Jaka gre mi polecicie z czystym sumieniem?

Ogr

New member
Bez reklam
Lost Planet !!! Miałem tą grę na xbox360 ,grałem tylko w single po czym sprzedałem :( Teraz zassałem demo multi na ps3 i stwierdzam ze jest rewelacyjna po sieci :eek:k: Polecam!!!! Kupię ponownie.
Niestety jak zwykle, wersja ps3 lekko oszpecona:(
 

actchris

New member
dienekes' shade napisał:
W piątek kupiłem Heavenly Sword i...na chwilę obecną, jest to IMO, najlepsza gra tego typu, kropka. Cudo. Grafika, muzyka, fabuła i fenomenalna wręcz gra "aktorów". Tego jeszcze nie było. Grałem w demko i byłem zachwycony, ale to czego doświadczyłem w pełnej grze, powaliło mnie na kolana. Mistrz :krol:

Gorąco polecam :eek:k::eek:k::eek:k:
Dokładnie to co tam zobaczyłem zwaliło mnie z nóg.

Gra rewelacyjna do tego fabuła + grafika zachwyca.

Ps. Złego bochatera gra nasz przyjaciel z LOTR czyli Gollum :)
 

Kent

New member
Jedyną wadą jest to, że Heavenly Sword jest wyjątkowo krótki, ale fakt, grafika przepiękna :D irytowała mnie tylko walka z tym ostatnim bossem - trudna i zbyt długa.
 

maks861

New member
mam pytanie. czy jak mi dojedzie ps3 z ameryki to bede musial kupowac przetwornice pradu czy tylko wtyczke amerykansko polska??
 

neospiderman

New member
maks861 napisał:
mam pytanie. czy jak mi dojedzie ps3 z ameryki to bede musial kupowac przetwornice pradu czy tylko wtyczke amerykansko polska??

Wystarczy ze załatwisz sobie kabel z "nasza" wtyczka, pasuje od kompa.


Ja osobiście HS z czystym sumieniem nie jestem w stanie polecić, gra jest krótka, banalna - nie wnosi żadnego powiewu świeżości. Takiemu DMC czy GOW z PS2 to najwyżej może butu polerować. Choć oczywiście nie zaprzecze że grafika i wstawki sa świetne - poza tym nic.
 

many

New member
Wlasnie wyszukalem ten watek aby polecic gierke obok ktorej nie moge przejsc obojetnie ale widze ze juz mnie wyprzedzil OGR.
Demo Lost Planet-naparzanka online, jak cie wciagnie to przestaja interesowac inne gierki
 
Do góry