Jaki tv do ps3?

ipsz

New member
Jak oglądają film lub telewizję zwłaszcza z dalszej odległości to zgoda ,jest to mało widoczne. Powiedz żeby usiedli blizej TV tak jak do grania i włączyli xbox-a , PS3 albo zarzucili zdjęcia . Porażka :!:Naprawdę szkoda wzroku:idea:

Gram i oglądam 50" w umierającej technologii PDP wykonane przez słabą firmę na P z odległości od 1.5 do 2.5m. Widocznie mam bardzo słaby wzrok bo nie mam powodów do narzekania. I może zrzuciłbym to na utratę wzroku spowodowaną wspomnianym tu długotrwałym użytkowaniem tej archaicznej technologii ale to chyba raczej kwestia genów bo obecne w domu młode pokolenie też uważa, że nasze pozostałe TV czyli dwa wykonane w ultranowoczesnej technologii ciekłego kryształu odbiorniki nie są dla starego gazowego telewizora żadną konkurencją i najlepiej sprawdzają się jako sypialniane usypiacze a nie urządzenia do cieszenia zmysłów grami i filmami. ;)
 

luc77

New member
Gram i oglądam 50" w umierającej technologii PDP wykonane przez słabą firmę na P z odległości od 1.5 do 2.5m. Widocznie mam bardzo słaby wzrok bo nie mam powodów do narzekania. I może zrzuciłbym to na utratę wzroku spowodowaną wspomnianym tu długotrwałym użytkowaniem tej archaicznej technologii ale to chyba raczej kwestia genów bo obecne w domu młode pokolenie też uważa, że nasze pozostałe TV czyli dwa wykonane w ultranowoczesnej technologii ciekłego kryształu odbiorniki nie są dla starego gazowego telewizora żadną konkurencją i najlepiej sprawdzają się jako sypialniane usypiacze a nie urządzenia do cieszenia zmysłów grami i filmami. ;)

Przecież pisałem wcześniej że nie każdemu migotanie przeszkadza:idea:W neoplasmach jest ono niestety większe w związku z zastosowaniem nowego fosforu. Nie twierdzę że PDP to umierający gatunek:idea: Kupiłem Panasa GT30 i niestety musiałem go oddać ze względu na właśnie wyjątkowo dla mnie uciążliwe migotanie zwłaszcza na konsoli czy PC.Uzywam obecnie do tych celów edge LED Philipsa 7606 i jestem w końcu bardzo zadowolony:smile:
 

ipsz

New member
Kupiłem Panasa GT30 i niestety musiałem go oddać ze względu na właśnie wyjątkowo dla mnie uciążliwe migotanie zwłaszcza na konsoli czy PC.

Muszę się raz jeszcze przyjrzeć bo o ile dobrze pamiętam migotanie PV8, PY80 i G20 to w V20 zupełnie nie zwracam na to uwagi. A już niedługo czas mu sprawić zmiennika. ;)
 

KrolRybak

New member
Witam wszystkich,

Wybaczcie, że pytam zamiast czerpać z tematu, ale ostatnie strony to zwykle przepychanki, wcześniej na pytania o TV do warunków podobnych do moich nie padła żadna odpowiedź.

Teraz do meritum. Szukam telewizora, którego będę głównie używać do PS3, czasem jakiś film (proporcja, powiedzmy, 60-40). Żadne bajery typu internet czy oglądanie zdjęć nie są mi potrzebne.
Pokój jest dość jasny, ale słońce bezpośrednio na ekran padać nie będzie.
Z miejsca siedzenia do TV jest jakieś 1,5-2 m. Metrażu całego pokoju nie podam, bo po prostu nie wiem, ale szału nie ma :)
Teraz tylko specyfikacje graniczne. Na pewno nie mogę dać więcej niż 2100-2200, ale po prawdzie to bardzo nadszarpnie mój budżet i wolałbym zejść poniżej tej granicy. Przy takiej cenie pewnie nie ma co się o to martwić, ale napiszę mimo to- TV max. może mieć 42". Większy całkowicie zdominuje mi pokój, a do tego dość często się przeprowadzam i taszczenie większych maszyn to koszmar.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 

Singularity

New member
@krolrybak,

minimum to 40" (42") przy tej odległości do komfortowego grania na PS3.

