jest zadowolona z plazmy - celują w tym przede wszystkim osoby wrażliwe na false contours.

Pozdrawiam
 

pa3

New member
Bez reklam
W plazmach najgorszy jest Green Ghosting, czyli zielone kontury ciągnące się za obiektami, widoczne zwłaszcza przy strzelankach (CoD), dlatego z żalem pozbyłem się Panasa 42S10. Z tego co wiem nie każdy zwraca na to uwagę, więc warto przetestować przed zakupem.
 

brio11

New member
W strzelanki nie będę grał, głównie PES, NFS, UFC, TEKEN. Jak wygląda x20 w porównaniu z C2E?
A i mam pytanie o x20, dziś w neonet widziałem model z rozdzielczością 1368x768, były takie modele czy to jakiś błąd?
 

Palpiboy

New member
W plazmach najgorszy jest Green Ghosting, czyli zielone kontury ciągnące się za obiektami, widoczne zwłaszcza przy strzelankach (CoD), dlatego z żalem pozbyłem się Panasa 42S10. Z tego co wiem nie każdy zwraca na to uwagę, więc warto przetestować przed zakupem.

To właśnie jest FC a nie green ghosting:)

Pozdrawiam
 

Marszałek

New member
Idzie premiera Killzone 3 i Motorstorm Apocalypse. Obie w "3D", więc pora poszukać sprzętu TV z obsługą okularów stereoskopowych.

Tutaj znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę: Telewizor PANASONIC TX-P42GT20E 3D + okulary 3D - Telewizory - Telewizja - sklep NEONET.PL

Za 3399 zł dostajemy plazmę full hd 42" Panasonic TX-P42GT20E z 3D z 1 parą okularów 3D gratis (nowsza wersja okularów już z akumlatorkiem ładowanym z USB). Ten TV ma zaktualizowany przez Panasonic soft, który oferuje odtwarzanie filmów MKV i konwersję dowolnego obrazu 2D do 3D (jak w Samsung'ach). Do tego Panasonic Polska dodaje gratis uchwyt na ścianę i gratisowo przysyła do domu ekipę która zamontuje profesjonalnie ten TV z uchwytem na ścianie. Sklep oferuje przesyłkę tego TV za 60 zł w dowolne miejsce w Polsce lub darmowy odbiór w dowolnym sklepie sieci na terenie całej Polski.

Zaproponujecie coś lepszego do PS3 w przedziale do 4000 zł na chwilę obecną? Zastanawiam się czy 42" to aby nie za mało do 3D, bo będę oglądał/grał z ok. 3 metrów.

Na wiosnę pojawi się nowa seria Panasonic (seria "30"), więc waham się czy brać z wyprzedaży modele tegoroczne czy też może odkładać kasę na premierę modelu 50" VT30 z 2011 r. (podejrzewam że cena ok. 5000-6000 zł).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
3 metry to minimum 50" a najlepiej większy - to jeśli chodzi o rozmiar.
Bo jeśli chodzi o technologię 3D to się nie wypowiadam.

Pozdrawiam,
 

maniek_ls400

New member
3 metry to minimum 50" a najlepiej większy - to jeśli chodzi o rozmiar.
Bo jeśli chodzi o technologię 3D to się nie wypowiadam.

Pozdrawiam,
Potwierdzam - gram na plazmie panasa 50" z odległości ~3m Jest idealnie :) Krotos ma rozsądne wymiary :)). 3D moim zdaniem jeszcze raczkuje i za 'chwilę' okaże się, że zatwierdzony zostanie jeden standard (tak jak to było między HD i BR) więc , przynajmniej ja, jeszcze poczekam..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja gram na 50" z odległości 1,5 metra i jest dopiero idealnie :)

A przy 3D odległość pewnie dla najlepszych wrażeń powinna być jeszcze mniejsza, dlatego dla 3 metrów ekran powinien być większy niż 50".

Pozdrawiam,
 
Do góry