Jaką platforme cyfrową wziąc ?

dedal

New member
troche droga ta nasza cyfra

Cyfra jest droga, pakiet full 150 zeta, teraz dali podwyzke, a kanalow w HD jak na zlosc malo, a za kolejne bedzie trza doplacic.
 

wilczur

New member
Cyfra podrozala

Cyfra podrozala, ale oferta niby sie rozwija, teraz czekam na HBO HD, co bedzie dalej zobaczymy. Pakiety mozna modyfikowac, tyle ze za kazdy trza dodatkowo placic, a cyfra ostatnio cos za duzo kombinuje.
 

trzpilr

New member
W Cyfrze zawsze pozostaje opcja "delikatnej" modyfikacji kary i w najtańszym pakiecie można mieć pełną opcję, ale ja tylko o takiej opcji słyszałem ;)
 

Kostka82

New member
Jeśli chodzi o cenę to wiem że właśnie Cyfra podniosła cenę, jestem jej abonentem...ja nie korzystam z tv hd, więc to mnie dość mało obchodzi, natomiast właśnie ta cena mnie zaczyna dobijać!
 

dedal

New member
Modyfikacje

tyle, że ja nie potrafię zrobić modyfikacji i jak za coś się płaci to człowiek ma prawo chyba czegoś wymagać, a zaczyna wyglądać tak, że Cyfra ma gdzieś swoich stałych klientów i daje podwyżki, nowe kanały dodatkowo płatne, jeszcze trochę i będziemy rpacować by opłacić telewizję. a przecież tak samo było na początku z telefonami komórkowymi, ale skzoda tyle czasu czekać na tańsze oferty.
 

Lech

New member
Bez reklam
dedal napisał:
Cyfra jest droga, pakiet full 150 zeta, teraz dali podwyzke, a kanalow w HD jak na zlosc malo, a za kolejne bedzie trza doplacic.

Nie przesadzaj z tą drożyzną, ponieważ masz wybór oferty a co za tym idzie wysokości opłat. Nawiasem mówiąc pełny zestaw Nki kosztuje 130PLN miesięcznie, a CP 88PLN. Tylko jest mały niuans w tym porównaniu oprócz ceny ważna jest również treść.
 

dedal

New member
No pewnie, że mam wybór

Tylko, że ten wybór i tak ma się nijak do tego co bym chciał, bo zawsze muszą porozdzielać kanały, które są ciekawe w kilka pakietów, byś wziął więcej kanałów. A oni sobie tylko kieszeń napełniają. Jestem ciekaw kiedy pojawi się kolejna Platforma, może wtedy pójdą po rozum do głowy i obniżą ceny a nie podniosą.
 

wilczur

New member
Zadowolić każdego się nie da

Trzeba zmodyfikować sobie pakiety, albo zrezygnować z pewnych rzeczy, albo z całej platformy i iść spróbować innej. Może później na powrót będzie jakaś premia. Bo tak to Cyfra sobie dołki pod sobą kopie, macie już HBO HD?? Bo mówili, że ma być w maju??
 

Kostka82

New member
ale weźmy np pod uwagę to (czytałam w innym wątku) że nie wszystkie kanały są oglądane, dla mnie opcjonalnym wyjściem byłoby, gdyby można było sobie samemu wybierać programy, które chce się oglądać. Np. z pakietu muzyka można wybrać do pakietu "blablabla" 2 programy, z innego pakietu np. bajki- 4 kanały!a nie pchać ludziom na siłę!
 

dedal

New member
Każdy lubi co innego

Nie twierdzę, że są nie wiadomo jak drodzy, ale biorąc pod uwagę ich ofertę, ich zachowanie się, ich obiecanki i w sposób jaki załatwiają sprawy - to mnie się nie chce z nimi gadać. Poza tym N-ka też ma pakiety zniżkowe i oferuje też rabaciki i to większe niż Cyferka i mają zawsze coś nowego.
 

wilczur

New member
Cyfra z problemami

Dzisiaj dopiero się pojawił HBO i z niezłym opóźnieniem - tylko pół miesiąca. Zresztą co tu dużo gadać przestali dbać o klienta, dopiero gdy się pisze pismo to się tobą zajmą, i to jeszcze z łaską.
 

jacek76

New member
Witam,

odnośnie porównania n i c+ - dwa tygonie temu upłynął mój 3 miesięczny termin wypowiedzenia w c+, za którą płaciłem ponad 2 lata około 150pln/miesiąc (z kanałami HD).
Przed upływem okresu wyp. kontaktowałem się w sprawe przedłużenia oferty, ale rabat na 6-mcy w wysokości 25% pakietu podstawowego do mnie nie przemawiał.
Zamówiłem n tv przez infolinie i za dwa dni kurier przywiózł nboxa, którego aktywowano w ciągu godziny-na prawde jak dla mnie obsługa najwyższej jakości.
W n mają teraz fajne promocje, płacę 48pln/miesiąc i przez 2 m-ce mam hbo+cinemax gratis - róznica cenowa pomiędzy n a c+ to przepaść.
Jest tylko jedno ale - wydaje mi się, że jakość kanałów sd w n tv jest niższej (nawet znacznie niższej) jakości niż w c+.
Jeżeli ktoś może porównać sygnały obu platform to proszę o ewentualne sprostowanie.
Odn. róznicy w cenie (abstrahując od różnic w ofercie programowej) pomiędzy n a c+ płacę w skali roku o ok. 1200pln mniej - tr to jest.
Nie jestem pracownikiem n tv i wyrażam tylko swoje zdanie - a poza różnicą jakości SD - jeżeli taka jest, jestem zadowolony ze zmiany
Pzdr
 