Usługi webowe są już w większości tv więc raczej nie ominiesz tego (możesz nie używać).

Moje propozycje:

tv z 3D (tylko 1 bo 2200 na ceneo tylko 1 ma 42", reszta 32"): PANASONIC TX-P42UT30 - Ceneo.pl

bez 3d:
1) LCD (CCFL podświetlenie): Sony KDL-40CX520 od 1829 pokazuje ceneo więc wydasz mniej niż zakładasz.

2) LED TV:
samsung:
Samsung UE40D5003 - Ceneo.pl
SAMSUNG UE40D5500 - Ceneo.pl

sony:
EX520: Sony KDL40EX520 - Ceneo.pl

najbardziej przyszłościowy to ten z 3D czyli nr1.
Bez 3d to wybór zależy w sumie tylko od cienie, poczytaj na forum opinie o każdym z tych tv i wybierz coś cobie.
 

Yudus

New member
Ok może zaczne tak budżet 3500 tysia.
Tv tylko do Ps3
Granie głównie w gran turismo 5 , nfs shift, fifa 12
Tv ma mieć 3d
Myślałem nad Panasem 46st30e bądź lg 47lw4500 no chyba ze macie inne propozycje:)
 

arreat

New member
Witam,
Mam już mętlik w głowie przeczytałem prawie cały wątek jedni sa za plazma drudzy za lcd sam juz nie wiem.jedni mowia o wypalniu drudzy mowia ze nie ma tego efektu wiec wkoncu jak to jest?
Liczę na jakąs porade bo ps3 stoi nie odpalony z powodu braku tv...

Wymiary pokoju: 4x6m
Oswietlenie nie gra roli bo rolety załatwią sprawe
Odległosc od tv tez jest bez znaczenia bo ustawie tak jak bedzie wygodnie no i ma stać nie wisieć.
Mam troche ograniczony fundusz poniewaz moge przeznaczyc na to ok 2200
oczywiscie tv ma służyc do cyfry+ i ps3 z 80% przewaga konsoli
proszę o podanie jakis konkretnych modeli... tylko prosze nie podawac mi samsungów bo jestem uprzedzony do tej firmy.

Masta zaproponowal PANASONIC TX- p50c3
Witam ponownie przepraszam że odswieżam swoj post ale po tym jak napisalem ostatnim razem musialem wyjechac na 2 miesiace... i kupno tv przesunęło się troche w czasie.... moje pytanie jest takie czy mam brac to co ww czy po nowym roku pojawiły sie jakies nowe "hity" ?
 

rvr

New member
Czesc
Szukam tv do ps3 do 1500 zl
Odleglosc od wzroku do telewizora bedzie wynosila 2 m
Ilu calowy wiec polecacie? I jaki model?
Z gory dzieki za odpowiedzi
 

rvr

New member
A moglbys mi napisac jakie sa najbardziej istotne parametry dotyczace jakosci telewizorow w grach na ps3? Albo podac link do jakiegos artykulu opisujacego te parametry? Bo ja niestety kompletnie sie na tym nie znam.
Pozdrowienia
 

ceerha

New member
Witam, mam zamiar zakupic telewizorek ktory miedyz innymi bedzie mi sluzyl do grania na PS3. Niestety dysponuje ograniczonym budzetem (1300-1500zl). Szperając troche w internecie znalazlem dwa modele ktore by mnie interesowaly, chodzi mi o:
-LG 32LK430
-Samsung LE 32 D 550

Mogłby mi ktoś doradzic który z nich lepiej bedize nadawal się do gry, ewentualnie polecic cos ciekawszego w podobnym przedziale cenowym? Z góry dziekuje ;)
 
Do góry