mariuszaerox
New member
Witam, chciałem Was zapytać jaki film warto oglądnąć w 3D, chodzi mi o to żeby były ciekawe efekty Jakie możecie polecić ?
Ja byłem jednym z większych fanów 3D na naszym forum i.... poddałem się. Kastracja jakości obrazu jest ogromna.
Pamiętam Twoje ekscytacje
Też miałem swojego czasu zajawke na 3D, dziś nie trawie i omijam z daleka. Nie w takim wydaniu. Jeszcze dużo wody upłynie zanim będziemy mieć 3d z prawdziwego zdarzenia, a najlepiej wspominam "Żólwika Sammy" i scenę z wężem.
Avatar nagrany świetnie, natomiast mogę polecić ci film o oceanicznym życiu ''WSPANIAŁY OCEAN W 3D'' Film krótki bo 49 minut, bez pasów 1.78:1. Efekty są genialne, piorunujące. Podczas oglądania wspaniałe kolory rafy koralowej, trójwymiarowa głębia oceanu po prostu nie do opisania, masz wrażenie że ryby dosłownie wypływają ci na środek pokoju. Takie filmy decydują o tym że wymieniamy telewizory na większe. Gorąco polecam.
A ze zwykłych filmów bez 3d co możecie polecić do 8 gb ?