Jaką platforme cyfrową wziąc ?

wilczur

New member
Cyfra tak tania nie jest i raczej nie będzie, i pewno nie stanieje, tylko pójdzie w górę. Zresztą jak tak się zachowują to już nic mnie z ich strony nie zdziwi. Podwyżka, dopłaty, informacje niejasne i niepełne, wszystko to chyba nowy styl Cyfry.
 

dedal

New member
Drogie nei znaczy dobre, a już Cyfra aż tak dobra nie ejst, zresztą pokazali co potrafią w przeciągu tych kilku tygodni. Mogliby zrobić promocje na dłuższy okres, a nie żeby płacić więcej i jeszcze czekać.
 

acton777

New member
Bez reklam
bluray napisał:
Jestem opłacany przez POLSAT.
Mam 15 zł za każdy post.
Więc bież POLSAT.
[1] To jedyny SAT z grupą programów: POLSAT.
Tam też piłeczka kopana EURO 2008.
Tam też jedynie F-1; KUBICA.
Tam też jedynie nie ma politycznej walki.
Seriale: topowe: Daleko od noszy, Graczykowie itp. ....
Sam wybierz.
bluray :krol: ;)
A tak powaznie to powtórzę to co napisałem juz w jednym poście ( to chyba w ich\jego imieniu pisałeś ;) ) :

wilczur vel dedal daj juz sobie spokój z tym Czarnym PR.
Nie uczyli na szkoleniu, ze nie wolno być nachalnym, bo to odstraszy potencjalnego klienta :confused: Wracaj do swojego kochanego ITI, z jego badziewną ofertą programową (oprócz LM LIVE, reszta to nędza) i od***l się od poządnej firmy C+ :razz:
 

Lech

New member
Bez reklam
acton777 napisał:
Nie uczyli na szkoleniu, ze nie wolno być nachalnym, bo to odstraszy potencjalnego klienta :confused: Wracaj do swojego kochanego ITI, z jego badziewną ofertą programową (oprócz LM LIVE, reszta to nędza) i od***l się od poządnej firmy C+ :razz:

Chociaż staram się być demokratą w osądach, to w tym przypadku popieram Twój wniosek - gościu aż kipi w propagandowym amoku !!!!!!!
 

sleza

New member
Tylko Cyfra

Jest najdroższa ale nie ma konkurencji,polsat i N są na jednakowym poziomie do Cyfry nie można ich porównywać .Ci co ich nie stać na Cyfrę biadolą i zachwalają te nędzne platformy jak N czy Polsat ale jak by mieli za darmoche na rok wybrać jednego z cyfrowych operatorów to na 100% wybrali by Cyfrę+.Wiem co piszę bo sam mam wszystkie platformy.pozdrawiam
 

rafiboss

New member
sleza napisał:
Jest najdroższa ale nie ma konkurencji,polsat i N są na jednakowym poziomie do Cyfry nie można ich porównywać .Ci co ich nie stać na Cyfrę biadolą i zachwalają te nędzne platformy jak N czy Polsat ale jak by mieli za darmoche na rok wybrać jednego z cyfrowych operatorów to na 100% wybrali by Cyfrę+.Wiem co piszę bo sam mam wszystkie platformy.pozdrawiam

Ja widziałem ofertę polsatu i mam n-kę. Muszę powiedzieć że oferta n-ki jest NĘDZNA i bardzo droga nawet w porównaniu do Cyfry + czy Polsatu!
Mam N box rekorder i akurat to jest jedyna rzecz która cieszy bo fajny jest.
Oferta za 48 zł to 3 pakiety (podstawowy i np hity filmowe + kultura)
Nie ma np tvn style, nie ma tvn turbo czy disney chanell !
Przecież w pakiecie Cyfry plus te kanały są za 60 zł bez promocji wszystkie ! a nawet wiecej alle kina i halmark oraz National Geographic !
Uważam że dopasowanie kanałów jest na nędznym poziomie i te kanały nie powinny byc w pakietach dodatkowych zwłaszcza tvn turbo czy tvn style !
Porównując cenowo Cyfra + ma dużo lepszą i bogatszą ofertę
Zmieniam właśnie n-kę na Cyfrę !
Chciałbym tuner z HDD i HD i nie wiem czy ten Philipsa PVR jest ok z ich oferty?
Możecie jakiś polecić za jakieś rozsądne pieniądze?
 

Dig Dug

New member
rafiboss - co ty wypisujesz ??

Za 48 zl masz w n-ce podstawowy informacyjny a w tym TVN HD i TVN24 HD + 3 pakiety:
- kultura i masz discovery HD + inne
- sport i masz nSport HD, Eurosport HD, TVN Turbo i inne
- style, muzyka i masz MTV HD, TVN Style i inne

Jak chcesz te swoje Hity Filmowe, to fakt musisz zrezygnowac z ktoregos, by nadal miec 48 zl.
Ale biorac Cyfre + nie masz wogole kanałów HD, zadnego. Bo TVN daje HD tylko na n-ce. Do tego nie masz tunera HD czyli HDMI, bo musisz wziac pakiet HD, zeby moc dostac tuner HD. Poza tym placisz za wynajem sprzetu.

Wg. mnie n-ka jest najlepszym wyborem poki co. I wezme znowu N-ke, bo mialem od samego poczatku, ale zmianialem miejsce zamieszkania i zostawilem ojcu.
Uciekla mi super promocja Cyfry +, wszystko za 50% przez całosc trwania umowy. Byla do konca maja. Wtedy za 30 zl + wynajem mozna bylo miec to co wypisujesz - Pakiet Komfortowy. Mozna przebolec brak HD jak jest taniej :D niz N-ka.

Poki co zastanow sie co brac. Ja widzialem plazmy i lcd-ki podpiete do n-ki i powiem, ze spoko.
 

comag

New member
gdzie macie to HD w "N" ?
przymierzałem się do N , ale że lubię sprawdzić przed zakupem w co się pakuje , pożyczyłem od kolegi białego nboxa ( on ogląda na CRT 20" więc u niego wszystko ładnie wygląda ) , podłączyłem po hdmi dobrym kablem pod moją PV80 i zobaczyłem słaby obraz SD !!!!!
nawet niemieckie kanały SD są lepszej jakości VOX, RTL, WDR itp..........
są wyjątki oczywiście które wyglądają fajnie w N ale to rzadkość

zresztą zobaczcie sami bitrate kanałów N , wykresy pokazują jakie to HD ma nasza N .:-D

tu dla porównania prawdziwe HD z Thora:

3806.gif





TVP HD

15202.gif


HBO HD

15201.gif


EUROSPORT HD

13080.gif


MGM HD

15031.gif


TVN HD

15035.gif


Discovery HD

15032.gif


Filmbox HD

15034.gif


nSport

15033.gif



Dla porówniania Polsat z wykresów można wnioskować że powinni dołożyć HD w nazwie .

13101.gif
 
Ostatnia edycja:

luki_R

New member
Wszystko się zgadza, oprócz wykresu Polsatu, ten kanał jest w MPEG 2, a kanały HD w MPEG 4, więc nie ma co tu porównywać.
 
Do góry