Jaki tv do ps3?

Szczupaczek

New member
Masta_J napisał:
Aha, już dziś zamierzasz jechać, a to dobre :D
Ja bym Ci polecił plazmę Panasa 42" :)

Pozdrawiam,
Sam mam plazmę Panasa TH 42PY85 i szczerze go polecam. Wiem że różnica cenowa jest ale TV kupujesz na lata pamietaj o tym Szymur...
 
Ostatnia edycja:

Xerros

New member
Panowie a jaka jest różnica miedzy v4200 a w4000, i jak sie to ma do używania tv z sygnalem SD i PS3 ;):) Oświecie mnie prosze ;):krol: a Ten Sharp jak?
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Xerros napisał:
Panowie a jaka jest różnica miedzy v4200 a w4000, i jak sie to ma do używania tv z sygnalem SD i PS3 ;):) Oświecie mnie prosze ;):krol: a Ten Sharp jak?

Tutaj masz porównanie:
http://www.sony.pl/comparison/kdl40w4000k/kdl40v4000k

Seria W ma nowocześniejszy panel 10bit + podświetlanie WCG-CCFL a seria V panel 8 bit i podświetlanie CCFL.
Seria W ma też tuner cyfrowej TV naziemnej zgodny z MPEG4, oraz x.v.Colour.
Oba modele nie mają 100Hz, ale ja mam 40W4220 i nie klatkuje mi z PS3, mogę polecić ten model.
 

Xerros

New member
Dziekuje za linka ;) no tak seria W jest lepsza no i jakieś 700-800zł więcej kosztuje:/ a mi zależy b y zmieścic się w 2000zł a pozatym różnica w wyswietlanym obrazie miezy tymi dwoma seriami chyba nie jest az tak drastyczna?. Ja poluje na TV do PS3 i telewizji SD w sklepie widziałem 32V4000 i było dobrze nawet bardzo w sklepie powiedział koleś powiedział że smurzenia nie będzie przy tych 8ms ale jakiś taki niebył tego pewny heheh dlatego pytam Fachowców na tym forum ;)
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Xerros napisał:
Dziekuje za linka ;) no tak seria W jest lepsza no i jakieś 700-800zł więcej kosztuje:/ a mi zależy b y zmieścic się w 2000zł a pozatym różnica w wyswietlanym obrazie miezy tymi dwoma seriami chyba nie jest az tak drastyczna?. Ja poluje na TV do PS3 i telewizji SD w sklepie widziałem 32V4000 i było dobrze nawet bardzo w sklepie powiedział koleś powiedział że smurzenia nie będzie przy tych 8ms ale jakiś taki niebył tego pewny heheh dlatego pytam Fachowców na tym forum ;)
Co do smużenia to OK, ale bez 100Hz możesz mieć klatkowanie.
Ale ja na swoim 40W4220 nie widzę tego klatkowania i braku 100Hz. Seria W ma dobrą elektronikę i w miarę szybki procesor obrazu więc tak bardzo braku 100Hz nie widać. Ale zawsze do czegoś można się przyczepić. Generalnie jak juz kupisz i poustawiasz parametry w domu to będzie OK - nie będziesz miał przecież obok drugiego lepszego TV żeby mieć porównanie Online
 

Xerros

New member
SHARP LC-32RD8 ( 100Hz , 4ms, 10.000 kontrast dynamiczny, 1.500 kontrast statyczny, matryca XGA, jasność 450) o tym co powiedzicie panowie? jak jest z Sharpikami LCD? Bo Crt mam juz chyba z 17 lat i ani jednej awarii ;) jak ten by sie spisywał z PS3 i telewizją SD?
 
Ostatnia edycja:

Wojtasoseczkch

New member
Ja także chciałbym kupić ponieważ posiadam jakiś 26" shit... lcd hd ready ale shit... mój pokój nie jest zbyt duży ... 4x3m ... chcialbym tv najlepiej full hd tak do 2,5k - 3k. Co byście polecali dla mnie? Tak patrzalem na te nowe lg 32" full hd 50000:1 i 100Hz no ale nie znam ceny za bardzo... Prosze bardzo o porade...
 

dienekes' shade

New member
Wojtasoseczkch napisał:
Tak patrzalem na te nowe lg 32" full hd 50000:1 i 100Hz no ale nie znam ceny za bardzo... Prosze bardzo o porade...

Chcesz porady? Oto ona: "patrzaj" na wszystkie posty w tym wątku. Znajdziesz tu wiele, często powielonych, cennych informacji dla potencjalnego nabywcy.
 

Buria

New member
Czy moglibyście mi doradzić w niedalekim wyborze dot tv? Cały czas zbieram info, ale dobrze byłoby przeczytać kogoś kompetentnego Który z tych 2 tv sprawdzi się lepiej do gry przez ps3 (gry typu fifa, wyścigi, fps, jrpg)?

TOSHIBA 32CV500 PG

(Na jego temat wyczytałem, że nie ma Full HD - czy to bardzo poważna wada w kontekście gry na ps3?)


