jaki Dysk Zewnetrzy USB/Ethernet do PS3

janoos

New member
A istnieją :)

Ściągnąłem sampla full hd i jednak obraz się rwie poprzez wifi - są zatrzymania obrazu i dźwięku co sek może dwie, hd odtwarza w porządku. Nie mogę przeciągnąć kabelka do sieci bo w zasadzie i po co, więc odtwarzanie plików full hd pozostaje po usb. Sprawdzałem już i z tego dysku pięknie gra.

Pozdrawiam

PS. Nie wiem dlaczego nie mogę edytować swoich postów.
PS2. Pozostaje jeszcze "tylko" zakup kd :)
 

MMrozo

New member
Jeszcze jedno w kwestii obudowy, pliki tam zapisane można udostępniać przez internet. Ostatnio w pracy potrzebowałem informacji prywatnych, które są na dysku sieciowym więc się przydało. Jak ma się rodzinę daleko można udostępnić foldery np. ze zdjęciami dla rożnych kont (jest login i hasło). Dostęp przez www. Tego typu urządzenia na pewno nie są optymalne dla każdego, jest to jedna z wielu możliwości, a każdy sam wybierze co mu pasuje. Mnie odpowiada wygoda :smile:, przeszkadzała cena, która i tak jest jedną z niższych jak na tego typu urządzenie.
 

sobolew

New member
nie wiem czy ktos juz wspomnial o tym wczesniej, ale jakby cos to urzadzenia iomega posiadaja DLNA. np storcenter ix2 lub tansze home media.

ciekawa opcja beda tez kieszenie + dyski SSD (flash), szkoda ze sa jeszcze takie drogie :(
 
Ostatnia edycja:

szczuro

New member
to ja dorzuce pare groszy do tematu PONIEWAZ obecnie jestem na etapie tworzenia domowego "WIFI"
cala historia zaczela sie od routera ASUS WL-500W nawet go zamowilem :) ale czym bardziej zaczalem sie rozgladac to ASUS okazala sie do dupy jezeli chodzi o podlaczanie dysku pod USB /glownie transfery /oraz problemy z usb printserwerem oraz wbudowanym pseudo Bittorrentem

przewertowalem wszystkie mozliwe dostepne urzadzenia NAS ktore udalo mi sie znalezc lub pseudoNAS np WELLAND ME-747AN-S w cenie do ok 800 zl bez HDD

nie rozpisujac sie za bardzo to 2 sensnowne rozwiazania w umiarkowanej cenie oraz o bardzo dobrej wydajnosci w stosunku do duzo drozszych urzadzen firmy QNAP to wspomniany NAS200 by LINKSYS w koncu to CISCO lub mniej renomowana firma aczkolwiek bardzo znana czyli RAIDSONIC ze swoim IB-NAS4220-B i w tym modelu mamy dodatkowo obsluge drukarek przez usb oraz wszystkie inne bajery typu BITorrent

jezeli ktos ma jakies pytania to smialo bo pare nocy spedzilem na lekturze w tym temacie

moja docelowa konfiguracja/przez ostatnie dni zmieniala sie wielokrotnie
poki co to bedzie:
wspomniany IB-NAS4220-B + router wifi draft n LINKSYS lub BELKIN + jakis NMT podpiety kablem do routerka bo jak wiadomo po WIFI full 1080 nie pojdzie plynnie oraz NMT maja ograniczenia jak dobrze pamietam do 20 Mbit po WIFI

wydaje mi sie to dosyc sensowna konfiguracja w umiarkowanej cenie i napewno lepszym o dwa nieba i tanszym rozwiazaniem niz jakis DUNE za 3k chociaz to zadne porownanie :) bo dune poza wygladem moze sie schowac

acha jest jeszcze cos takiego z d-link DNS-323/2 dyski/ lub 313 /1 dysk/ ale maja jeden kanal PCI na ktorym chodza dyski i sieciowka
 
Ostatnia edycja:
Do góry