Jaki tv do ps3?

Tordek

New member
Witam szukam tv dla swojego pokoiku, będę go używać do oglądania Cyfry+ i oczywiście grania na Ps3.
Wymiary mojego pokoju 3mx2m.
32-36 cali
Budżet maksymalnie 2,5 tysiąca.
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
Toshiba zv

Niezdecydowanym moge polecic ze spokojnym sumieniem Toshibe z serii zv, sam teraz kupilem i sprawdza sie wysmienicie rowniez w grach.
 

bkrodman85

New member
Jaki model Sonego???

Witam. Jestem tu nowy, tak wiec prosze bez glupich tekstow. Zaczne od tego ze jestem posiadaczem PS3 i Xbox 360, mam LCD Lg 32, ale jak dla mnie z czasem stal sie nieco za maly. Mam zamiar zakupic nowy TV, tylko nie mam pewnosci jaki model wybrac. Interesuje mnie 40 cali, FullHD, niska jasnosc oraz krotki czas reakcji w postaci 2-4 m/s. Cena max 4500zl. Tv uzywam przwaznie do grania, ale w przyszlosci chce zakupic N. Zastanawiam sie nad modelem Sony KDL-40Z4500 lub KDL-40WE5W. Co sadzicie o tych modelach...lub moze mozecie polecic jakies inne???
 

kapsell

New member
Bez reklam
tv do gier

z4500 nadaje sie do grania dobrze
zwroc tez uwage na Toshibe zv sam gram na tym tv i jest super.

Patrz przez palce na dane dotyczace np czas reakcji czy kontrast, najczesciej to pic na wode a lg czy samsung ( od tej firmy zaczelo sie podawanie kontrastu jako dynamicznego za miast staycznego, co dla mnie jest zwyklym oszustwem) przoduja w wymyslaniu kosmicznych liczb
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam. Jestem tu nowy, tak wiec prosze bez glupich tekstow. Zaczne od tego ze jestem posiadaczem PS3 i Xbox 360, mam LCD Lg 32, ale jak dla mnie z czasem stal sie nieco za maly. Mam zamiar zakupic nowy TV, tylko nie mam pewnosci jaki model wybrac. Interesuje mnie 40 cali, FullHD, niska jasnosc oraz krotki czas reakcji w postaci 2-4 m/s. Cena max 4500zl. Tv uzywam przwaznie do grania, ale w przyszlosci chce zakupic N. Zastanawiam sie nad modelem Sony KDL-40Z4500 lub KDL-40WE5W. Co sadzicie o tych modelach...lub moze mozecie polecic jakies inne???

SONY BRAVIA w4000 ,osobiście posiadam i jestem bardzo zadowolony :)Świetnie współpracuje z PS3 jak i x360 :eek:k Idealny zwłaszcza do gier !
http://www.hdtv.com.pl/forum/sony/2...tkownikow-wszystko-o-serii-32-40-46-52-a.html
 
Ostatnia edycja:

Tom_ek1979

New member
Witam. Co sądzicie o tv Philips 37PFL8404H-12?
Miał ktoś do czynienia z tym modelem lub z LCD tej firmy?
Znajomy znajomego, który pracuje w saturnie i zna się na LCD zachwalał ten model. Ciekaw jestem Waszego zdania.
Myślę też nad Sony KDL-37W5500 ale ten model ma wysoki czas reakcji. za to jest tańszy o około 500-700zł (zależy w jakim sklepie).
Tv będzie przeznaczony do grania, bluray i kablówka SD.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Samsung LE46B651 i jestem bardzo bardzo zadowolony ;] polecam choć jest to już starszy model ale warty polecenia do PS3 ;] obecnie używam Xbox360 i też wszystko działa pięknie i robi wrażenie ;]
 

Tom_ek1979

New member
kapsell dzięki. Poczytałem ten temat ale ten link coś nie działa.
cosmo1 dzięki za info.
Pozostał mi wybór pomiędzy Sony KDL-37W5500 a tym Philipsem 37PFL8404H.
Teraz tylko muszę znaleźć tego philipsa gdzieś w moim mieście w sklepie i odpalić na nim ps3 żeby na własne oczy się przekonać. Soniaków jest pełno a tego philipsa ciężko spotkać w marketach. A najlepiej żeby były oba modele w jednym sklepie-to już graniczy z cudem.
 

kapsell

New member
Bez reklam
gryyyy

Jak chcesz kupic plazme do gier to lepiej sprawdz gdzies (sklep?) czy akceptujesz powidoki ktore pojawia sie na pewno (np pozostalosc po hudzie czy innym elemencie statycznym). Niektorym to nie przeszkadza ale dla nie niektorych (np. mnie) to nie do przyjecia przypadlosc psujaca zabawe...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam.
Po dość długim okresie zwlekania z zakupem tv, wreszcie przyszedł moment zakupu. Przeczytałem ten wątek parę razy i obecnie rozważam następujące modele:
http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=77763048&p2=63846754&p3=77772746

TV do :
50%-telewizja sygnał SD ( zmienię na cyfrowy aster)
30% -ps3
15%- filmy ( dvix, dvd)
5- blue ray
Cena tv max 3500( na raty:) ) odległość od tv około 2-3 metry.
Ja zdecydowanie wybieram W5500 ;) Obraz bajka :eek:k:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak chcesz kupic plazme do gier to lepiej sprawdz gdzies (sklep?) czy akceptujesz powidoki ktore pojawia sie na pewno (np pozostalosc po hudzie czy innym elemencie statycznym). Niektorym to nie przeszkadza ale dla nie niektorych (np. mnie) to nie do przyjecia przypadlosc psujaca zabawe...
Nie jest to prawda bo u mnie się nie pojawiły a gram już ze 2 lata.

Pozdrawiam,
 

djalien

New member
sie wie co sie kupuje przyznam ze w wyborze pomogło mi te forum byłem zielony nic nie wiedziałem o telewizji HD zanim jednak kupiłem czytałem czytałem i czytałem
 
Do góry