Samsung LE32A551

Z góry dzięki za konstruktywne opinie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak będzie siedział blisko ekranu - to będziesz widział większą kratkę, mniej szczegółów na ekranie .
A Toshibę CV możesz odpuścić.
Podaj dokładnie jakie masz warunki i potrzeby oraz ostateczna klasę cenową .
 

Buria

New member
kiki napisał:
A Toshibę CV możesz odpuścić.
Podaj dokładnie jakie masz warunki i potrzeby oraz ostateczna klasę cenową .

Apropo Toshiby - możesz uzasadnić? (chciałbym się w końcu też czegoś dowiedzieć, siedząc na tym forum ;))


Co do moich warunków - to dosyć duży pokój, raczej jasny, wpada do niego dość dużo światła, ale bez problemów mogę to ograniczyć (mam rolety).
TV jaki chciałbym sobie sprawić ma służyć głównie do gry przez ps3 (interesują mnie dosyć szybkie, dynamiczne gry typu fifa/pes, gta4, killzone2, UT generalnie fpsy, gry sportowe, akcji), zaraz po tym do oglądania sportu (piłka nożna), w dalszej kolejności filmy, słuchanie muzyki ect.
Co do ceny to powiedzmy, że te ~1700 zł to górna granica..
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
kiki napisał:
jak będzie siedział blisko ekranu - to będziesz widział większą kratkę, mniej szczegółów na ekranie .
.
Natomiast trzeba zaznaczyć, że TYLKO w przypadku gier w rozdziałce 1080p a takowych (w porównaniu do ilości gier w 720p) jest mało. Najczęściej gry wychodzą w rozdziałce 720p, więc szczegóły będą tak samo widoczne jak na matrycy 1080p.
DOMEL9 napisał:
Jest tylko jedno rozwiązanie 8) LG 32PG6000
Osobiście odradzam LG'ki (plazmy i LCD). Za tą cenę można dostać też IMO lepszego (od LG) Samsunga (LCD).
 
Ostatnia edycja:

Buria

New member
No a co ze wspomnianym przeze mnie modelem Samsung LE32A551. Czytając ten wątek zauważyłem, że wielokrotnie przewijał się ten sprzęt, ale nie doczekał się dłuższego komentarza.


@mietek099 - dlaczego odradzasz LG'ki?
 

mietek099

New member
LG'ki odradzam z własnego doświadczenia. Praktycznie każdy model, który oglądałem, w porównaniu np. do modeli Samsunga strasznie smużył. Ceny są ok ale jakość IMO pozostawia wiele do życzenia. Co do Samsunga to w tej cenie model wymieniony przez Ciebie był by w sam raz. Chociaż osobiście uważam, że nie potrzebujesz matrycy Full HD do PS3 (chyba, że priorytetem są dla Ciebie filmy na Blu-Ray albo "parę" gier, które obsługują rozdzielczość 1080p), tym bardziej, że pisałeś o TV 32". Przy takich warunkach absolutnie nie ma sensu kupować TV z matrycą 1080p bo i tak nie zauważysz różnicy między HD a "Full HD". Moim zdaniem lepiej dołożyć około 200 zł i kupić model LE37A451. Po pierwsze zyskujesz większą matrycę a po drugie jest to model HD Ready. Popatrz na ten wykres i sam zdecyduj czy jest sens brać model z matrycą 1080p przy Twoich warunkach: http://www.hdtv.com.pl/upload/rte/rozdzielczosc_chart.jpg Dodam też, że sam wybierałem bardzo długo TV też specjalnie pod PS3 i jestem w pełni zadowolony ze swojego Samsunga LE37A451. Mogłem brać model A551, ale stwierdziłem, że nie warto przepłacać. Moim zdaniem w tym przedziale cenowym A451 w 37 calach to najlepsze rozwiązanie. Popatrz na inne modele w sklepie, najlepiej podpinając pod nie PS3. Weź też poprawki na to, że w sklepie jest inne oświetlenie i u Ciebie w domu obraz będzie trochę inaczej wyglądał. Ostateczny wybór należy do Ciebie.
 

matiashek

New member
Witam mam zamiar zakupic LCD do PS3. Mój wybór padł na Samsunga LE32A451 i LE32A451C1.Moglibyście mi doradzic czym sie róznia oba modele i czy nadaj się do PS3.Oprócz gier i filmów HD, telewizor podpiety będzie do zwykłej naziemnej telewizji.Odległość od telewizora bedzie w zakresie od 2-3 metrów.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wydaje mi się, że to jest jeden i ten sam telewizor, na stronie Samsunga występuje on jako LE32A451.
Chętnie bym Ci pomógł ale generalnie jestem zwolennikiem plazm i o LCD nie lubię się wypowiadać ;)
Do Twojej odległości polecam więc 42PV80 plazmę Panasonica :eek:k:

Pozdrawiam,
 
Do góry