Jaki sub na 30 m2 do pionka 921+jamo 606

jimi2481

New member
Witam wszystkich. Mam problem z dopasowaniem suba do zestawu który nabyłem miesiąc temu (pionek 921 + jamo 606) muza i kino po 50% na suba mesle wydac jakies 700. Pomieszczenie jakies 30 m2. Poradźcie coś:?:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sub Jamo 250 i będzie bardzo dobrze.
Co do ceny to pytaj Blackninja na PW - może się zmieści.
 

RavenFHD

New member
Jimi brakuje Ci basu w tych kolumnach? Gdyz wlasnie sie do nich przymierzam i myslalem, ze te glosniki niskotonowe dadza rade mnie zadowolic, poniewaz lubie duzo basu ;)
 

zieli7

New member
potrzebuje porady mam denona AVR 2311 chce kupić te kolumny Monitor Audio BX6 i do tego ten subwoofer Monitor Audio Radius 360HD co o tym sądzicie? może wybrać coś innego, choc co do kolumn jestem pewien tylko nie wiem co z subwooferem.:?:
 

ciuset

New member
Podpinam się do tematu.
Jaki kupić rozsądnie sub do zestawu JAMO S606 HCS3 + Amplituner Denon AVR-X500 ?
Pomieszczenie ok 30 m2
Kino - 80%, Muzyka 20%
Budżet 550 -1000 zł
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Co do cen to pisz do Blackninja, a pewnie bedzie sporo taniej niz np. allegro. Jeśli chodzi o moc, to inaczej to wygląda w przypadku subów zamkniętych i BR. Suby zamknięte żeby w kinie zagraly porównywalnie z BR muszą być mocniejsze, za to odwdzięczą się większą kontrolą oraz bardziej dynamicznym i punktowym basem w stereo. Nie zapominaj że masz 30mkw, a to już spory salon.
 

Rafal7

Banned
Podpinam się do tematu.
Jaki kupić rozsądnie sub do zestawu JAMO S606 HCS3 + Amplituner Denon AVR-X500 ?
Pomieszczenie ok 30 m2
Kino - 80%, Muzyka 20%
Budżet 550 -1000 zł

Zamiast kupować suba za 1000 zł, to trzeba było ten 1000 dołożyć do amplitunera.:roll:
A suba kupić później.

Jamo sub 360 lub zamknięty - 660.
Kolega ma racje, minimum to Sub 360 lub Jbl E150P/ES150P
 
Ostatnia edycja:

ciuset

New member
Co do suba myślałem o jamo 260 ale ten Jbl E150P/ES150P też biorę pod uwagę.
Co do ampli to powinien dać radę nie potrzebuje zbędnych bajerów.
 
Do góry