Jaka plazma 50 cali ?

Adrian85

New member
Bez reklam
g20 nie wystarczy? nie zrozum mnie źle - chciałbym kupić najlepszy sprzęt, ale V20 jest tu o 300funtów droższy od g20, a w sumie o 500 od LG PK990... to prawie 2,5 kafla ! :(
No skoro tam są takie różnice,to ja....przepraszam!Jeśli byś miał częściej oglądać to wtedy Lg,ale konsola 50g20.
 

arti.sa

New member
Podepnę się pod wątek.
1.Który lepiej poradzi sobie ze skalowaniem SD 50x20 czy 50PK550?
2. Czy są jakieś istotne róznice pomiędzy 50PK350 a 50PK550 poza multimediami?

Mam tek kilka kanałów HD ale w większości oglądamy SD być może maluch niedługo podepnie czasami kompa ..... i dylemat. Bajery dlna, lan, wifi zbędne.
Doradzicie coś?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Podepnę się pod wątek.
1.Który lepiej poradzi sobie ze skalowaniem SD 50x20 czy 50PK550?
2. Czy są jakieś istotne róznice pomiędzy 50PK350 a 50PK550 poza multimediami?

Mam tek kilka kanałów HD ale w większości oglądamy SD być może maluch niedługo podepnie czasami kompa ..... i dylemat. Bajery dlna, lan, wifi zbędne.
Doradzicie coś?
Podaj główne żródło sygnału,warunki itp.
 

arti.sa

New member
Cyfra + hd, warunki ... hym przydał by się 60" ale 50 też da radę (cena), salon mało naświetlony. Oglądanie zredukuje się do 3,4-4m. budżet do 3000 ale wolałbym taniej. Panas trochę archaiczny... Może pk350?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Oba nie posiadają filtrów,więc lustro jest takie samo.Jeśli nie boisz się lg,to na pewno będziesz zadowolony z jakości obrazu,jeśli częściej masz zamiar korzystać z konsoli to panas.JA stawiam na PK550.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Porównywałem kiedyś Le40C650 i plazme 50C530. Oba miałem przez jakiś czas w pokoju. LCD wymięka przy meczach i SD, skalowanie naprawde dużo słabsze od plazmy, a piłka nożna szczegolnie ta w SD to katorga dla oczu. Poza tym ten LCD miał fajne kolory i czerń też nie była jakas tragiczna.Nie było widać jakieś przepaści. Obraz w HD na obu wyglądał bardzo dobrze.
Ale musze zaznaczyć że obu tv nigdy nie miałem obok siebie tylko jeden po drugim. C650ciągle uzytkuje rodzinka i nie narzekają, no może czasem na jakość obrazu w SD.

I jeszcze jedno mi sie przypomniało odnosnie tego LCDka, nie moglem i nie moge ustawić dobrze kolorów żeby twarze w zbliżeniu były naturalne, wszyscy ludzie wyglądają jak jakies ufo ale może z jakimś przyrządem dałoby radę. Zawsze jak jestem u rodzinki i widze jakies wiadomości na tym LCD i prezenterów z bliska to biore pilot i probuje to "naprawić" ale nie daje rady.
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
Podepnę się pod wątek.
1.Który lepiej poradzi sobie ze skalowaniem SD 50x20 czy 50PK550?
2. Czy są jakieś istotne róznice pomiędzy 50PK350 a 50PK550 poza multimediami?

Mam tek kilka kanałów HD ale w większości oglądamy SD być może maluch niedługo podepnie czasami kompa ..... i dylemat. Bajery dlna, lan, wifi zbędne.
Doradzicie coś?
350 nie odtwarza filmów, 550 tak
skalowanie to duży plus dla Panasonica, sam sobie dopasowuje bardzo dobrze proporcje prawie każdego kanału, LG tu niestety wypada słabo, najczęściej samemu trzeba ustawiać
LG obrazem nie ustępuje no i jest full hd, ale jeśli 90% tv to na dłuższą metę ten niemal brak skalowania może być upierdliwy
 

arti.sa

New member
Hym PK550 raczej odpadnie cena jakaś strasznie kosmiczna się zrobiła jak również yeti łatwiej można zobaczyć bo niedługo hellowen ;).

To w czym ustępuje PK350 do 550?
Gdyby nie design panasonica x20 to bym się nie zastanawiał ale sokoro PK350 zbliżony jest możliwościami i radzi sobie ze skalowaniem i do tego jest fhd to chyba panasonica przewyższa i wygląda nowocześnie?
 

don111

Banned
350 ma usb ale czyta tylko jpg i mp3
Adrian85 ma PK950 a to trochę inna bajka pod względem elektroniki i możliwości, ja się bawiłem modelem PJ350 i tam skalowanie wypada słabo, Panas praktycznie bezbłędnie ustawia odpowiednie zoomy a tutaj na większości kanałów pozostają pasy
możliwe że PK radzą sobie z tym lepiej od PJ ale to by trzeba potwierdzić
 

miro78

New member
Witam wszystkich użytkowników tego forum. Zarejestrowałem się dopiero dzisiaj, ale śledzę Wasze forum już od dawna. Podepnę się pod ten wątek bo w sumie mam podobny problem. Zastanawiam się właśnie nad zakupem nowego TV. Wiem już, że na 100% plazma, Tylko mam mętlik co do modelu - chciałbym nie wydać więcej niż ok. 3,5 tys. mam na uwadze LG PK550 i panasa 50S20.
Doradźcie co wybrać. Dodam tylko, że oglądam 75% telewizja (cyfrowy polsat głownie SD kilka kanałów będzie HD) i 25% DVD (póki co bo planuję oczywiście Blue Ray). Komputera ani konsol nie planuję podpinać do TV. Pokój raczej nasłoneczniony (oglądam głównie wieczorem), odległość od TV 3m siedzę na wprost.
Od niedawna oba te TV 50" można kupić za około 3,2 tys., więc cena wydaje się OK.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 

arti.sa

New member
Nie ma w okolicy tego modelu. Więc może ktoś się znajdzie kto go posiada lub testował lub ma możliwość go potestowania. Panasa widziałem wszystko ok tylko design nie pasuje do nowoczesnego wnętrza....
 
Do góry