Jaki tv do ps3?

klemens007

New member
Killabien napisał:
Witam. Możecie mi powiedzieć który model będzie dobry do grania na ps3? sony kld32d3000 lub 32s3000. Chociaż zastanawiam się też nad 32v45000. Sorry, że pisze podobny post do tego w dziale sony ale myśle, że tutaj bardziej pasuje
Ja bym odpuścił sony a rozejrzał się za sharpem lub samsungiem.
 

Killabien

New member
mógłbyś napisac jakie modele najlepiej? no i żeby cena była w przedziale do 3200zł. Jak narazie to tylko mnie ten soniaki które wymieniłem interesują.
 

TaZ

New member
Witam. We wrzesniu mam zamiar kupic nowy TV pod ps3. Pytam juz teraz, bo chce jak najlepiej zglebic ten temat:D
Bylem zdecydowany na jakis lcd, ale wczoraj gralem na 50" samsungu i ladnie to wygladalo, tylko mialem wrazenie jakby dawal troche po oczach o_O Odnosnie plazm to boje sie troche tego wypalania statycznego obrazu i poboru pradu:/ Choc nie ukrywam, ze plazma kusi cena i co za tym idzie duzymi rozmiarami matrycy:cool:
Co polecalibyscie w cenie 3500-4000zl(naprawde to juz max)? Plazma czy lcd? jaki model?;>
z gory dzieki ;)
 
Ostatnia edycja:

Devil

New member
Witam. Mam pytanie jaki polecicie tv do 4000zł z full hd do ps3 no i oglądania filmów? 37-40 cali. Nic wiecej nie moge powiedziec bo raczej sie na tv nie znam :)
 

wanderer

New member
Mam pytanie. Czy do Scarlet 32 "(niestety nie full HD) opłaca się kupić PS3?

Staram się przekonać rodziców,że w konoli znajduje się już odtwarzacz nowej generacji Blue-Ray i ,że taniej wyjdzie kupić konsole ,niż sam odtwarzacz.
Czy moj TV bedzie dobry do tej konsoli?
 

luki00775

New member
jaka plazma do ps3

Witam,
juz niedlugo bede posiadaczem cudownej konsolki ps3 ale najpierw przyszedl czas na wymiane mojego starego tv crt na cos lepszego co da mi moznosc wykorzystania potencjalu ps3...

zdecydowalem ze bedzie to plazma gdyz w moim salonie tv stoi w takim miejscu ze ogladaja go osoby nawet z bardzo duzego kata a z naprzeciwka tylko jedna wiec lcd odpada.......

chcialbym zeby ten telewizor dobrze wspolgral z konsolka no i oczywiscie rowniez sportem ale to chyba chodzi o te same cechy... oprocz tego oczywiscie ma on sluzyc jako normalny tv

rozmiar pokoju nie jest duzy wiec mysle ze 32 ew. jesli cena pozwoli to 37 cali ale to juz maks

mam zamiar nabyc rowniez kamere full hd, bedzie to sony sr12 lub canon hf 10 wiec rowniez chcialbym zeby ten tv dobrze z nimi wspolpracowal i ze wzgledu na ta kamerke musi byc full HD!!!

no i naturalnie chcialbym zeby udalo mi sie dokonac zakupu jak najlepszego sprzetu za jak najmniejsze pieniadze, nie chce deklarowac zadnych kwot, poprostu zobacze najpierw ile najmniej trzeba wydac na dobry sprzet ktory spelni moje wymogi

goraco zachecam do dyskusji i czekam na Wasze propozycje

pozdro for all


Nie da się popatrzeć do tematów przyklejonych? Łączę ten temat z odpowiednim... - marcin0903
 

dienekes' shade

New member
Podczas instalacji MGS 4 producent gry podaje komunikat, z którego jasno wynika, że plazma nie koniecznie nadaje się od ps3, a to za sprawą podatności na uszkodzenia w trakcie gry (stillsy itp) ...

Cóż, nie wiem ile w tym prawdy, pewnie większość z właścicieli zestawów ps3 + plazma zaprzeczy, ale skoro Kojima zdecydował się na zawarcie takiego oficjalnego ostrzeżenia, coś w tym może być...
 

dienekes' shade

New member
Bynajmniej nie pisałem poprzedniego, stricte informacyjnego, posta, by zrazić kogoś do plazm. Dla mnie to świeży news, bo grę instalowałem dwa dni temu :p Chodzi w nim o tzw. wypalenie.