Ostatnia edycja:

Kostka82

New member
Jacek a możesz coś więcej napisać na temat pakietu jaki masz w N-ce?głównie chodzi mi o programy typu National Geografics i bajki:)
 

KKuba

New member
Bez reklam
Ostrożnie z tym wyborem. Pamiętajcie, że zwłaszcza biały nbox to szmelc przy, którym Samsung Polsatu to zaawansowane cudo. Przypominam, że cudo "n" nie potrafi równocześnie dawać sygnału SD i HD na wyjścia, co praktycznie umiemożliwia dopięcia nagrywarek DVD. Nad funkcjonalnością przezornie zamilknę... Jeśli juz to recorder, ale pamiętajmy o wymaganiach technicznych - MUSZĄ być dwa kable. Ale z drugiej strony dostaniemy: Discovery HD, Baby TV, Filmbox HD... I VOD - choć to ostatnie jest totalnie drogie.
Polsat. Samsung to chyba najlepszy z dekoderów HD oferowanych przez platformy. Do tego pakiet familijny Polsatu jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o stosunek jakosci do ceny. A treść. Zależy kto co ogląda. Żeby pogłębić zamieszanie, to najlepszy obcenie kanał dla mniejszych dzieci czy CBeebies jest na wyłacznosć w ... Polsacie. Zresztą 3 pozostałe kanały BBC też są tylko na wyłączność w Polsacie. A i jeszcze np. Zone Europa, E! i ... Polsat. Tak... Za to to oferta HD w Polsacie na razie nie istnieje, ale to się zmienia... Odsyłam do innych wątków.
Cyfra. Przewaga Cyfry to Canal+, ale filmowo ten kanał jest taki sobie. Sam po roku oglądania podziękowałem za obie wersje SD i HD. A żeby było śmiesznie HBO najtańsze i najlepszej jakości jest w ... Polsacie (nie mówie o wersji HD). Sport to już co innego - tu Cyfra ma najwięcej do powiedzenia. Do tego Cyfra ma jednak asa w rękawie czyli NG HD na wyłączność. Dla tego kanału warto trzymać Cyfrę zagryzając zęby, że tak drogo. No i Mini-Mini, a teraz jescze Eurosport HD. Tylko te żenujące oferty dla stałych abonentów. :( I Boomerangu nie ma, to duży cios dla dzieci. ...

I bądź tu człowieku mądry. :)
 
Ostatnia edycja:

jacek76

New member
Kostka82 napisał:
Jacek a możesz coś więcej napisać na temat pakietu jaki masz w N-ce?głównie chodzi mi o programy typu National Geografics i bajki:)

Witam,

wziąłem pakiet promocyjny "najlepsze filmy" za 48pln (5 pakietów w cenie przez pół roku i 2 m-ce HBO+cinemax gratis, umowa na 12-m-cy przez infolinię)- opis promocji na stronie www n-ki.
Przeczytaj o pakietach i promocjach - odn. bajek nie mam pojęcia-jeszcze mnie to nie dotyczy.
Co do n boxa - pewnie że recorder jest lepszy jak napisał wyżej kolega, ale nie interesuje mnie opłata za vod 40 pln więc na razie odpuściłem-tym bardziej, że nic nie nagrywam.
Jeżeli okazałoby się, że jakość kanałów na recorderze jest lepsza to może zmienię i dopłacę.
Canal+ kiedyś mi się podobał, a teraz już znudził i póki co jestem zadowolony z kanałów filmowych n-ki.
Wybór trudny, ja zmieniłem platformę bo miałem dosyć cyfry, a w przyszłym roku będę się pewnie znowu zastanawiał co wybrać

Pzdr
 

Kostka82

New member
Dzięki Jacku, ale widać i tak muszę znaleźć dłuższą chwilę żeby poczytać na ten temat!
ehhh fajnie masz skoro jeszcze Cię to nie czeka, na szczęście moje dzieciaki już są na tyle duże, że nie trzeba wokół nich ciągle latać:)
 

bluray

Banned
Jestem opłacany przez POLSAT.
Mam 15 zł za każdy post.
Więc bież POLSAT.
[1] To jedyny SAT z grupą programów: POLSAT.
Tam też piłeczka kopana EURO 2008.
Tam też jedynie F-1; KUBICA.
Tam też jedynie nie ma politycznej walki.
Seriale: topowe: Daleko od noszy, Graczykowie itp. ....
Sam wybierz.
 

dedal

New member
szkoda słów

Cyfra podniosła cenę, ofertę też, bo za HBO zapłacimy albo 6 albo 9 złotych. Normalnie kpiny z ludzi
 
Do góry