Jaki Full LED?

pierotez

New member
Witam, Chcę kupić LCD 32".
Co w tej chwili mogę kupić w techn. full LED. Sharp 32LE700 byłby idealny (test) ale chyba już niedostępny. Który z Sharpów ma matryce z japońskiej fabryki, podświetlanie full, dobre kolorki i dobre kąty? Czy LE705 nie jest gorszy?
Może inne marki, Panasonic G, Samki/LG?
Pozdrawiam, Piotr.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Z dostępnych to Philips 32 PFL 9705, ale tani nie będzie. Z większych będzie kilka modeli. Z małych full led to praktycznie tylko to.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobre kąty to rzeczywiście telewizor Panasonic 32G 20 bo ma matrycę IPS Alpha. ALe brak będzie czerni w telewizorze.
Najlepsze w tych warunkach to :
Sony 32 Ex 500
Toshiba 32 SL 738
Samsung 32 C650
 

pierotez

New member
Dzięki Wielkie Kiki, właśnie o zakres 1,5-1,8 najbardziej mi chodziło ale bałem się zaproponować :)
Jeszcze raz zmierzyłem pokój: odległość od regału tv do siedzenia na kanapie równe 2m, tv znajduje się na przeciwko siedziska z jednego końca kanapy, kanapa 2,2m a więc jakiś tam kont będzie po drugim jej końcu. Boczne duże okno lubi czasami dawać po ekranie.
Ciekawe czy robią jeszcze ala matowe matryce?
Kiki czerń i jakość kolorków faktycznie najważniejsza. Ew. wifi net i kodek h.264 ale to ewentualnie.
 

pierotez

New member
Panowie co jest z tym sonym bo właśnie wstrzymałem zakupy? Naprawde tak mieszają z matrycami że można różnie trafić? Czy jest jeszcze szansa na matryce ipv w 32-ce ex500. Ten tv chciałem kupić dla super obrazu i całkiem akceptowalne konty.
 

pierotez

New member
wierz lub nie - możesz brać z zamkniętymi oczami ten model.
Dzięki kiki jesteś wielki.
Po wielu tematach w necie miałem mieszane uczucia. Soniak już w domu i same pozytywne odczucia. Kąty OK. obraz też, dźwięk OK. strojenie błyskawiczne, menu i przełączanie kanałów ujdzie z tłokiem, rmvb i część divxów nie czyta ale zawsze po kablu można. Skalowanie obrazu przy filmach z zewnątrz troche wkurza.
Po za tym jest OK. W matrycy ala mat prawie nic się nie odbija - bajka.
A, w Saturnie 1870zeta.
 

pandrozdz

New member
Podbijam, żeby nie dublować, wydaje mi się że chodzi mi o dokładnie to samo co koledze założycielowi - FullLED i najchętniej matryca mat, z tym że wolałbym większą przekątną 37" - 40" i do 2500zł. Ewentualnie jeśli istnieje jakiś droższy model żyleta to limit rośnie do 3000zł.

Z góry dzięki!
 

pierotez

New member
Jako że przespalem trochę czasu a salon się zdeka powiększył odświeżę temat.
I od razu konkretny model. Czy 47 calowa Toshiba z tylnym podswietlaniem polecana przez Kikiego będzie optymalnum wyborem? Salonik z kuchnią 30m2, cała jedna sciana widna, słoneczko popołudniowe. Priorytetem kołodki, kąty, hd. Tv mniej ważne. Wifi dysk net to już chyba wszystkie mają. Co myślicie o tym modelu. Na innym forum bez plazmy ani rusz - że na oko kierować można, że programy tv super i takie tam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na dużą powierzchnię to możesz brać nawet 55". Ale podaj proszę jakie masz teraz warunki ?
 
Do góry