Ps. Moja cyniczna natura podpowiada, że ten komunikat zasponsorowało SONY jakoże nie oferuje plazm, a cieklaki :mrgreen:
 

babojagolak

New member
Witam !!!
Ja polecam LG 42pc51 super sprzecik mam go od 2 tyg i z pstrojka smiga az milo,nie wiem jak to bedzie w przypadku twojej kamerki ale ten tv przyjmuje sygnal 1080p takze powinno byc gites majonez !!! Co do MGS to wedlug mnie to jakis zart ,nie mam tej gry (juz niedlugo to sie zmieni:p)ale czym rozni sie ta gra od innych no chyba ze wysyla przez pstrojke radioaktywny sygnal :hmm:
do tv !J osobiscie sie tym nie przejmuje ,mozliwe ze to tylko zbytnia ostroznosc Hideo Kojimy(wiadomo ze jak ktos bedzie rabal 24/h to bedzie mial ,,kacpra,, na telewizorku:p)!!!

Cena na Allegro to 2500zl ,uwazam ze warto za 42 !!!
 
Ostatnia edycja:

luki00775

New member
te tv ktore poleciliscie to chyba pomylka bo oba maja rozdzielczosc 1024 - ... wiec:(

wprowadzam jedna zmiane moze to byc telewizor lcd ale najlepsza by byla plazma, dajcie jakies dobre propozycje plazmy full hd 37

a co lcd to chyba nic tanszego nie znajde niz SHARP Aquos LC32B20E ale czy ten tv nadaje sie do ps3????
 

motobartcompany

New member
dajcie jakies dobre propozycje plazmy full hd 37

Nie widziałem nigdy 37 calowej plazmy full HD. Być może takie wynalazki są, ale ja się z tym nie spotkałem.

Zresztą przy tak małych przekątnych full HD jest troche bez sensu. Ps3 wiekszość gier ma w rozdziałce 720p. Co ciekawe dużo gier nie działa nawet w tej rozdzielczości tylko są skalowane. MGS4 jest tego przykładem. Podobnie COD4 czy GTA4.
 

luki00775

New member
ej kolego, najpierw przeczytaj dlaczego napisalem ze ten tv ma byc full hd, bynajmniej nie ze wzgledu na ps3

bede ogladal z ok 2 m

jesli nie ma tak malej plazmy full hd to wezme tv lcd jednak, wiec co sadzicie o tym sharpie?? chyba do ps3 nie za bardzo bo nie ma 100hz....

doradzcie cos dobrego w tym rozmiarze, full hd i w miare taniego
 

rightaway

New member
Mam zamiar w niedalekiej przyszlosci kupic sobie PS3 i jakis tv, ktory bedzie mogl w pelni wykorzystac mozliwosci tej konsoli. Moje pytanie brzmi: czy Telewizor 42'' LCD Sharp LC42X20E to dobry wybor?

Z gory dziekuje za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

luki00775

New member
dziekuje masta za link, ale jak zapewne zauwazyles:D w wyniku braku plazm full hd tak malych rozmiarow i ich mylnego wykorzystania postanowilem kupic tv lcd full hd, jesli zle ze full hd to Ci powiem tak, mam kompleks ktory sie nazywa "full hd"

chcialbym poznac Wasza opinie na temat tego sharpa (model podalem wyzej) oczywiscie ogolna oraz w kontekscie wspolpracy z ps3
chetnie widzialbym rowniez propozycje innych dobrych tv lcd full rozmiar 32 lub 37 cali od uzytkownikow majacych wieksze pojecie ode mnie na ten temat......

P.S. sam juz nie wiem czy ten sharp ma skan 100hz......:???: , a we wspolpracy z konsola to chyba obowiazek....:hmm:
 

marcin0903

New member
rightaway napisał:
Mam zamiar w niedalekiej przyszlosci kupic sobie PS3 i jakis tv, ktory bedzie mogl w pelni wykorzystac mozliwosci tej konsoli. Moje pytanie brzmi: czy Telewizor 42'' LCD Sharp LC42X20E to dobry wybor?

Z gory dziekuje za pomoc.
Z tego co się orientuję X20 to następca XD1. Mam TV 37" Sharp XD1 (czyli poprzednika X20, ale 37" więc go opiszę). Nie wiem jak wypada na tle innych LCDków Full HD bo nie testowałem, ale obraz jest dobry, ma ładną biel (nie jest już taka wyblakła) i czerń (i ta również nie jest wyblakła), ze smóżeniem też nie odnotowałem problemów, mogę Ci go polecić, ładnie działa z PS3. Z tym, że jak już wspominałem nie wiem jak wypada na tle innych telewizorów LCD.
 
Do góry